Категорія:  Спорт

Автор: Катерина Мельник,  дата:25.11.2019 Новини, Спорт

20-го листопада у кабінеті міського голови віншували місцевих самбістів. Ярославу Давидчуку та Геннадію Горохову урочисто вручили сертифікати на отримання грошової винагороди за високі досягнення на спортивному олімпі.

Автор: Ілона Пашко,  дата:18.11.2019 Новини, Спорт

Спортсмени ДБК «Максим» вкотре гідно представили своє місто на змаганнях різного рівня та поповнили скарбничку перемог черговими здобутками.

Автор: Катерина Мельник,  дата:28.10.2019 Відео, Новини, Спорт

Ironman – це найбільш виснажливе змагання з тріатлону, яке проводиться з 1978 року у всіх країнах світу і складається з трьох основних етапів: запливу, заїзду на велосипеді та забігу, які відбуваються без перерв. Найважчу дистанцію триборства цьогоріч подолало 148 українців,… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:24.10.2019 Актуальні новини, Новини, Спорт

Скарбничка нагород нетішинських самбістів цього року поповнилася новими здобутками – Ярослав Давидчук став чемпіоном світу з боротьби самбо серед молоді.

Автор: Катерина Мельник,  дата:21.10.2019 Новини, Спорт

Цьогорічний спортивний сезон нетішинські лисолови розпочали черговими здобутками. Вихованці Людмили Панчук вкотре довели свою конкурентоздатність на всеукраїнських та міжнародних змаганнях зі спортивного радіоорієнтування та радіопеленгації.

Автор: Ілона Пашко,  дата:07.10.2019 Відео, Новини, Спорт

Впродовж двох днів, 28 та 29 вересня, у нашому місті проходив Всеукраїнський турнір зі скелелазіння серед молоді, юніорів та юніорок. Нетішин на змаганнях представляли два спортивних клуби – «Вершина» та «Пульсар», якими опікуються працівники Хмельницької АЕС.

Автор: Катерина Мельник,  дата:19.09.2019 Новини, Спорт

Щороку у другу суботу вересня в Україні відзначається День фізичної культури і спорту – свято сили, краси, здоров’я та гармонії. Напередодні, уже традиційно, віншували нетішинських спортсменів.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:19.09.2019 Новини, Спорт

З 9-го вересня у закладах дошкільної освіти нашого міста стартував Олімпійський тиждень, в рамках якого проводились тематичні заходи та розваги.

Автор: Ілона Пашко,  дата:29.08.2019 Новини, Спорт

У День Незалежності у Нетішині відбувся другий півмарафон “Незалежні люди”

Автор: Галина Місюк,  дата:15.08.2019 Новини, Спорт

27 липня у Києві пройшов відбір на Національні Ігри Нескорених. Світові ігри засновані англійським принцом Гаррі, вони об’єднують сотні бійців та їхні родини, стають майданчиком для взаємної підтримки та обміну досвідом. Україна долучилася до змагань у 2017 році. Цього року… Детальніше »