Категорія:  Медицина

Автор: Катерина Мельник,  дата:21.09.2020 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

15-го вересня у Нетішині в тестовому режимі на базі бактеріологічної лабораторії КНП НМР “СМСЧ м.Нетішин” запрацювало відділення молекулярно-генетичних досліджень. Тестування пацієнтів із підозрами на коронавірусну інфекцію методом ПЛР здійснюватиметься безкоштовно, у решті випадків така послуга буде платною.

Автор: Катерина Мельник,  дата:17.09.2020 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

В кінці серпня матеріально-технічна база Нетішинської спеціалізованої медико-санітарної частини поповнилася апаратом штучної вентиляції легень моделі “VELA”. За інформацією порталу публічних закупівель “Prozorro” нова техніка обійшлася місту в 1 мільйон 169 тисяч гривень.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:17.09.2020 Актуальні новини, Медицина, Новини

Фахівці Нетішинського закладу охорони здоров’я закликають зберігати спокій та не займатися самолікуванням без попередньої комунікації з лікарем. Особистий прийом громадян, котрі мають симптоми гострого респіраторного захворювання здійснюється у чергових кабінетах Центру ПМСД. Дату і час візиту визначає лікар загальної практики… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:17.09.2020 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

У зв’язку зі зростанням захворюваності на коронавірусну інфекцію у Нетішинській міській ОТГ, 10-го вересня на базі інфекційного відділення КНП НМР “СМСЧ м.Нетішин” було розгорнуто ковідний шпиталь. Детальніше про роботу якого у понеділок, 14-го вересня, розповіла медичний директор закладу Валентина Щукла.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:10.09.2020 Медицина, Новини

На Хмельниччині у деяких містах, зокрема на території Нетішинської міської ОТГ на невизначений період часу карантин відтермінував планові медичні огляди для населення. Без змін, згідно з Календарем з дотриманням протиепідемічних заходів, проводяться профілактичні щеплення. Надання медичних послуг в «Центрі ПМСД… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:07.09.2020 Актуальні новини, Медицина, Новини

З огляду на нове епідемічне зонування Хмельницької області, яке починає діяти 7 вересня, Нетішин потрапив до жовтого сектору.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:20.08.2020 Медицина, Новини

Основа всієї трансформації системи охорони здоров’я – це зміна моделі фінансування та реалізація принципу “гроші йдуть за пацієнтом”. За задумом, доволі широкий спектр амбулаторної та стаціонарної медичної допомоги, а також лікарських засобів буде повністю оплачуватися Національною службою здоров’я України. Міф… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:17.08.2020 Медицина, Новини

З квітня по 17-те серпня у Нетішинській міській ОТГ було підтверджено 90 випадків інфікування коронавірусом. З них – 79 пацієнтів одужали, 1 – летальний, двоє хворих перебувають на лікуванні у Хмельницькій інфекційній лікарні, восьмеро – лікуються амбулаторно під контролем фахівців… Детальніше »

3-го серпня міський голова вчергове зустрівся із представниками місцевих ЗМІ. Олександр Олексійович розповів про зроблене за останній час, зупинився на проблемних питаннях, а також торкнувся найблийжчих планів.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:03.08.2020 Відео, Медицина, Новини

Адаптивний карантин в державі продовжено до кінця літнього сезону. Пом’якшення в окремих областях, зокрема й на Хмельниччині, поки що також чекати не варто. На жаль, у липні зареєстровано нові випадки захворювання на COVID-19 в Нетішинській міській ОТГ, що ускладнює процес… Детальніше »