Категорія:  Новини регіону

З 18-го березня на території Нетішинської міської ОТГ введено низку обмежень. Уповноважені особи закликають громадян не порушувати умови карантину і з усією відповідальністю віднестися до впроваджених заходів.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:16.03.2020 Медицина, Новини, Новини регіону

11-го березня Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про запровадження тритижневого карантину. З метою запобігання поширенню на території Нетішинської міської ОТГ коронавірусної інфекції COVID-19, виконавчий комітет НМР прийняв рішення припинити навчання та відмінити проведення масових заходів з 12-го березня по 3-тє… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:06.02.2020 Актуальні новини, Новини, Новини регіону

30-го січня у багатьох містах України представники профспілок вийшли на Всеукраїнську акцію “Хвиля гніву” проти ухвалення Верховною Радою законопроєкту “Про працю”. Долучились до акції протесту й нетішинці.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:23.01.2020 Новини, Новини регіону

Поблизу атомної станції і без світла. Саме у таких реаліях доводится жити кривинцям на вул. Садовій. Впродовж 15 років люди безрезультатно поневірялися кабінетами Хмельницькобленерго, втім до цього часу проблема залишається не вирішеною. 16-го січня люди пікетували приміщення Славутського РЕМу з… Детальніше »

20-го грудня під головуванням Олександра Супрунюка відбулася 66-та сесія Нетішинської міської ради VII скликання. Депутати розглянули 90 питань порядку денного, більшість з яких – земельні. Найважливішим рішенням засідання було прийняття бюджету Нетішинської міської ОТГ на 2020-й рік.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:27.12.2019 Новини, Новини регіону

20-го грудня відбулося 29-те пленарне засідання Хмельницької обласної ради. Депутати розглянули понад півсотні питань, з-поміж іншого, затвердили обласний бюджет на 2020 рік.

Автор: Галина Місюк,  дата:10.06.2019 Новини, Новини регіону

Депкорпус розглянув близько двох десятків питань порядку денного. 31 травня ввійде в історію міста як день прийняття кінцевого рішення щодо добровільного приєднання Кривина до Нетішина

Автор: Галина Місюк,  дата:11.08.2014 Новини, Новини регіону

Нині як ніколи активно обговорюються питання не лише про наповнення бюджету країни, а й про надбання нашої держави. Україна має не тільки родючі грунти, моря, гори, корисні копалини, а й багатий рослинний і тваринний світ. Поруч з нами з метою… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:24.07.2014 Новини, Новини регіону

Острозька академія — єдиний український виш, який потрапив у Книгу рекордів Гіннеса. У одній з наших програм ми детально розповідали про марафон безперервного читання студентами цього навчального закладу поезії генія українського народу Тараса Шевченка. І от минулого тижня Національний університет… Детальніше »

Автор: Галина Місюк,  дата:20.03.2014 Новини, Новини регіону

До всесвітнього ланцюга миру, що пройшов 15 березня о 10 годині,  долучилися і нетішинці. З такою ініціативою звернувся Департамент освіти і науки облдержадміністрації та управління освіти, молоді та спорту Хмельницької районної державної адміністрації до громадськості. Отож, у суботу на автотрасах… Детальніше »