Категорія:  Новини регіону

Автор: Катерина Мельник,  дата:21.06.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Новини регіону

13-го червня в Старому Кривині відбувся схід села. Ініціатором зібрання стала староста Світлана Ясенчук, а приводом – депутатський запит Наталії Коваль про закриття старого кладовища по вул. Богдана Хмельницького.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:08.04.2021 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини, Новини регіону

Із середи, 7-го квітня, через стрімке розповсюдження коронавірусу Хмельницька область перейшла у червону зону епідемічної небезпеки. Запроваджено жорсткі карантинні обмеження, що діятимуть до 18-го квітня.

Автор: Катерина Мельник,  дата:08.04.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Новини регіону

Впродовж трьох місяців триватиме весняний призов на строкову військову службу. Першу відправку новобранців до Хмельницького обласного збірного пункту було здійснено Славутським об’єднаним міським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки 5-го квітня.

Автор: Катерина Мельник,  дата:22.02.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Новини регіону

12-го лютого до Нетішина завітала делегація з ДП “НАЕК “Енергоатом” на чолі з т.в.о. президента компанії Петром Котіним. В рамках візиту на Хмельницькій АЕС відбулася нарада з питань будівництва 3-го та 4-го енергоблоків. Крім того, поважне товариство було присутнє під… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:28.01.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Новини регіону

27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012-го, відповідно до постанови Верховної Ради України “Про 70-річчя трагедії Бабиного Яру”. До німецької “машини смерті” в роки Другої світової війни за офіційними даними… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:21.01.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Новини регіону

Відколи КП “ЖКО” було обране переможцем конкурсу з вивезення побутових відходів на території Нетішинської ТГ, мешканців старої частини міста закликають укласти договори з підприємством на виконання даної послуги. Це викликає супротив громадськості. Чому? Дивіться у сюжеті.

Автор: Катерина Мельник,  дата:07.01.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Новини регіону

З 8-го до 25-го січня у Нетішині, як і в усій країні, вводиться локдаун. Яких сфер стосуватимуться додаткові обмеження “карантину зимових канікул” журналістам телерадіокомпанії розповіла Олена Хоменко.

Автор: Катерина Мельник,  дата:30.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Новини регіону, Самоврядування

27-го листопада відбулася перша установча сесія Нетішинської міської ради VIII скликання. Новообраний голова ОТГ і депутати міськради склали присягу.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:23.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Новини регіону

19 листопада відбулось засідання робочої групи щодо здійснення контролю за виконанням та дотриманням протиепідемічних заходів.Представники міської влади узгоджували координацію спільних дій з правоохоронцями щодо карантину вихідного дня.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:16.11.2020 Актуальні новини, Відео, Економіка, Новини, Новини регіону

Для покращення епідемічної ситуації в країні та запобігання колапсу медичної системи 11-го листопада на засіданні Кабінет Міністрів України погодив рішення про впровадження карантину “вихідного дня”. Відповідно до нього з опівночі суботи до півночі понеділка з 14-го до 30-го листопада працюватимуть… Детальніше »