Категорія:  Освіта

Автор: Ірина Філіпович,  дата:23.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

15 листопада відбувся міський етап ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Результати – далі.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:23.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

Як правильно виховувати своїх чад? Як уникнути проблем та не нашкодити? Чому, здавалося б, добрі наміри батьків викликають спротив у нащадків? Універсальної відповіді на подібні запитання не існує. Важливо і важко постійно робити вибір, який часто супроводжується відчуттям неспокою й… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:16.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

9-го листопада, у День української писемності та мови, нетішинці приєдналися до наймасовішого флешмобу осені – написання ювілейного ХХ Радіодиктанту національної єдності. Цього ж дня у закладах освіти стартував ХХІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:12.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

31-го жовтня у школах Нетішинської ОТГ відбувся міський етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Тараса Шевченка.

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:30.10.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

Після більш як двотижневого відпочинку з 2-го листопада школярі Нетішинської міської ОТГ повертаються до навчання. Яким чином буде організовано освітній процес розповів очільник профільного управління.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:19.10.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

20-го жовтня – Міжнародний день кухаря. Фахівців саме цієї спеціальності уже не одне десятиліття випускає зі своїх стін Нетішинський професійний ліцей. До свята учням та майстрам закладу презентували відремонтовані осучаснені їдальню та лабораторію з підготовки поварів, офіціантів та кондитерів. Оновлення… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:14.10.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

У зв’язку зі стрімким зростанням кількості хворих на коронавірус, МОН рекомендувало розпочати осінні канікули у школах з 15-го жовтня. Станом на 13-те число у Нетішині прийняли відповідне рішення, тож до 30-го жовтня школярі відпочиватимуть.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:05.10.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

Щорічно з початком навчального року наближається професійне свято працівників освіти – День учителя. У 2020-му в першу неділю жовтня спільнота освітян обмежиться святкуванням у тісному колі, адже одним iз табу досi залишаються велелюдні зібрання. Журналісти ТРК “Лотел – СКТБ” вирішили… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:28.09.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

Напередодні професійного свята, журналісти телерадіокомпанії “Лотел – СКТБ” відвідали ще один заклад дошкільної освіти. Найстарший в межах об’єднаної територіальної громади. Функціонує садок на базі Старокривинського НВК. Освітній процес у сільській місцевості таки має свої особливості. Серед позитивних – максимум свіжого… Детальніше »

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:28.09.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

Професійним святом позначилася остання неділя вересня для тих освітян, робота яких пов’язана з дошкільним вихованням. У зв’язку з карантинними обмеженнями святкових заходів не було, але журналістам ТРК “Лотел – СКТБ” пощастило поспілкуватися з колективом днз №4.