Категорія:  Освіта

Автор: Світлана Сущинська,  дата:23.04.2018 Новини, Освіта

18 квітня на базі НВК проходили змагання з військового триборства допризовної та призовної молоді. У спортивному заході взяли участь 11-класники усіх шкіл міста.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:19.04.2018 Новини, Освіта

З метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти на 40 сесії Нетішинської міської ради 7 скликання було створено юридичну особу – «Інклюзивно-ресурсний центр».

Автор: Катерина Мельник,  дата:19.04.2018 Новини, Освіта

17 квітня у Нетішині відбувся обласний семінар-практикум керівників гуртків вокального жанру. У ході зустрічі своїми напрацюваннями та досягненнями з колегами із 5 міст та 7 районів Хмельницької області ділились керівник та педагоги Будинку дитячої творчості.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:19.04.2018 Новини, Освіта

17 квітня в ПК відбувся заключний концерт огляд-конкурс художньої самодіяльності закладів освіти міста.

Автор: Катерина Мельник,  дата:12.04.2018 Новини, Освіта

Звичною практикою для усіх загальноосвітніх закладів міста є організація Шкіл майбутнього першокласника. Традиційно заняття проводяться під кінець навчального року.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:12.04.2018 Новини, Освіта

У грудні минулого року у нашому місті стартував проект «Схід-Захід разом. Діти». Спочатку школярі з Луганщини спілкуватись зі своїми однолітками – вихованцями нетішинського БДТ за допомогою скайп-зв’язку. Пізніше, у січні, в рамках 2го етапу проекту діти зі Старобільщини завітали до… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:26.03.2018 Новини, Освіта

У сучасному суспільстві велика роль надається організації правильного здорового харчування. Актуальним це питання є нині і у закладах освіти, зокрема, у школах. Нетішинські навчальні заклади теж намагаються відповідати вимогам сьогодення.

Автор: Галина Місюк,  дата:15.03.2018 Новини, Освіта

Традиційне шкільне свято – свято Букваря – відбулося у 1-Б класі Нетішинської зош № 1. Це свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Буквариком.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:05.03.2018 Новини, Освіта

24 лютого в КЮТ проходив родинний конкурс за участю вихованців гуртка «Початкового технічного моделювання» та їхніх рідних. У рамках заходу команди демонстрували теоретичні знання та практичні навички з технічного моделювання.

Автор: Катерина Мельник,  дата:05.03.2018 Новини, Освіта

Наступний навчальний рік освітяни розпочнуть зі змін. З першого вересня першокласники навчатимуться за Новою українською школою. Тому вже зараз вчителі початкових класів активно готуються до нововведень.