Категорія:  Освіта

Автор: Катерина Мельник,  дата:26.08.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

Минулого тижня робоча група перевірила готовність закладів освіти Нетішинської міської територіальної громади до 2021-2022 навчального року. Висока якість виконаних робіт та загальна атмосфера позитиву – головна особливість місцевих садочків та шкіл.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:26.08.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

Літній сезон близький до завершення. Тривають останні приготування до нового навчального року. В очікуванні першокласники. Гаряча пора для батьків учнів. Традиційно поцікавилися де і скільки витрачають нетішинці на закупи.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:22.07.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

Ремонтно-опоряджувальні роботи в освітніх закладах Нетішинської міської територіальної громади на етапі завершення.

Автор: Юлія Зощук,  дата:08.07.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

Гучні випускні вечори відлунали минулого тижня в межах Нетішинської МТГ. Зокрема, стіни 5-ти шкіл полишило 250 випускників, серед яких 24 медалісти. Нетішинський професійний ліцей у вільне плавання відпустив 140 кваліфікованих робітників, четверо з яких отримали дипломи з відзнакою. Як проводжали… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:01.07.2021 Відео, Культура, Новини, Освіта

Працівники бібліотеки мають добру традицію організовувати корисне дозвілля для дітей щороку. До душі юним відвідувачам книгарень літні читання.

Автор: Юлія Зощук,  дата:24.06.2021 Відео, Новини, Освіта

Цифрові технології – рушійна сила соціально-економічного прогресу. В ногу з часом прагне йти не тільки молоде покоління, а й люди літнього віку. У цьому радо сприяють відповідні служби. Набути необхідних навичок нетішинським пенсіонерам радо допомагають в Університеті третього віку.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:07.06.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

Цьогоріч в інтерактивному конкурсі “МАН-Юніор Дослідник-2021″ на всеукраїнському рівні з успіхом дебютувала учениця Нетішинської зош №2 Анастасія Пасічник.

Автор: Юлія Зощук,  дата:07.06.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

Наприкінці травня на території Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді традиційно провели дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру “Сокіл” (“Джура”). Попри примхи погоди захід відбувся на належному рівні.

Автор: Юлія Зощук,  дата:03.06.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

Останній дзвінок у навчальних закладах Нетішинської тергромади пролунав у суботу, 29-го травня. В умовах карантину колективи вдалися до креативу. 1-10 класи обрали квести, подорожі та інші розваги. На урочистій святковій лінійці вишикувалися лише випускники.

Автор: Катерина Мельник,  дата:31.05.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

17-го травня завершився ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. В числі кращих – випускники Нетішинського НВК Валерія Максимчук та Вадим Поліщук.