Категорія:  Самоврядування

Автор: Катерина Мельник,  дата:30.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Новини регіону, Самоврядування

27-го листопада відбулася перша установча сесія Нетішинської міської ради VIII скликання. Новообраний голова ОТГ і депутати міськради склали присягу.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:12.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Самоврядування

Центральна виборча комісія почала оприлюднювати офіційні результати місцевих виборів в Україні. Відомий уже і попередній склад депутатів НМР VIII скликання.

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:29.10.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Самоврядування

25-го жовтня на місцевих виборах громадяни обирали нові склади обласних, районних, міських, селищних, сільських рад та очільників населених пунктів. Процес волевиявлення у Нетішинській міській ОТГ протягом дня проходив без порушень. Явка виборців склала трохи більше 35 %, а це 9… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:29.10.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Самоврядування

Кого нетішинці обрали міським головою та які політичні партії проходять до міської ради за попередньою інформацією територіальної виборчої комісії.

Автор: Катерина Мельник,  дата:26.10.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Самоврядування

20-го жовтня в онлайн режимі відбулась остання сесія Нетішинської міської ради VII скликання. У її роботі брали участь 19 депутатів та міський голова Олександр Супрунюк. Про рішення, прийняті на засіданні – далі з перших уст.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:19.10.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Новини регіону, Самоврядування

25-го жовтня – місцеві вибори. Вони відбуваються щоп’ять років, а інколи й частіше. Проте цього разу вибори проводитимуть за новими правилами, які відрізняються від звичних. Кого і як будемо обирати восени 2020-го року – розповіли представники місцевої ТВК.

Автор: Катерина Мельник,  дата:08.10.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Самоврядування

Дві останні сесії НМР – 81-ша (позачергова) та 82-га чергова вже традиційно відбулися без журналістів. Одна – в онлайн-режимі, інша – у режимі “закритого засідання”. 5-го жовтня міський голова в рамках зустрічі із представниками місцевих ЗМІ торкнувся деяких прийнятих депутатами… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:17.09.2020 Відео, Самоврядування

Напередодні відзначення чергового дня народження Нетішина міський голова організував брифінг. Олександр Супрунюк коротко зупинився на важливих для життєдіяльності міста питаннях та окреслив плани на майбутнє.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:07.09.2020 Актуальні новини, Новини, Самоврядування

Про готовність міста до нової хвилі епідемії та про рішення 80 сесії міської ради говорив міський голова у ході чергової зустрічі із журналістами.

Автор: Катерина Мельник,  дата:10.08.2020 Актуальні новини, Відео, Економіка, Новини, Самоврядування

У травні виконавчим комітетом міської ради було затверджено порядок надання поворотної фінансової допомоги для фізичних осіб-підприємців, які зареєстровані в Нетішинській міській об’єднаній територіальній громаді. Створено комісію, що забезпечує організацію та проведення конкурсу щодо відбору проєктів. Перше позитивне рішення відповідний орган… Детальніше »