Категорія:  Спорт

Автор: Наталія Чупилка,  дата:14.09.2020 Актуальні новини, Новини, Спорт

Практикою багатьох років є відзначення у другу суботу вересня Дня фізичної культури та спорту. Ріст рівня захворюванності населення став вагомим аргументом для скасування будь-яких зібрань у нинішньому році. Проте преміювання від міського голови, присвоєння стипендії та віншування грамотами Виконавчого комітету… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:17.08.2020 Новини, Спорт

Парк за адмінбудівлею міської ради – одне з найулюбленіших місць відпочинку нетішинців. На його будівництво виділено близько 6-ти мільйонів гривень. На часі профінансовано 3 мільйони 151 тисячу 800 гривень. Влаштовно понад дві тисячі квадратних метрів бруківки, більше тисячі погонних метрів… Детальніше »

3-го серпня міський голова вчергове зустрівся із представниками місцевих ЗМІ. Олександр Олексійович розповів про зроблене за останній час, зупинився на проблемних питаннях, а також торкнувся найблийжчих планів.

Автор: Ілона Пашко,  дата:06.08.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Спорт

У неділю, 2-го серпня, у Нетішині відбулося урочисте відкриття багатофункціонального спортивного майданчика зі штучним покриттям у парку за 220-м гуртожитком. Найближчим часом, після вирішення певних технічних питань, обіцяють чиновники, поле буде доступне всім, хто хоче займатися мініфутболом, волейболом і баскетболом…. Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:30.07.2020 Відео, Новини, Спорт

Другий етап Кубку України з велотріалу фінішував у Нетішині минулої суботи. У зв’язку з карантинними заходами змагання пройшли без глядачів, а кількість райдерів не перевищувала дозволену в даний період. Спортсмени змагалися у чотирьох категоріях відповідно до рівня майстерності.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:20.07.2020 Відео, Новини, Спорт

Останнім часом у місті з’явилося чимало нових локацій для сімейного відпочинку. Триває облаштування території за 220-м гуртожитком. Проєктанти вірять, що заплановане вдасться реалізувати вчасно, а нетішинська громада в подальшому буде дбайливим господарем спільного майна.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:16.07.2020 Відео, Новини, Спорт

П’ять золотих, вісім срібних та одинадцять бронзових медалей здобули нетішинські лисолови в Сумах на Чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації на подовжених дистанціях серед юнаків, юніорів і дорослих. Карантин відтермінував проведення змагань, проте не вплинув на їх успішний перебіг.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:12.03.2020 Новини, Спорт

Футбольний матч між мамами і дітьми – саме так провели переддень жіночого свята родини вихованців тренера-викладача Нетішинської КДЮСШ Володимира Моцюка. Підтримати спортсменів прийшли чоловіки й батьки гравців.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:02.03.2020 Новини, Спорт

27-го лютого на базі Нетішинського професійного ліцею проходили зональні змагання серед учнів закладів професійної освіти. На спартакіаду з’їхалися представники чотирьох навчальних закладів області, які змагалися за звання найкращих у декількох видах спорту.

Автор: Ілона Пашко,  дата:13.02.2020 Новини, Спорт

8-го лютого за підтримки ППО ВП “ХАЕС” у Нетішині відбулася першість СК “Енергетик” з армспорту.