Категорія:  Новини регіону

Автор: Катерина Мельник,  дата:22.02.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Новини регіону

12-го лютого до Нетішина завітала делегація з ДП “НАЕК “Енергоатом” на чолі з т.в.о. президента компанії Петром Котіним. В рамках візиту на Хмельницькій АЕС відбулася нарада з питань будівництва 3-го та 4-го енергоблоків. Крім того, поважне товариство було присутнє під… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:28.01.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Новини регіону

27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012-го, відповідно до постанови Верховної Ради України “Про 70-річчя трагедії Бабиного Яру”. До німецької “машини смерті” в роки Другої світової війни за офіційними даними… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:21.01.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Новини регіону

Відколи КП “ЖКО” було обране переможцем конкурсу з вивезення побутових відходів на території Нетішинської ТГ, мешканців старої частини міста закликають укласти договори з підприємством на виконання даної послуги. Це викликає супротив громадськості. Чому? Дивіться у сюжеті.

Автор: Катерина Мельник,  дата:07.01.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Новини регіону

З 8-го до 25-го січня у Нетішині, як і в усій країні, вводиться локдаун. Яких сфер стосуватимуться додаткові обмеження “карантину зимових канікул” журналістам телерадіокомпанії розповіла Олена Хоменко.

Автор: Катерина Мельник,  дата:30.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Новини регіону, Самоврядування

27-го листопада відбулася перша установча сесія Нетішинської міської ради VIII скликання. Новообраний голова ОТГ і депутати міськради склали присягу.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:23.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Новини регіону

19 листопада відбулось засідання робочої групи щодо здійснення контролю за виконанням та дотриманням протиепідемічних заходів.Представники міської влади узгоджували координацію спільних дій з правоохоронцями щодо карантину вихідного дня.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:16.11.2020 Актуальні новини, Відео, Економіка, Новини, Новини регіону

Для покращення епідемічної ситуації в країні та запобігання колапсу медичної системи 11-го листопада на засіданні Кабінет Міністрів України погодив рішення про впровадження карантину “вихідного дня”. Відповідно до нього з опівночі суботи до півночі понеділка з 14-го до 30-го листопада працюватимуть… Детальніше »

Автор: Ірина Філіпович,  дата:12.11.2020 Відео, Новини, Новини регіону

8 листопада Кривин відзначив день села, а 9 – традиційно віншують працівників культури із професійним святом. Організацією дозвілля кривинців займаються у Старокривинському будинку культури.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:19.10.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Новини регіону, Самоврядування

25-го жовтня – місцеві вибори. Вони відбуваються щоп’ять років, а інколи й частіше. Проте цього разу вибори проводитимуть за новими правилами, які відрізняються від звичних. Кого і як будемо обирати восени 2020-го року – розповіли представники місцевої ТВК.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:19.10.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Новини регіону

15-го жовтня відбулася довгоочікувана подія цієї осені. У центральній міській бібліотеці презентували книгу “Стрімка вертикаль”, присвячену Миколі Панащенку, гендиректору ХАЕС 2004 – 2020 років, Заслуженому енергетику України, Почесному громадянину м.Нетішин.