Категорія:  Актуальні новини

Автор: Світлана Сущинська,  дата:15.01.2018 Актуальні новини, Новини

29 серпня на телеканалі СТБ стартував 7 сезон «Мастер Шефа». Серед учасників, які демонстрували членам журі знання теорії кулінарії і вміння готувати, була Каріна Аванесова. Нетішинка дійшла до фіналу та отримала омріяний кітель, а повернувшись, почала ділитися кулінарними знаннями та… Детальніше »

Автор: Галина Місюк,  дата:04.01.2018 Актуальні новини, Новини

На прес-конференції із місцевими представниками ЗМІ генеральний директор ВП «ХАЕС» Микола Панащенко розповів про пріоритетні завдання підприємства на 2018 рік, а також зупинився на питаннях добудови Х-3, Х-4 і на проекті «Енергетичний міст «Україна-Європейський Союз».

Автор: Світлана Тімченко,  дата:04.01.2018 Актуальні новини, Новини

У кінці грудня відбулось підсумкове засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми. Члени ради оцінювали результативність своєї роботи за рік та говорили про плани на майбутнє.

Автор: Галина Місюк,  дата:04.01.2018 Актуальні новини, Новини

У Нетішинському реабілітаційно-профілактичному комплексі «Vita-центр» допомогу можуть отримати і діти, і дорослі. Попередньо Ярослав Табінський здійснює огляд хворих і призначає лікування, в основі якого – різні методики. Особливої уваги потребують наймолодші пацієнти.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:28.12.2017 Актуальні новини, Новини

22 грудня атомники відзначали професійне свято – День енергетика. Це свято усіх нетішинців, адже основним містоутворюючим об’єктом є саме Хм. АЕС. Цьогорічне професійне свято для працівників підприємства було ювілейним. 30 років тому був здійснений енергетичний пуск першого блока. З цієї… Детальніше »

Автор: Галина Місюк,  дата:26.12.2017 Актуальні новини, Новини

Напередодні Дня енергетика генеральний директор ВП «ХАЕС» зустрівся із місцевими журналістами. Микола Панащенко відповів на питання, що цікавили представників ЗМІ. Розмова вийшла змістовна: детально розповів Микола Сергійович про здобутки та плани на найближче майбутнє. Сьогодні ж ми зупинимося на результатах… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:26.12.2017 Актуальні новини, Новини

Восени в усіх загальноосвітніх закладах нашого міста стартував екологічний проект під назвою «Люби природу, сортуй сміття – думай про своє майбутнє вже зараз». 18 грудня в ПК представники КП НМР «Агенція місцевого розвитку» підводили підсумки та відзначили колективи, які краще… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:21.12.2017 Актуальні новини, Новини

У День Святого Миколая по всій країні запалюють новорічні ялинки. Саме 19 грудня тисячами яскравих вогнів засяяла і головна зелена красуня нашого міста.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:14.12.2017 Актуальні новини, Новини

Майже рік тому, у січні в Нетішині запрацювали перші ОСББ, а саме Варшавська, 5 та 7. За цей час першопрохідцям вдалося чимало зробити у своїх будинках власними силами. Крім того, співвласники скористались міською програмою підтримки ОСББ, за рахунок якої суттєво… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:11.12.2017 Актуальні новини, Новини

5 грудня у календарі – День волонтера, а 6 – День Збройних сил України. Сьогодні нашу армію без волонтерів уявити важко. Тож і відзначення кращих активістів та воїнів вирішили поєднати. У середу в КЗ «Палац культури міста Нетішина» відбулись урочистості… Детальніше »