Категорія:  Спорт

Автор: Світлана Тімченко,  дата:14.01.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Спорт

У грудні 2020-го року відбувся фінал четвертих для України «Ігор Нескорених 2.0». Більше шістдесяти учасників з 15-ти областей України виборювали першість у шести видах спорту: плаванні, стрільбі з лука, легкій атлетиці, веслуванні на тренажері, велоспорті та пауерліфтингу. Серед призерів з… Детальніше »

Автор: Ірина Філіпович,  дата:05.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Спорт

У жовтні завершились роботи з облаштування скейт-майданчика у міському парку по вулиці Шевченка. Нову локацію встигли оцінити юні нетішинці.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:26.10.2020 Відео, Новини, Спорт

З 13-го по 18-те жовтня в рамках 44-го турніру, присвяченого пам’яті Героя радянського союзу Миколи Яценка та звільненню міста від німецько-фашистських загарбників, у Запоріжжі відбувся Чемпіонат України з боксу серед юніорів. В числі учасників – троє нетішинських боксерів, вихованців тренера… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:05.10.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Спорт

25-го вересня Нетішин зустрічав юних радіопеленгістів з усієї України. Чемпіонат всеукраїнського рівня у місті атомників відбувся вперше.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:14.09.2020 Актуальні новини, Новини, Спорт

Практикою багатьох років є відзначення у другу суботу вересня Дня фізичної культури та спорту. Ріст рівня захворюванності населення став вагомим аргументом для скасування будь-яких зібрань у нинішньому році. Проте преміювання від міського голови, присвоєння стипендії та віншування грамотами Виконавчого комітету… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:17.08.2020 Новини, Спорт

Парк за адмінбудівлею міської ради – одне з найулюбленіших місць відпочинку нетішинців. На його будівництво виділено близько 6-ти мільйонів гривень. На часі профінансовано 3 мільйони 151 тисячу 800 гривень. Влаштовно понад дві тисячі квадратних метрів бруківки, більше тисячі погонних метрів… Детальніше »

3-го серпня міський голова вчергове зустрівся із представниками місцевих ЗМІ. Олександр Олексійович розповів про зроблене за останній час, зупинився на проблемних питаннях, а також торкнувся найблийжчих планів.

Автор: Ілона Пашко,  дата:06.08.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Спорт

У неділю, 2-го серпня, у Нетішині відбулося урочисте відкриття багатофункціонального спортивного майданчика зі штучним покриттям у парку за 220-м гуртожитком. Найближчим часом, після вирішення певних технічних питань, обіцяють чиновники, поле буде доступне всім, хто хоче займатися мініфутболом, волейболом і баскетболом…. Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:30.07.2020 Відео, Новини, Спорт

Другий етап Кубку України з велотріалу фінішував у Нетішині минулої суботи. У зв’язку з карантинними заходами змагання пройшли без глядачів, а кількість райдерів не перевищувала дозволену в даний період. Спортсмени змагалися у чотирьох категоріях відповідно до рівня майстерності.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:20.07.2020 Відео, Новини, Спорт

Останнім часом у місті з’явилося чимало нових локацій для сімейного відпочинку. Триває облаштування території за 220-м гуртожитком. Проєктанти вірять, що заплановане вдасться реалізувати вчасно, а нетішинська громада в подальшому буде дбайливим господарем спільного майна.