Категорія:  Культура

Автор: Наталія Чупилка,  дата:14.09.2020 Відео, Культура, Новини

Цікавляться і займаються вивченням, пошуком та виконанням народних пісень в автентичній манері відтворення учасники зразкового фольклорного ансамблю «Роксолана». У період карантину колектив не припинив свій розвиток. Більше того, здобув першість у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі творчої молоді «Срібне сяйво».

Автор: Наталія Чупилка,  дата:03.09.2020 Культура, Новини

27 серпня гру на різних музичних інструментах під відкритим небом та артистизм містянам презентували учні та викладачі мистецької школи “Нетішинська школа мистецтв”.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:03.09.2020 Культура, Новини

Напередодні свята знань у стінах мистецької школи «Нетішинська художня школа» стартував етап вступної кампанії. Бажаючі освоїти навчальну програму відвідали свій перший мистецький урок.

Автор: Катерина Мельник,  дата:31.08.2020 Культура, Новини

27-го серпня у Нетішинській художній школі презентували виставку робіт учнів художньо-графічного відділення. Експозиція, зізналась директор, виконує роль не просто вітальної листівки з нагоди початку нового навчального року, а є своєрідним запрошенням для містян долучитися до творчої родини закладу.

Автор: Ілона Пашко,  дата:24.08.2020 Культура, Новини

У виставково-лекційній залі Нетішинського міського краєзнавчого музею відкрилася виставка талановитої місцевої майстрині Валентини Сірук. Експозиція “Є скарби, допоки їх шукають” приурочена до одного з найголовніших свят нашої держави – Дня Незалежності України.

Автор: Ілона Пашко,  дата:17.08.2020 Культура, Новини

Наприкінці липня у Кропивницькому відбувся регіональний конкурс краси “Королева Центральної України 2020″. Представляли Хмельниччину нетішинки – Евеліна Овсійчук, Єлизавета Донгаш та Анастасія Малько.

Автор: Катерина Мельник,  дата:23.07.2020 Відео, Культура, Новини

12-го липня Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва підбив підсумки одного з наймасштабніших дистанційних конкурсів в Україні “Я артист – ОНЛАЙН”. 14 призових місць зайняли вихованці Ольги Дьячиної.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:02.07.2020 Відео, Культура, Новини

Усіх, хто любить барвисту народну творчість, чекають у стінах виставкової зали Нетішинського міського краєзнавчого музею. Цього разу до огляду презентують виставку майстрів народного мистецтва “Самчиківський дивосвіт”. Добірка робіт захоплює з першого погляду. Експонуватиметься до початку серпня.

Автор: Ілона Пашко,  дата:02.07.2020 Культура, Новини

Пом’якшення карантинних обмежень дозволило повернутися до роботи працівникам міської бібліотеки, яка нещодавно відчинила свої двері для відвідувачів.

Автор: Катерина Мельник,  дата:29.06.2020 Актуальні новини, Культура, Новини

Щороку з нагоди Дня молоді у Нетішині відзначають успішних, талановитих, активних молодих людей, які розвивають і прославляють рідне місто. Зокрема, призначається дев’ять премій міського голови, розмір яких становить 1000 гривень. Крім того, цьогоріч виконавчий комітет НМР вперше запропонував містянам обрати… Детальніше »