Категорія:  Медицина

Автор: Ірина Філіпович,  дата:07.12.2020 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

У центрі ПМСД чергові зміни. Зокрема, нове розмежування для хворих і здорових пацієнтів.

Автор: Ірина Філіпович,  дата:13.11.2020 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

В Центрі ПМСД вкотре наголошують на важливості заключення декларацій з лікарями. Відтепер це можна зробити не тільки звернувшись у заклад, а й дистанційно. Ірина Гульман – молодий лікар-педіатр радить дотримуватися саме такого зручного та безпечного способу.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:02.11.2020 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

Кількість хворих на коронавірусну інфекцію продовжує зростати. Сумну статистику чуємо щодня як в межах нашої ОТГ, так і країни загалом. Медики вимушені працювати у надскладних умовах, адже окрім хворих на Covid-19, пацієнтів з іншими захворюваннями не поменшало. З 10-го вересня… Детальніше »

Автор: Ірина Філіпович,  дата:02.11.2020 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

З 15-го вересня в Нетішині в тестовому режимі запрацювало відділення молекулярно-генетичних досліджень. Лікарі лабораторії пройшли курси з тематичного вдосконалення ПЛР-діагностики вірусних захворювань в Тернополі та стажування в обласному лабораторному центрі з ПЛР-діагностики. Після відповідного випробування було проведено акредитацію лабораторії. Відтепер… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:26.10.2020 Відео, Медицина, Новини

За даними адміністрації Центру ПМСД, на жаль, кількість хворих на коронавірусну інфекцію на території Нетішинської міської ОТГ зростає. Щодень реєструють нові випадки. Лабораторні дослідження тривають. А лікарі вкотре закликають до самодисципліни та наголошують на необхідності дотримання базових правил карантину.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:22.10.2020 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

Попри стрімкий зріст захворюваності на коронавірусну хворобу, особливістю осінньої пори є й сезонне нездужання населення. Відповідно, зросла кількість звернень громадян до лікарів первинки. У Центрі ПМСД спробували розмежувати потоки хворих та здорових відвідувачів. В двох амбулаторіях працюють чергові кабінети. Тим,… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:22.10.2020 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

Днем боротьби із захворюванням на рак молочної залози у світі вважається 15-те жовтня, в Україні ж – 20-те. Заходи у ці дні покликані привернути увагу суспільства до серйозності ризиків онкохвороби, поінформувати про вирішальні чинники у запобіганні раку грудей, про профілактику,… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:17.10.2020 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини, Новини регіону

Рекордну кількість міст і районів на позачерговому засіданні внесла до “червоної” зони Держкомісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Від опівночі понеділка, 19-го жовтня, почне діяти нове епідемічне зонування. Так, до “червоної” зони віднесено і Нетішин.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:08.10.2020 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

Повідомлення Центру ПМСД щодо епідситуації у межах Нетішинської міської ОТГ станом на 6-те жовтня.

Автор: Катерина Мельник,  дата:21.09.2020 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

15-го вересня у Нетішині в тестовому режимі на базі бактеріологічної лабораторії КНП НМР “СМСЧ м.Нетішин” запрацювало відділення молекулярно-генетичних досліджень. Тестування пацієнтів із підозрами на коронавірусну інфекцію методом ПЛР здійснюватиметься безкоштовно, у решті випадків така послуга буде платною.