Категорія:  Культура

Автор: Катерина Мельник,  дата:17.10.2017 Культура, Новини

Чергове засідання ветеранського клубу «Надвечір’я» відбулось у стінах Палацу культури 5 жовтня. Які теми цього разу турбували учасників заходу знають наші журналісти.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:12.10.2017 Культура, Новини

Щорічно 1 жовтня ми відзначаємо День музики. Це міжнародне свято здебільшого проходить у вигляді концертних програм, за участю солістів і художніх колективів. До цього дня вихованці та викладачі ПСМНЗ «ШМ» підготували своїм гостям чудовий подарунок.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:05.10.2017 Культура, Новини

30 вересня у календарі – день працівників бібліотек. Про реалії книгозбірень сьогодні, перспективи на майбутнє говорили винуватці свята та гості напередодні у міській центральній бібліотеці.

Автор: Галина Місюк,  дата:25.09.2017 Культура, Новини

У квартирі-музеї Світлани Лелях-Бегутової учні навчальних закладів нашого міста впродовж останніх двох тижнів зустрічалися із місцевими поетами та знайомилися із життєвим та творчим шляхом талановитого публіциста, художника- скульптора, дизайнера, музиканта, жінки, здатної всупереч душевного і фізичного болю творити добро.

Автор: Галина Місюк,  дата:21.09.2017 Культура, Новини

Працівники НМКМ до дня народження міста підготували біографічно-довідковий буклет. Проект «Почесні громадяни та відомі особистості міста» було започатковано музейниками декілька років тому. Останнє видання присвячене Почесному громадянину Нетішина, нині депутату Хмельницької обласної ради, Івану Гладуняку.

Автор: Катерина Мельник,  дата:04.09.2017 Культура, Новини

Ще у 2006-му році за спільної ініціативи співробітників міського краєзнавчого музею та журналіста газети «Перспектива» Олександра Шустерука виник проект «Світ захоплень працівників ХАЕС». Завдяки якому про цікаві та оригінальні хобі атомників дізналося чимало містян. Під завісу минулого року Олександр Шустерук… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:28.08.2017 Культура, Новини

19 серпня Свята Православна Церква згадує Преображення Господнє. Це свято встановлене в пам’ять Преображення Господа нашого Ісуса Христа перед учнями на горі Фавор. В народі цей день відомий і як Яблучний Спас, тож того дня у церквах були й освячені… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:17.08.2017 Культура, Новини

14 серпня відзначається велике церковне свято – Маковія, Медовий Спас або МАковий Спас. У цей день православні християни освячують особливі букети квітів – «маковійчики». Свідками цього торжества в одному з храмів міста стала і наша знімальна група.

Автор: Галина Місюк,  дата:17.08.2017 Культура, Новини

13 серпня урочисте богослужіння відбулося у кафедральному соборі ікони Матері Божої «Неопалима купина». З благословіння правлячого єпископа Шепетівського і Славутського Євсевія, прибули того дня високоповажні гості, щоб розділили разом радість свята і молитовно з’єднатися з людьми, які прийшли на спільну… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:14.07.2017 Культура

З 3 до 8 липня тиждень цікавого та активного відпочинку було організовано дітям при храмі Св. Івана Богослова.