Категорія:  Спорт

Автор: Наталія Чупилка,  дата:26.07.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Спорт

В Україні започатковано нове свято – День тренера, яке відзначатимуть щороку 19 липня.

Автор: Юлія Зощук,  дата:22.07.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Спорт

20 липня світова спільнота відзначає Міжнародний день шахів. Даний вид спорту визнаний в багатьох країнах світу. Цікавляться грою в шахи й у Нетішині.

Автор: Катерина Мельник,  дата:08.07.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Спорт

Під кінець червня у місті Тиргу-Жіу (Румунія) відбувся чемпіонат Європи зі спортивного радіоорієнтування. В складі національної збірної команди України виступали нетішинці. У підсумку вихованці Людмили Панчук вибороли 9 медалей різного ґатунку.

Автор: Катерина Мельник,  дата:10.06.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Спорт

Фестиваль зі скелелазіння “Атом для миру і розвитку” відбувся 5-го червня. Участь взяло близько сотні спотрсменів з різних областей України. Нетішинці, очікувано, серед призерів.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:03.06.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Спорт

Для нетішинських боксерів вдалим став кінець зимового сезону, результативно стартували навесні, з успіхом продовжили підкорювати боксерські ринги у переддень літа.

Автор: Юлія Зощук,  дата:31.05.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Спорт

24-го травня в одному зі спортивних клубів міста відбулося благодійне тренування. Під час заходу організатори збирали кошти на лікування нетішинців Валерія та Вікторії Жданових. У діток діагностовано ювенільний ревматоїдний артрит. З недугою родина бореться вже не перший рік і щоразу… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:20.05.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Спорт

Цієї неділі, попри примхи погоди, у Нетішині було справді спекотно. На мегаподію, відкритий Кубок міста з армспорту, з’їхалися любителі та досвідчені спортсмени з кількох областей України. Серед почесних гостей – Станіслав Сокотун та Олег Жох.

Автор: Катерина Мельник,  дата:06.05.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Спорт

Нетішинські кікбоксери – серед кращих. У квітні підопічні Марини Чужмарової та Наталії Самурай захищали честь міста та області на Чемпіонаті України серед юнаків та юніорів. Скарбничку нагород КДЮСШ поповнили двома бронзовими, срібною та золотою медалями.

Автор: Катерина Мельник,  дата:19.04.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Спорт

Команда вихованців гуртка “Спортивна радіопеленгація” Нетішинського клубу “Юний технік” взяла участь в чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації серед дорослих, юніорів та юнаків, який пройшов на початку квітня у Вінниці.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:29.03.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Спорт

Спорт зміцнює здоров’я, загартовує характер і волю. Розвиває швидкість, спритність, координацію та силу, робить людей стійкішими до негативних факторів зовнішнього середовища й, зрештою, дарує відчуття щастя. Світ людських захоплень безмежний! Доказ цьому – різноманітні хобі нетішинців. Серед таких і дайвінг.