Категорія:  Актуальні новини

Автор: Світлана Сущинська,  дата:19.03.2018 Актуальні новини, Новини

У середу 14 березня у нашому місті пройшла акція з нагоди Дня українського добровольця. Захід передбачав мирну ходу центральною вулицею до пам’ятного знака Героям Вітчизни.

Автор: Катерина Мельник,  дата:15.03.2018 Актуальні новини, Новини

Напередодні міжнародного жіночого дня досвідом роботи у напрямку реалізації гендерної політики в регіоні з нетішинцями поділилась голова правління Хмельницької обласної громадської організації Подільський центр «Гендерна рада» Тетяна Баєва.

Автор: Галина Місюк,  дата:12.03.2018 Актуальні новини, Новини

Після пленарного засідання гостра дискусія із деяких питань перейшла із сесійного залу у соціальні мережі. Саме це стало причиною зустрічі місцевих ЗМІ із керівниками міста та представником депутатського корпусу. Міський голова і його заступник, секретар міської ради і депутат пояснили… Детальніше »

Автор: Галина Місюк,  дата:22.02.2018 Актуальні новини, Новини

Цього тижня у зв’язку з поривом на тепломережі Нетішина були здійснені заходи по відключенню споживачів від мережі теплопостачання та гарячого водопостачання на вулицях Будівельників та Набережній, а також у днз №3 і 9 та акушерсько-гінекологічному відділенні. Про це та про… Детальніше »

Автор: Галина Місюк,  дата:19.02.2018 Актуальні новини, Новини

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні. У 2013 році протистояння народу і влади увійшло в особливо активну й небезпечну фазу – високопосадовці «закрутили гайки настільки, що врешті зірвало різьбу». Небажання почути людей, прийняття антиконституційних законів, дії силовиків змусили діяти…. Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:19.02.2018 Актуальні новини, Новини

У вересні 2016-го року місцевий хаб був створений в якості майданчика для цікавих ініціатив. Свою функцію заклад виконує сповна. Щомісяця активні та успішні люди радо діляться з нетішинцями власними секретами самореалізації. Подібні пізнавальні зустрічі будуть проведені й у березні.

Автор: Галина Місюк,  дата:15.02.2018 Актуальні новини, Новини

Сьогодні у країні активно обговорюється форма управління у багатоквартирних будинках. У Нетішині ініціативні групи збирають підписи власників житлових і нежитлових квадратних метрів, щоб до 1 квітня визначитися-таки з управителем чи створити ОСББ. В іншому випадку виконавчий комітет Нетішинської міської ради… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:12.02.2018 Актуальні новини, Новини

У Нетішині відкрито іще один магазин.

Автор: Галина Місюк,  дата:12.02.2018 Актуальні новини, Новини

На території України є багато довгобудів. Серед них заклади освіти, культури та медицини. Вони, як правило, не охороняються і відповідно нищаться місцевим населенням. Одна із таких будівель є і у Нетішині. Хтось називає її «стара хірургія», інші – «старий пологовий… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:12.02.2018 Актуальні новини, Новини

За січень 2018 року у Хмельницькій області медики діагностували кір у 56 випадках (32 дитини та 24 дорослих). Госпіталізували 53 хворих. Вже 45 випадків кору підтвердили лабораторно, у тому числі два у сусідній Славуті.