Категорія:  Актуальні новини

Автор: Галина Місюк,  дата:21.03.2019 Актуальні новини, Новини

18 березня Президент України Петро Порошенко відвідав ВП «ХАЕС». Зустрівся Глава держави із керівниками області, ДП «НАЕК «Енергоатом», міста, представниками трудового колективу Хмельницької атомної електростанції.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:21.03.2019 Актуальні новини, Новини

15 березня у ПК відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території під будівництво сонячної електростанції з подальшим його затвердженням згідно з чинним законодавством.

Автор: Галина Місюк,  дата:18.03.2019 Актуальні новини, Новини

13 березня проведено конкурс на право оренди індивідуально визначеного майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста.

Автор: Галина Місюк,  дата:14.03.2019 Актуальні новини, Новини

Потужний вітер в Україні накоїв багато лиха. У деяких містах було оголошено високий рівень небезпеки. Через негоду падали дерева, що обірвали лінії електропередач, сталося щонайменше 850 ДТП. На жаль, не обійшлося без жертв, буревій забрав життя декількох українців.

Автор: Катерина Мельник,  дата:04.03.2019 Актуальні новини, Новини

Днями в хабі відбулось чергове засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

Автор: Галина Місюк,  дата:28.02.2019 Актуальні новини, Новини

21 лютого у нашому місті відбулися громадські обговорення питання продовження строку експлуатації першого енергоблока Хмельницької АЕС. Головував на зборах міський голова, представницьку групу ХАЕС очолив заступник генерального директора з кадрів і соціальних питань Віктор Демидюк. Олександр Супрунюк повідомив, що на… Детальніше »

Автор: Галина Місюк,  дата:28.02.2019 Актуальні новини, Новини

19 лютого проведено тендер, на якому зробили іще один крок до обрання компанії, яка здійснюватиме реконструкцію системи вуличного освітлення. Нагадаємо, 20 грудня 2018 року відбулася зустріч представників НМР та консалтингової компанії «Ramboll» із потенційними учасниками конкурсу на виконання проекту «Реконструкція… Детальніше »

Автор: Галина Місюк,  дата:28.02.2019 Актуальні новини, Новини

Найстаршому мешканцю Нетішина виповнилося 100 років. Як святкував своє сторіччя Дмитро Іванович Мельник, хто завітав у гості до ювіляра, знають наші журналісти.

Автор: Катерина Мельник,  дата:25.02.2019 Актуальні новини, Новини

Цьогоріч минуло 5 років відтоді як на Майдані Незалежності відбулись масові розстріли патріотів нашої держави. Період з 18-го по 20-те лютого став найкровопролитнішим за всю Революцію Гідності. Більше сотні людей було вбито за проєвропейську ідею.

Автор: Галина Місюк,  дата:25.02.2019 Актуальні новини, Новини

У суботу в Нетішині відбувся інформаційний форум, на якому громадські активісти Львівщини ділилися власним досвідом із представниками Хмельниччини.