Категорія:  Освіта

Автор: Світлана Сущинська,  дата:07.12.2017 Новини, Освіта

З початком нового навчального року у 11тикласників додалося справ, пов’язаних з зовнішнім незалежним оцінюванням. Український центр оцінювання якості освіти анонсував низку новацій у процедурі проведення тестування. 30 листопада нетішинські випускники дізнались про особливості ЗНО-2018 під час зустрічі з представниками Вінницького… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:04.12.2017 Новини, Освіта

У рамках тижня знань з основ безпеки життєдіяльності рятувальниками було проведено низку заходів у школах та садочках міста, а також у НПЛ. У минулому випуску новин ми детально розповідали про профілактичну роботу вогнеборців з дошкільнятами, нині ж у поле зору… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:04.12.2017 Новини, Освіта

Напередодні Дня збройних сил України у навчальних закладах міста відбувся традиційний місячник військово-патріотичного виховання. Низку тематичних заходів провели у кожній зі шкіл, на один з таких завітала наша знімальна група до зош №2

Автор: Світлана Тімченко,  дата:23.11.2017 Новини, Освіта

9 листопада у Нетішині стартував конкурс знавців української мови ім. П. Яцика, а уже 18 листопада переможці першого шкільного етапу змагались за звання кращих мовознавців міста.

Автор: Галина Місюк,  дата:23.11.2017 Новини, Освіта

Минулого тижня у нетішинських школах собріолог Юрій Оробець зустрічався із учнями. Цільова аудиторія на його лекціях була різною: від наймолодших до старших школярів.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:20.11.2017 Новини, Освіта

Про результати 4-х конкурсів, учасниками яких були вернісажівці

Автор: Катерина Мельник,  дата:13.11.2017 Новини, Освіта

У розпалі творчий сезон у нетішинських вокальних колективів. Народний театр пісні «Криниченька» впевнено продовжує колекціонувати найвищі нагороди з різноманітних конкурсів.

Автор: Катерина Мельник,  дата:06.11.2017 Новини, Освіта

У період осінніх канікул учні 5-а класу вирішили озеленити територію рідного навчально-виховного комплексу.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:06.11.2017 Новини, Освіта

Наприкінці жовтня учасники зразкового ансамблю бального танцю «Шарм» отримали шанс, виступивши один раз , стати учасниками одразу трьох конкурсів і отримати оцінки та дипломи одразу від трьох незалежних складів журі. Фестивальний марафон в Ужгороді зібрав 28 колективів з Київської, Дніпропетровської,… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:02.11.2017 Новини, Освіта

Престиж своєї професії у форматі КВК нещодавно захищали вихованці Нетішинського професійного ліцею. Веселу гру ліцеїстів зафіксували об’єктиви наших камер.