Категорія:  Новини регіону

Автор: Наталія Чупилка,  дата:06.07.2020 Актуальні новини, Новини, Новини регіону

“Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” нині переживає не найкращі часи. Боргова яма підприємства, що в переліку таких, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, з кожним місяцем глибшає. Дефіцит коштів ставить під загрозу виконання Енергоатомом програм з підвищення… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:30.04.2020 Актуальні новини, Новини, Новини регіону

У суботу в Нетішині було виявлено перші випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. Фахівцями було відпрацьовано та обстежено контакти хворих. Проведено усі необхідні дезінфекційні заходи. Детально про ситуацію, що склалася, розповів міський голова в інтерв’ю 27-го квітня.

Автор: Катерина Мельник,  дата:16.04.2020 Актуальні новини, Новини регіону, Повідомлення

Наближається одне з найбільших християнських свят – Великдень. Цьогоріч у зв’язку з пандемією вірусу COVID-19 у світі влада та священнослужителі закликають громадян залишатися вдома і долучатися до богослужінь онлайн. Напередодні празника до нетішинців звернувся міський голова.

Автор: Катерина Мельник,  дата:13.04.2020 Відео, Новини, Новини регіону

Постановою Кабінету Міністрів України №251 “Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020-му році” з 1-го квітня окремим категоріям громадян було підвищено пенсійні виплати.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:13.04.2020 Відео, Новини, Новини регіону

Уряд спростив надання субсидій для громадян, які у зв’язку з карантином втратили роботу та стали на облік, як безробітні. Про механізм призначення субсидій інформує Управління соціального захисту населення.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:13.04.2020 Відео, Новини, Новини регіону

22-го березня відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо посилення заходів з протидії поширенню коронавірусу на території Нетішинської ОТГ. З-поміж іншого, результатом зустрічі стало рішеня про дезинфекцію доріг і тротуарів, дитячих майданчиків, зон відпочинку… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:09.04.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Новини регіону

6-го квітня у кабінеті міського голови відбулася пресконференція. Олександр Супрунюк поінформував представників місцевих ЗМІ про стан епідеміологічної ситуації та посилення обмежувально-карантинних заходів на території міста, а також про основні рішення 71-ї позачергової сесії Нетішинської міської ради VII скликання.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:06.04.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Новини регіону

Міське відділення поштового зв’язку Хмельницької дирекції АТ “Укрпошта”, на час введеного карантину продовжує працювати в штатному режимі. В пріоритеті – безперешкодне надання поштових і фінансових послуг користувачам.

З 18-го березня на території Нетішинської міської ОТГ введено низку обмежень. Уповноважені особи закликають громадян не порушувати умови карантину і з усією відповідальністю віднестися до впроваджених заходів.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:16.03.2020 Медицина, Новини, Новини регіону

11-го березня Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про запровадження тритижневого карантину. З метою запобігання поширенню на території Нетішинської міської ОТГ коронавірусної інфекції COVID-19, виконавчий комітет НМР прийняв рішення припинити навчання та відмінити проведення масових заходів з 12-го березня по 3-тє… Детальніше »