Категорія:  Правоохоронні органи

Автор: Світлана Сущинська,  дата:14.11.2019 Новини, Правоохоронні органи
Автор: Ілона Пашко,  дата:10.10.2019 Відео, Новини, Освіта, Правоохоронні органи

1 жовтня у приміщенні місцевого хабу відбулася координаційна зустріч представників різних установ та організацій з питання протидії булінгу та домашньому насильству.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:23.09.2019 Новини, Правоохоронні органи

У день свого професійного свята місцеві вогнеборці вчергове провели профорієнтаційний захід для ознайомлення дітей з професією рятівника.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:23.09.2019 Новини, Правоохоронні органи

17 вересня в Україні відзначили День рятівника. Це свято всіх працівників ДСНС, яке було встановлене указом президента в 2008 році. У Нетішині заходи за участю керівництва міста та Хмельницької АЕС розпочалися з урочистої наради у приміщенні 3-го ДПРЗ.

Автор: Ілона Пашко,  дата:19.09.2019 Новини, Правоохоронні органи

В осінній період зростає ймовірність виникнення пожеж у екосистемах, у більшості випадків – через спалювання сухого листя. З метою уникнення надзвичайних ситуацій працівники 3 ДПРЗ провели черговий профілактичний рейд.

Автор: Катерина Мельник,  дата:16.09.2019 Новини, Правоохоронні органи

Близько трьох років тому на теренах Хмельницької області успішно стартував молодіжний патріотично-правовий рух «Хмельницьке об’єднання молодих і активних». Понад три місяці функціонує і Нетішинський міський осередок.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:22.08.2019 Новини, Правоохоронні органи

Звіт представника ДСНС за липень-серпень 2019 року

Автор: Галина Місюк,  дата:19.08.2019 Новини, Правоохоронні органи

Члени адміністративної комісії при виконавчому комітеті Нетішинської міської ради, під головуванням заступника міського голови Оксани Латишевої, на засіданнях розглядають адміністративні правопорушення громадян, які мешкають на території міста. Як правило, таких осіб притягують до адмінвідповідальності у вигляді штрафу.

Автор: Галина Місюк,  дата:12.08.2019 Новини, Правоохоронні органи

Про розкриття страшного злочину повідомляє представник Нетішинського відділення поліції

Автор: Ілона Пашко,  дата:05.08.2019 Новини, Правоохоронні органи

Сектор ювенальної превенції Нетішинського відділення поліції турбується про безпеку дітей влітку. Аби відпочинок для школярів видався цікавим та безпечним, поліція проводить профілактичні заходи.