Категорія:  Освіта

Автор: Світлана Тімченко,  дата:10.09.2020 Актуальні новини, Новини, Освіта

Більшість українських школярів після піврічної перерви повернулась до навчання. Ті населені пункти, що потрапили до «червоної» зони захворюваності, мають дистанційну форму освіти. Дітям та вчителям Нетішинської ОТГ поталанило більше. 2-го вересня школярі сіли за парти, проте процес навчання обіцяє бути… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:03.09.2020 Актуальні новини, Новини, Освіта

1-го вересня школи Нетішинської ОТГ відчинили двері своїм учням. Попри протиепідемічні заходи святковий настрій на традиційних лінійках першого вересня панував у всіх: учнів, вчителів, батьків. Кожна з 5-ти шкіл у цей день мала свою родзинку.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:03.09.2020 Актуальні новини, Новини, Освіта

Уже з 2го вересня розпочався навчальний процес. Незважаючи на жодні перепони керівники освітніх закладів міста не втрачають оптимізму та впевнені, що головне завдання – надання якісних освітніх послуг, вдасться реалізувати .

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:31.08.2020 Новини, Освіта

Цьогоріч свято першого дзвоника у нетішинських закладах освіти пролунає традиційно 1-го вересня, проте із врахуванням рекомендацій МОЗ та дотриманням відповідних протиепідемічних заходів. Урочисті лінійки пройдуть без зайвої помпезності та за участю учнів 1-х та 11-х класів, решті школярів будуть організовані… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:24.08.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

Цьогоріч в межах ремонтно-опоряджувальної кампанії заклади дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Нетішинської міської ОТГ освоїли понад 4 мільйони гривень. Чималий ресурс, а це більше 8-ми мільйонів гривень, передбачено на капітальні ремонтні роботи, замовлення і виконання яких за рішенням НМР… Детальніше »

Автор: Ілона Пашко,  дата:20.08.2020 Новини, Освіта

Через поширення захворюваності на коронавірус робота галузі освіти була призупинена з середини березня. Проте вже з осені учні знову сядуть за парти, а малюки зможуть повернутися у свої садочки. Про відновлення освітньо-виховного процесу в межах ОТГ детальніше розповів начальник профільного… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:20.08.2020 Новини, Освіта

Традиційно в середині серпня керівники шкіл, позашкільних та дошкільних закладів освіти звітують про готовність до нового навчального року. Робоча група, до складу якої увійшли представники управління освіти, фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій, Держпродспоживслужби, інших управлінь і вдомств, працювала 17-го… Детальніше »

Автор: Ілона Пашко,  дата:13.08.2020 Відео, Новини, Освіта

Цьогоріч загальоноосвітні навчальні заклади Нетішинської міської ОТГ налічують 216 випускників. Колишні школярі вже пройшли ЗНО, за результами якого найбільше балів набрав учень зош №2 Василь Поліщук. Тестування з англійської мови хлопець здав без жодної помилки, з української мови та історії… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:03.08.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

23-го липня відновили роботу три дитсадки міста: 2-й,3-й та 5-й. 29-го липня нарешті стартував оздоровчий період у 6-му та 9-му. 30-го – у 4-му. На часі готуються до прийому малечі й заклади дошкільної освіти №7 та 8.

Автор: Катерина Мельник,  дата:27.07.2020 Відео, Новини, Освіта

23-го липня після 5-ти місяців карантину свою роботу відновили 3 дитсадки міста. Аби прийняти малечу працівники закладів організували освітній процес з дотриманням рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України, а напередодні пройшли ІФА-тестування.