Категорія:  Освіта

Автор: Катерина Мельник,  дата:22.06.2020 Актуальні новини, Новини, Освіта

10-го червня ініціативна група батьків, заручившись підтримкою депутата Олени Матросової, зустрілася із міським головою Олександром Супрунюком для обговорення можливості відкриття на базі садочків груп з особливим харчуванням без лактози і глютену. Батьки розповіли про труднощі та проблеми, які виникають на… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:01.06.2020 Новини, Освіта

29-го травня завершився 2019-2020 навчальний рік, останній квартал якого учасники освітньо-виховного процесу працювали дистанційно. Детально про роботу під час карантину та підсумки діяльності загальноосвітніх шкіл та відкриття садочків, стан справ освітньої галузі та план заходів на канікулярний період розповів очільник… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:25.05.2020 Новини, Освіта

Від тривалості карантину в державі залежать терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання.Ймовірно, освітній процес таки завершиться традиційно, в кінці травня. Тоді тестування проведуть до середини липня. Для тих, хто не потрапить на цю сесію, зокрема через хворобу, організують додаткову. В Міносвіті… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:21.05.2020 Новини, Освіта

У Нетішині функціонує три комунальних заклади позашкільної освіти: Будинок дитячої творчості, Клуб “Юний технік” та Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді. На період карантину усі вони були переведені на дистанційний режим роботи. Про освітній процес в нових умовах та про… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:14.05.2020 Новини, Освіта

Карантин вніс свої корективи в роботу усіх закладів і підприємств міста. Дистанційне навчання за два місяці стало звичною практикою і для учнівсько-педагогічного колективу Нетішинського професійного ліцею. Попри це, заклад продовжує свою роботу і традиційно у весняний період проводить вступну кампанію… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:11.05.2020 Новини, Освіта

Підготовка до школи є відповідальним періодом в житті маленької особистості. Для дитини настає новий етап, дo якого їй доводиться пристосовуватися. Спеціалісти вважають, що перші місяці навчання – найскладніший час у житті багатьох учнів. Як допомогти дитині адаптуватись у нових умовах… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:23.04.2020 Актуальні новини, Новини, Освіта

Через карантин навчальний рік в українських школах для всіх, окрім випускних класів, завершиться не пізніше 1-го липня. Вступна кампанія відбудеться після складання зовнішнього незалежного оцінювання. Остаточно скасовано проведення державної підсумкової атестації для учнів 4-х та 9-х класів.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:02.04.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

З 12-го березня місцеві заклади освіти пішли на карантин через пандемію коронавірусу. Тож перед батьками і вчителями постало питання, як організувати продуктивний освітній процес дистанційно. Адже є навчальні плани, яких потрібно дотримуватись, а до кінця навчального року лишилось не так… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:23.03.2020 Новини, Освіта

Сьогодні в соціумі досить активно ведеться дискусія з приводу реформування галузі освіти. Нововведення поки що торкнулися початкової ланки, але ще більш важливі зміни відбуватимуться у базовій чотирирічній та старшій трирічній школах. Новий Закон “Про освіту”, який набув чинності у вересні… Детальніше »

Автор: Ілона Пашко,  дата:10.03.2020 Культура, Новини, Освіта

27-го лютого у зош №2 відбувся конкурс читців на краще виконання художніх творів Тараса Григоровича Шевченка з нагоди річниці від дня народження Кобзаря.