Категорія:  Культура

Автор: Юлія Зощук,  дата:23.08.2021 Актуальні новини, Відео, Культура, Новини

Днями у стінах Нетішинського краєзнавчого музею відбулась презентація 6-ї персональної виставки місцевої художниці, викладачки Нетішинської художньої школи Алли Макарик. Мисткиня представила публіці живопис, графіку, витинанки, гобелени та роботи у техніці батик.

Автор: Юлія Зощук,  дата:19.08.2021 Актуальні новини, Відео, Культура, Новини

З 16-го по 18-те вересня в нашому енергійному місті проводиметься V Міжнарожний фестиваль-конкурс молодих виконавців естрадної пісні “Вернісаж. Енергофест”. Директор масштабного музичного фестивалю Ольга Дьячина разом з дружньою командою організаторів, спонсорів та помічників готують для учасників неймовірне свято.

Автор: Юлія Зощук,  дата:22.07.2021 Актуальні новини, Відео, Культура, Новини

У міському краєзнавчому музеї відбулась персональна виставка нетішинки Ольги Вельдіної. Мисткиня презентувала живописні роботи, графіку, вишивку, в’язання та поезію. Виставка діятиме до середини серпня.

Автор: Катерина Мельник,  дата:12.07.2021 Актуальні новини, Відео, Культура, Новини

6-го та 7-го липня у межах Нетішинської тергромади відбулися масові купальські гуляння. Концертні та ігрові програми, театралізовані дійства, вечірні дискотеки у парковій зоні міста, поблизу будинків культури у садибній забудові та Старому Кривині місцеві жителі відвідали з радістю.

Автор: Юлія Зощук,  дата:12.07.2021 Актуальні новини, Відео, Культура, Новини

В ніч з 6-го на 7-ме липня відзначається давнє народне свято – Івана Купала. З цим днем пов’язано чимало звичаїв. Так, на Івана Купала прийнято влаштовувати масові гуляння, купання, водіння хороводів навколо Марени, ігри, паління багаття. Відтворити давні традиції намагалися… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:05.07.2021 Актуальні новини, Відео, Культура, Новини

Не лише спортивних, а й музичних заходів не бракувало в Нетішині в останні вихідні червня. Концертну програму забезпечили творчі колективи міста, долучились іногородні гурти та солісти.

Автор: Катерина Мельник,  дата:01.07.2021 Відео, Культура, Новини

Під час Зелених свят вже традиційно місто атомників організовує Регіональний етнофестиваль “Гостини поблизу Горині”. Цьогоріч такий відбувся втретє.

Автор: Юлія Зощук,  дата:01.07.2021 Відео, Культура, Новини

Вперше після пом’якшення карантинних обмежень у стінах Палацу культури відбулося засідання ветеранського клубу “Надвечір’я”. Захід під назвою “Наші спогади у пам’яті живуть, забуть про найдорожче не дають” пройшов 25-го червня.

Автор: Катерина Мельник,  дата:01.07.2021 Відео, Культура, Новини, Освіта

Працівники бібліотеки мають добру традицію організовувати корисне дозвілля для дітей щороку. До душі юним відвідувачам книгарень літні читання.

Автор: Юлія Зощук,  дата:29.06.2021 Відео, Культура, Новини

Урочистості до Дня Конституції України традиційно проходять масово у більшості населених пунктах держави. Нетішин не відстає, щоразу дивує кількістю заходів. Долчаються до організації представники закладів освіти, культури, містоутворюючого підприємства тощо. Свою лепту вносить і Нетішинський краєзнавчий музей. Пізнавальна тематична виставка… Детальніше »