Категорія:  Самоврядування

Автор: Катерина Мельник,  дата:22.02.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Самоврядування

На початку лютого рішенням 6 сесії Нетішинської міської ради VIII скликання затверджено програму співфінансування проєктів у сфері капітальних ремонтів житлового фонду та благоустрою Нетішинської міської територіальної громади на 2021-2023 роки. Хто має право взяти участь у програмі – розповіла перший… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:11.02.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Самоврядування

5 лютого відбулася 6 сесія Нетішинської міської ради 8-го скликання. На опрацювання депутатам було визначено чималий перелік питань порядку денного. До жвавого обговорення окремих долучилися й присутні на сесії обранці з області та району. Про основні рішення чергового сесійного засідання… Детальніше »

Автор: Ірина Філіпович,  дата:25.01.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Самоврядування

Скільки коштів у бюджеті цьогоріч, і на які першочергові потреби вони будуть витрачатися, – місцевим журналістам розповів Олександр Супрунюк.

Автор: Катерина Мельник,  дата:31.12.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Самоврядування

Чергова сесія Нетішинради 8-го скликання відбулася 23-го грудня. Депкорпус розглянув близько пів сотні питань порядку денного, а головне, прийняв бюджет на рік прийдешній.

Автор: Катерина Мельник,  дата:17.12.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Самоврядування

Пленарне засідання третьої сесії Нетішинської міської ради відбулося 11-го грудня під головуванням Олександра Супрунюка та за участю 23-х депутатів. Як результат – чотири години плідної роботи та більше сотні прийнятих рішень.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:07.12.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Самоврядування

З-поміж 17-ти питань порядку денного 2-ої (позачергової) сесії VIII скликання йшлося про подальшу діяльність виконавчого комітету, про кадрові призначення у структурі Нетішинської міської ради, формування депутаських комісій тощо.

Автор: Катерина Мельник,  дата:07.12.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Самоврядування

У вівторок, 1-го грудня, міський голова вперше після місцевих виборів спілкувався із журналістами. Говорив Олександр Супрунюк про підсумки виборчих перегонів, про рішення 2-х сесійних засідань міської ради та актуальні проблеми сьогодення.

Автор: Катерина Мельник,  дата:30.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Новини регіону, Самоврядування

27-го листопада відбулася перша установча сесія Нетішинської міської ради VIII скликання. Новообраний голова ОТГ і депутати міськради склали присягу.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:12.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Самоврядування

Центральна виборча комісія почала оприлюднювати офіційні результати місцевих виборів в Україні. Відомий уже і попередній склад депутатів НМР VIII скликання.

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:29.10.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Самоврядування

25-го жовтня на місцевих виборах громадяни обирали нові склади обласних, районних, міських, селищних, сільських рад та очільників населених пунктів. Процес волевиявлення у Нетішинській міській ОТГ протягом дня проходив без порушень. Явка виборців склала трохи більше 35 %, а це 9… Детальніше »