Категорія:  Новини регіону

Автор: Світлана Тімченко,  дата:21.09.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Новини регіону

Цього року Нетішин відзначає свій 36-й день народження, якщо відраховувати з моменту, коли селищу на Хмельниччині було присвоєно статус міста. Ще раніше, у 80-х роках минулого століття , приїхала до міста енергетиків Людмила Дацюк. Молодому фахівцю у галузі дошкільного виховання… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:14.09.2020 Актуальні новини, Відео, Економіка, Новини, Новини регіону

9 вересня Хмельниччина зустрічала Президента України. Глава держави взяв участь у презентації проекту Стратегії розвитку регіону до 2027 року, ознайомився з перебігом реконструкції інфраструктурних об’єктів у межах програми «Велике будівництво». В рамках робочої поїздки Володимир Зеленський завітав і до Нетішина… Детальніше »

Автор: Ілона Пашко,  дата:27.08.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Новини регіону

Кожен може зробити свій рідний дім кращим – достатньо бажання, дружнього плеча і віри в те, що все вдасться. У цьому пересвідчилася знімальна группа ТРК “Лотел – СКТБ”, завітавши до сусіднього Кривина, де жителі громади своїми власними силами роблять усе,… Детальніше »

Щорічно 30-го липня відзначається Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. За офіційними даними торгівля людьми відбувається повсюдно, кількість переміщених осіб за останні роки зросла. Жертвами грубого порушення прав людини є незахищені категорії населення. Активна робота щодо виявлення постраждалих та надання… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:06.07.2020 Актуальні новини, Новини, Новини регіону

“Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” нині переживає не найкращі часи. Боргова яма підприємства, що в переліку таких, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, з кожним місяцем глибшає. Дефіцит коштів ставить під загрозу виконання Енергоатомом програм з підвищення… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:30.04.2020 Актуальні новини, Новини, Новини регіону

У суботу в Нетішині було виявлено перші випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. Фахівцями було відпрацьовано та обстежено контакти хворих. Проведено усі необхідні дезінфекційні заходи. Детально про ситуацію, що склалася, розповів міський голова в інтерв’ю 27-го квітня.

Автор: Катерина Мельник,  дата:16.04.2020 Актуальні новини, Новини регіону, Повідомлення

Наближається одне з найбільших християнських свят – Великдень. Цьогоріч у зв’язку з пандемією вірусу COVID-19 у світі влада та священнослужителі закликають громадян залишатися вдома і долучатися до богослужінь онлайн. Напередодні празника до нетішинців звернувся міський голова.

Автор: Катерина Мельник,  дата:13.04.2020 Відео, Новини, Новини регіону

Постановою Кабінету Міністрів України №251 “Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020-му році” з 1-го квітня окремим категоріям громадян було підвищено пенсійні виплати.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:13.04.2020 Відео, Новини, Новини регіону

Уряд спростив надання субсидій для громадян, які у зв’язку з карантином втратили роботу та стали на облік, як безробітні. Про механізм призначення субсидій інформує Управління соціального захисту населення.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:13.04.2020 Відео, Новини, Новини регіону

22-го березня відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо посилення заходів з протидії поширенню коронавірусу на території Нетішинської ОТГ. З-поміж іншого, результатом зустрічі стало рішеня про дезинфекцію доріг і тротуарів, дитячих майданчиків, зон відпочинку… Детальніше »