Категорія:  Медицина

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:26.08.2021 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

Держава вже давно анонсує запуск електронних лікарняних. Вже з осені, очікується, замість видачі паперових бланків медичний висновок про тимчасову непрацездатність будуть формувати одразу в електронній системі охорони здоров’я.

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:23.08.2021 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

Про порядок проходження обов’язкових щорічних профілактичних медичних оглядів учнями загальноосвітніх навчальних закладів інформує лікар загальної практики – сімейної медицини Центру ПМСД Анастасія Котович.

Автор: Катерина Мельник,  дата:15.08.2021 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

Місцевий заклад охорони здоров’я – СМСЧ м.Нетішин намагається вчасно реагувати на виклики сьогодення, запити та потреби громади. Періодично оновлює не лише своє обличчя, а й матеріально-технічну базу, кадри. За останні кілька років штат медустанови значно помолодшав. Нещодавно до команди лікарів… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:12.08.2021 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

Щороку у другу неділю серпня відзначається День працівників ветеринарної медицини. Яскравою представницею професії є Ірина Вуєк. Майже 20 років життя жінка віддала улюбленій справі.10 з яких – на керівних посадах.

Автор: Катерина Мельник,  дата:09.08.2021 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

Останнім часом у світі реєструється зростання нових випадків захворюваності на коронавірус, в тому числі і летальних. Інфекція мутувала. Штам “Дельта” присутній у понад 100 країнах, дістався він і до України. За даними Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ… Детальніше »

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:04.08.2021 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

З 1-го по 7-ме серпня в Україні триває Всесвітній тиждень грудного вигодовування. Найбільша складність для жінки при годуванні грудьми – це дезінформація і міфи стосовно цього процесу. Найпопулярніші з яких спростувала лікар загальної практики – сімейної медицини Центру ПМСД Ірина… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:02.08.2021 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

За останніми даними ситуація із коронавірусом у межах Нетішинської тергромади врегулювалася. Повідомлення із офіційних джерел свідчать про те, що осіб із числа хворих – на амбулаторному чи стаціонарному лікуванні немає. Втім, стверджувати, що небезпека занедужати на ковід-19 минула, вважають медики,… Детальніше »

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:15.07.2021 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

Сусідство з комарами, ґедзями, мошками та іншими дрібними комахами рідко буває приємним. Скільки чудових прогулянок було зіпсовано їх укусами, скільком людям настирливе комарине дзижчання не давало виспатися вночі. Але річ не тільки в тому, що ці комахи заважають, їхні укуси… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:12.07.2021 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

7-го липня Шепетівський міськміжрайонний відділ ДУ “Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” розпочинає проведення нового виду діагностичних досліджень на COVID-19 – швидкі тести на виявлення антигену коронавірусу.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:24.06.2021 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

Щорічно у третю неділю червня працівники галузі охорони здоров’я відзначають професійне свято. 18-го червня у актовій залі “СМСЧ м.Нетішин” пройшли урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Винуватців свята віншували почесними грамотами, подяками та цінними подарунками.