Категорія:  Самоврядування

Автор: Катерина Мельник,  дата:29.08.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Самоврядування

26-го серпня відбулася 12-та сесія Нетішинської міської ради VIII скликання. Депутатський корпус працював чітко й злагоджено. За рекордних дві години було прийнято рішення з понад сотні питань порядку денного.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:22.07.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Самоврядування

Минулого вівторка у кабінеті міського голови відбулася зустріч із масмедіа. Олександр Супрунюк розповів про неминуче збільшення грошових вилучень із місцевого бюджету. З позитивного виокремив, що філії обласного кардіоцентру таки бути в Нетішині.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:19.07.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Самоврядування

9 липня відбулася 11 сесія Нетішинської міської ради VІIІ скликання. Засідання передбачало прийняття ряду важливих рішень щодо галузевих та земельних питань. Погодив депкорпус зміни до бюджету.

Автор: Катерина Мельник,  дата:24.06.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Самоврядування

Нещодавно розповідали про позицію кривинців щодо питання закриття старого кладовища. Втім, це не єдине на що 15-го червня знімальній групі бідкалися люди. Чим невгодили селянам так звані “лежачі поліцейські” по вулиці Богдана Хмельницького – у сюжеті.

Автор: Катерина Мельник,  дата:10.06.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Самоврядування

За тиждень після сесії, 7-го червня, міський голова ініціював зустріч з представниками місцевих медіа. Прокоментував окремі рішення, зупинився на проблемних питаннях, розповів про плани.

Автор: Катерина Мельник,  дата:03.06.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Самоврядування

В останню п’ятницю травня відбулася 10-та сесія Нетішинської міської ради VIII скликання. Депутати розглянули 90 питань порядку денного. Переважна частина яких – земельні.

Автор: Катерина Мельник,  дата:17.05.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Самоврядування

12-го травня депутати Нетішинської міської ради VІІІ скликання зібралися на дев’яту (позачергову) сесію. Термінового вирішення потребувало одне питання.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:03.05.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Самоврядування

23-го квітня відбулася 8-ма сесія Нетішинської міської ради VIII скликання. При обговоренні більше 150-ти галузевих та земельних питань не обійшлося без дискусій. Мали місце доповнення, уточнення, зміни.

Автор: Катерина Мельник,  дата:29.04.2021 Відео, Новини, Самоврядування

Минулого тижня було підписано меморандум про партнерство Нетішинської, Острозької міських територіальних громад та ВП “ХАЕС” ДП “НАЕК “Енергоатом”. Тристоронню угоду уклали Олександр Супрунюк, Юрій Ягодка та Андрій Козюра.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:22.03.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Самоврядування

Міжусобиці між депутатами вже як невід’ємний пункт порядку денного сесій міської ради. З подачі групи окремих обранців, на думку міського голови, відбувається дезінформація. Свою позицію з деяких питань висловив чиновник у ході зустрічі з представниками місцевих ЗМІ 15-го березня.