Категорія:  Культура

Автор: Світлана Тімченко,  дата:23.11.2020 Актуальні новини, Відео, Культура, Новини

У зв’язку із карантином усі масові заходи до Дня Гідності і Свободи – під забороною. 21 листопада небайдужі містяни приносили квіти до пам’ятних знаків. Напередодні ж у закладах культури та освіти відбувались виховні уроки, зустрічі із учасниками Майдану. Вдалим експерементом… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:09.11.2020 Актуальні новини, Відео, Культура, Новини

4-го листопада у стінах Нетішинського міського краєзнавчого музею вузькому колу відвідувачів презентували історичну виставку – реконструкції військових строїв із приватних колекцій нетішинців Ігоря Землянухіна та Максима Хорєва. На власні очі побачити колекцію історичних костюмів можна завітавши у музей. Виставка в… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:09.11.2020 Актуальні новини, Відео, Культура, Новини

10-го листопада Православна церква вшановує пам’ять святої Параскеви. Останню величають покровителькою домашнього вогнища, а також вишивки. У старі часи на Параскеву майстрині хвалилися одна перед одною вишитим за рік. Досягненнями та результатами своєї роботи ділились цього тижня з нашою знімальною… Детальніше »

Автор: Ірина Філіпович,  дата:02.11.2020 Актуальні новини, Відео, Культура, Новини

Наприкінці жовтня учасниці колективу Палацу культури “Isadora Dance Academy” підкорювали місто Хмельницький запальними танцями. Вихованки Катерини Камінської повернулись із чемпіонату з вагомими здобутками та яскравими враженнями.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:15.10.2020 Відео, Культура, Новини

У Нетішинській художній школі презентували виставку творів образотворчого мистецтва “Мирна країна – щасливе дитинство”. Свої побажання усім, хто захищає рідну землю, юні художники висловили як на папері, так і на камеру знімальній групі.

Автор: Ірина Філіпович,  дата:15.10.2020 Відео, Культура, Новини

З нагоди дня художника у Палаці культури відбулась виставка образотворчого мистецтва. Автори – винуватці свята, викладачі Нетішинської художньої школи.

Автор: Ірина Філіпович,  дата:12.10.2020 Актуальні новини, Відео, Культура, Новини

На сторінках енциклопедії Департаменту освіти і науки запалали нові зірки – гордість Нетішина – Народний художній колектив “Ансамбль бального танцю “Шарм”.

Автор: Ірина Філіпович,  дата:12.10.2020 Актуальні новини, Відео, Культура, Новини

Незважаючи на карантинні обмеження, колектив Палацу культури готовий до нового творчого сезону.

Автор: Катерина Мельник,  дата:01.10.2020 Відео, Культура, Новини

Цієї неділі своє 19-річчя з дня відкриття святкував Нетішинський міський краєзнавчий музей. Хоча історія його починається з 1994-го року, коли в місті енергетиків було зареєстровано краєзнавчий центр-музей як позашкільну виховну установу. Зважаючи на вихідний день та загальнонаціональний карантин працівники закладу… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:01.10.2020 Актуальні новини, Відео, Культура, Новини

Всеукраїнський день бібліотек – це нагода відзначити роль книгозбірні у житті кожного українця і зокрема зростаючих поколінь. Бібліотеки єднають світ, а бібліотекарі є хранителями, збирачами духовних скарбів, помічниками і порадниками на шляху до знань і мудрості. У цьому переконані і… Детальніше »