Категорія:  Освіта

Автор: Катерина Мельник,  дата:01.03.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

24-го лютого відбулося перше засідання координаційної ради з питань реформування закладів загальної середньої освіти Нетішинської МТГ. Присутні розглянули алгоритм дій та узгодили план заходів щодо перепрофілювання загальноосвітніх шкіл в громаді.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:04.02.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

З 1-го січня діє новий шкільний санітарний регламент. З-поміж іншого, документ передбачає деякі зміни у харчуванні дітей у закладах освіти.

Автор: Катерина Мельник,  дата:01.02.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

Відновлення повноцінного освітнього процесу минулого тижня для деяких школярів відбулося не без труднощів. Зокрема, частина дітей, котрі проживають у садибній забудові міста у понеділок та вівторок не змогли скористатися послугами громадського транспорту, аби дістатися до навчальних закладів. Чому так трапилось,… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:01.02.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

З 1-го січня для шкіл почав діяти новий санітарний регламент. Попередні державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, затверджені 2001-го року, втратили актуальність і не відповідають вимогам сучасності. Чи справді нововведення суттєво відрізняються… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:04.01.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

Дистанційне навчання повертається. З 11-го січня школярі Нетішинської міської тергромади не сядуть за парти, а візьмуться за телефони й планшети. Очікується, що формат занять буде зовсім інакшим, аніж у березні минулого року.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:28.12.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

У Нетішинському професійному ліцеї відбулось урочисте відкриття навчально-тренувального центру з підготовки професій громадського харчування. Матеріально-технічну базу закладу оновили за рахунок коштів обласного бюджету та залишків освітньої субвенції. З-поміж іншого було придбано кухонний інвентар, посуд, меблі, здійснено капітальний ремонт лабораторії, встановлено… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:24.12.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

Усі з нетерпінням чекають свят, в українців буде чимало вихідних у січні. А одразу після Різдва – анонсований локдаун. Міносвіти уже оприлюднило рекомендації щодо навчання у період з 8-го до 24-го січня, однозначно ходити до школи діти не будуть. Як… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:21.12.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

Участь та перемоги у конкурсах, тренінгах, семінарах допомагають нетішинським дошкільникам триматись у топі хмельницьких та українських освітян. Остання обласна педагогічна виставка “Освіта Хмельниччини на шляхах реформування” принесла чимало здобутків представникам усіх дошкільних установ міста, а для днз №9 перші дні… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:03.12.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

3-тє грудня вважається Міжнародним днем людей з особливими потребами. В Україні дата встановлена Указом Президента починаючи з 1993-го року й не є святом. Радше підкреслює необхідність забезпечення рівних прав осіб з інвалідністю і їх участі в житті суспільства. Про аспекти… Детальніше »

Автор: Ірина Філіпович,  дата:23.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

15 листопада відбувся міський етап ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Результати – далі.