Категорія:  Правоохоронні органи

Автор: Світлана Сущинська,  дата:28.01.2019 Новини, Правоохоронні органи

22 січня працівники ДСНС провели комплексне тактико-спеціальне навчання на базі ТЦ. Згідно з легендою, вогнеборці ліквідували умовну пожежу на 2 поверсі будівлі. Такі тактико-спеціальні навчання рятувальники проводять з метою попередження непередбачуваних ситуацій, щоб, у разі їх виникнення, бути готовими до… Детальніше »

Автор: Галина Місюк,  дата:17.01.2019 Новини, Правоохоронні органи

Початок року – час підведення підсумків роботи за рік минулий. Готують такі звіти і представники Нетішинського відділення поліції Славутського відділу Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області. Про результати роботи за 2018 рік розповіла інспектор сектору моніторингу Славутського відділу поліції… Детальніше »

Автор: Галина Місюк,  дата:14.01.2019 Новини, Правоохоронні органи

Перші підсумки власної роботи у період новорічно-різдвяних свят підвели представники Нетішинського відділення поліції Славутського відділу Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.

Автор: Галина Місюк,  дата:10.01.2019 Новини, Правоохоронні органи

Напередодні новорічно-різдвяних свят представники ДСНС перевірили культові споруди. Звертали увагу на наявність вогнегасників, евакуаційні виходи та інше.

Автор: Галина Місюк,  дата:07.01.2019 Новини, Правоохоронні органи

Більшість українців святкує Різдво Христове у родинному колі. На жаль, через агресивні дії сусіда військові вимушені особливо пильно берегти кордони країни, а 24 моряки стали військовими полоненими. Їх підтримують не лише українці, а й увесь світ. Закликають лідери держав російську… Детальніше »

Автор: Галина Місюк,  дата:03.01.2019 Новини, Правоохоронні органи

Представники ДСНС врятували рибалку

Автор: Галина Місюк,  дата:24.12.2018 Новини, Правоохоронні органи

19 грудня у Нетішинському міському суді відбулося відкрите судове засідання з розгляду адміністративної справи №679/1706/16-а за позовом Олександра Шевчука до НМР. Мова про безкоштовну передачу міських електромереж у власність ВАТ ЕК «Хмельницьобленерго» (нині це ПАТ «Хмельницьобленерго»). Позивач наполягав на визнанні… Детальніше »

Автор: Галина Місюк,  дата:24.12.2018 Новини, Правоохоронні органи

Про правила використання піротехнічних засобів

Автор: Галина Місюк,  дата:19.12.2018 Новини, Правоохоронні органи

Правила поведінки у період ожеледиці

Автор: Галина Місюк,  дата:13.12.2018 Новини, Правоохоронні органи

Збільшення кількості пожеж у зимовий період