Категорія:  Культура

Автор: Катерина Мельник,  дата:17.10.2019 Актуальні новини, Відео, Культура, Новини

14-го жовтня Україна відзначала відразу чотири важливих свята: Покрову Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День захисника України та День створення Української повстанської армії. Отож, напередодні, у неділю, та у понеділок у місті традиційно було заплановано чимало тематичних заходів.

Автор: Катерина Мельник,  дата:15.10.2019 Відео, Культура, Новини

Вечір, присвячений 148-й річниці від дня народження Лесі Українки та 48-й річниці творчої діяльності митця-винахідника Світлани Лелях-Бегутової, відбувся у стінах Палацу культури 9-го жовтня.

Автор: Катерина Мельник,  дата:10.10.2019 Відео, Культура, Новини

6 жовтня у виставковій залі Палацу культури відбулася презентація проміжної художньої виставки робіт учасників міжнародного культурно-мистецького пленеру «Барви Нетішина».

Автор: Катерина Мельник,  дата:10.10.2019 Відео, Культура, Новини

Щорічно у другу неділю жовтня українські діячі мистецтва відзначають своє професійне свято – День художника. Минулої п’ятниці Нетішинська громада віншувала майстрів пензля і різця у стінах Палацу культури. Окрім місцевих митців відзначили і приїжджих, які впродовж двох тижнів працювали на… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:07.10.2019 Відео, Культура, Новини

У Нетішинській міській школі мистецтв уже стало доброю традицією перший концерт нового навчального року приурочувати до Міжнародного дня музики. Цьогоріч такий відлунав у закладі естетичного виховання 1-го жовтня.

Автор: Катерина Мельник,  дата:07.10.2019 Відео, Культура, Новини

Нетішинські педагоги завжди славилися своєю високою викладацькою майстерністю та професіоналізмом. Свідченням цього є відзнаки не лише міського, обласного, а й державного рівня. Одну з таких нещодавно вручили і керівнику ЗАБТ «Шарм» Ларисі Грищук.

Автор: Катерина Мельник,  дата:03.10.2019 Відео, Культура, Новини

Віддаючи данину поваги бібліотечному руху в незалежній Україні, 14-го травня 1998-го року Президентом України було підписано Указ про щорічне святкування Всеукраїнського Дня бібліотек. Відзначається він 30-го вересня. Цьогоріч до професійного свята дві найстаріші нетішинські бібліотеки приурочили і свої вагомі ювілеї.

Автор: Катерина Мельник,  дата:30.09.2019 Культура, Новини

27 вересня всі любителі подорожей відзначають День туризму. Це свято заснували члени Всесвітньої туристичної організації у 1979 році. Традиційно у цей день та наперодні поціновувачі цього виду спорту долучаються до різноманітних фестивалів та заходів, метою яких є у найвигіднішому світлі… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:30.09.2019 Культура, Новини

Ще влітку Уряд затвердив розпорядження “Про перелік культурно-мистецьких проектів — переможців конкурсу “Малі міста — великі враження”, які реалізуються у 2019 році на умовах співфінансування з державного бюджету”. Одним з таких став Міжнародний культурно-мистецький пленер художників “Барви Нетішина”, урочисте відкриття… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:27.09.2019 Культура, Новини

Традиційно середина вересня для мешканців нашого міста наповнюється приємними клопотами, які пов’язані зі святкуванням ДН Нетішина. Підприємства, установи та організації готують оригінальні подарунки у вигляді тематичних заходів та акцій. З-поміж іншого, колектив Нетішинської міської ЦБС відкрив декілька цікавих виставок приурочених… Детальніше »