Категорія:  Медицина

Автор: Катерина Мельник,  дата:12.04.2021 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

Перший етап вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19 розпочався у Нетішині 12-го березня. 30-го числа стартував другий. Першочергово ін’єкції від коронавірусу отримують медики СМСЧ, ПЕМД та центру ПМСД. Крім того, отримати щеплення поза чергою, у випадку залишкових доз вакцини, закликають… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:12.04.2021 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

На території Славутської міської лікарні розгорнуто мобільний шпиталь для надання медичної допомоги хворим на COVID-19. Роботи з облаштування здійснювали рятувальники. З 7-го квітня потужності готові до прийому пацієнтів.

Автор: Катерина Мельник,  дата:08.04.2021 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

З початку квітня у КНП НМР “СМСЧ м. Нетішин” запрацювала киснево-генеруюча станція. Роботу нового обладнання знімальній групі ТРК “Лотел- СКТБ” особисто продемонстрував директор місцевого закладу охорони здоров’я.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:08.04.2021 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини, Новини регіону

Із середи, 7-го квітня, через стрімке розповсюдження коронавірусу Хмельницька область перейшла у червону зону епідемічної небезпеки. Запроваджено жорсткі карантинні обмеження, що діятимуть до 18-го квітня.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:05.04.2021 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

Триває боротьба з гострою респіраторною хворобою COVID-19. Недуга вирує. Світ в пошуках порятунку. Серед альтернатив – масова вакцинація. На місцях зі стартом 2-го етапу вакцинації одночасно із мобільними бригадами розпочали роботу стаціонарні пункти щеплень. У передостанній день березня, з-поміж 20-ти… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:22.03.2021 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

Стартував перший етап імунізації від коронавірусної інфекції. Першочергово щепленню підлягають медики, які працюють у ковідних лікарнях. 12-го березня розпочалася вакцинація медичного персоналу в Нетішині.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:18.03.2021 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

Міністерство охорони здоров’я оновило карантинне зонування областей з урахуванням ситуації з коронавірусом. Хмельниччина – у помаранчевій зоні. Про медичні спостереження від початку пандемії та про епідситуацію в межах Нетішинської міської тергромади – мовою цифр.

Автор: Катерина Мельник,  дата:04.03.2021 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

Наприкінці лютого в Україну було доставлено першу партію вакцини CoviShield в пів мільйона доз. Відомо, що це спільна розробка Оксфордського університету та британсько-шведської компанії AstraZenecа, яка має потужності для виробництва в Індії. З 1-го березня МОЗ оголосило про формування списку… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:04.03.2021 Відео, Медицина, Новини

Ряди офтальмологів Нетішина поповнилися новими кадрами. Більш як пів року в міському закладі охорони здоров’я успішно практикує молодий спеціаліст – Олександра Балибердіна.

Автор: Ірина Філіпович,  дата:25.02.2021 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

Більше року у ЦПМСД працює контакт-центр. Це дозволяє пацієнтам дистанційно отримати необхідну інформацію та, за наявності електронного направлення від сімейного лікаря, здійснити попередній запис на прийом до вузького спеціаліста.