Категорія:  Культура

Автор: Світлана Тімченко,  дата:19.02.2018 Культура, Новини

Українці живуть у час переломних змін. Революція Гідності, війна на Сході – події, які знайдуть свою історичну оцінку згодом, дадуть її уже наші нащадки. Кожен же дотичний до подій у країні, переживає потрясіння по-своєму. Творчі люди: митці, поети, письменники, журналісти… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:15.02.2018 Культура, Новини

5 лютого на базі Нетішинського міського краєзнавчого музею відбувся Регіональний круглий стіл «Водно-болотні угіддя Малого Полісся для збалансованого розвитку населених пунктів», присвячений Міжнародному дню водно-болотних угідь.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:15.02.2018 Культура, Новини

Свято усіх закоханих прийшло до нас з-за кордону, і сьогодні навколо нього точаться суперечки: одні його категорично не сприймають, для інших цей день – привід проявити свої почуття.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:08.02.2018 Культура, Новини

В останній день січня у виставковій галереї «Арт-пласт» відкрилась експозиція робіт випускників 2017го року ПСМНЗ «Нетішинська ХШ». На виставці представлена різнопланова дитяча творчість, за якою стоїть натхненна праця талановитих педагогів.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:05.02.2018 Культура, Новини

Наприкінці зимово-новорічних свят у початковому спеціалізованому мистецькому закладі «Нетішинська ХШ» традиційно проходить виставка учнівських робіт, де представлена різнопланова дитяча творчість, на тему «Кольорова і ясна йде до нас зима».

Автор: Катерина Мельник,  дата:29.01.2018 Відео, Культура, Новини

16-17 січня «Нетішинська міська художня школа» приймала гостей – слухачів Рівненського центру підвищення кваліфікації та перепідготовки працівників культури Національної академії керівних кадрів культури та мистецтв.

Автор: Катерина Мельник,  дата:25.01.2018 Культура, Новини

22 січня відзначається День соборності України – возз’єднання ЗУНР та УНР, яке відбулося 99 років тому. З цієї нагоди у Нетішині традиційно відбувся тематичний захід.

Автор: Катерина Мельник,  дата:22.01.2018 Культура, Новини

День 18-го січня – особливий для нашого рідного Нетішина. Адже саме ця дата закарбувала у собі важливу історичну подію – визволення у 1944-му році села Нетішина від нацистських загарбників. Щороку у цей день працівники ПК організовують виховні заходи, аби вшанувати… Детальніше »

Автор: Галина Місюк,  дата:22.01.2018 Культура, Новини

У церковно-слов’янській традиції Водохреще вважається одним із найважливіших християнських свят. У Водохресний Святвечір і в саме свято у православних храмах відбувається особливий чин – велике освячення води.

Автор: Катерина Мельник,  дата:22.01.2018 Культура, Новини

У день Богоявлення освятили воду у храмі св. Івана Богослова