Категорія:  Новини

Автор: Катерина Мельник,  дата:16.09.2019 Культура, Новини

Серед 222 молодих письменників, митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового та кіноматографічного мистецтв, які цьогоріч удостоєні президентських стипендій за творчі досягнення і нетішинка – Надія Гусарова.

Автор: Катерина Мельник,  дата:16.09.2019 Новини, Правоохоронні органи

Близько трьох років тому на теренах Хмельницької області успішно стартував молодіжний патріотично-правовий рух «Хмельницьке об’єднання молодих і активних». Понад три місяці функціонує і Нетішинський міський осередок.

Автор: Ілона Пашко,  дата:16.09.2019 Культура, Новини

5 вересня молода фотохудожниця Діана Сулима у залі Хмельницького музею-студії презентувала персональну виставку фоторобіт під назвою “DiaFragma”

Автор: Світлана Сущинська,  дата:16.09.2019 Актуальні новини, Новини

Впродовж літа у Нетішині тривають роботи з облаштування тротуарів та пішохідних доріжок. Наразі поточні ремонти проходять на ділянці у районі вул. Шевченка, 6.

Автор: Катерина Мельник,  дата:12.09.2019 Актуальні новини, Новини

9 вересня у Нетішині відбулась акція з нагоди звільнення військовополонених, серед яких захоплені країною-агресором моряки у районі Керченської протоки у листопаді 2018 року.

Автор: Катерина Мельник,  дата:12.09.2019 Новини, Освіта

20-го вересня 2018-го року у Нетішині урочисто відкрили Інклюзивно-ресурсний центр. Про підсумки діяльності за рік, що минув, а також про плани на майбутнє розповіла очільниця закладу Ольга Гуменюк.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:12.09.2019 Актуальні новини, Новини, Самоврядування

6 вересня відбулося засідання 61 (позачергової) сесії міської ради. Депутатський корпус розглянув 9-ть питань.

Автор: Ілона Пашко,  дата:12.09.2019 Новини, Освіта

Початок навчання в школі – один з найскладніших і найвідповідальніших моментів в житті дітей як у фізіологічному, так і в соціально-психологічному планах. Як допомогти своєму чаду адаптуватись до школи – радять фахівці.

Автор: Ілона Пашко,  дата:09.09.2019 Актуальні новини, Новини

Впродовж місяця у Нетішині функціонує Центр відновних практик для сімей учасників АТО, переселенців та тих, хто опинився у складних життєвих обставинах. Ідейники Центру Наталія Коваль та Олена Матросова розповіли про проекти, які вдалося втілити у життя за цей час.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:09.09.2019 Новини, Освіта

Влітку команда НВК у складі вчителя Тетяни Карпової, її учениць Анни Карпової та Крістіни Петровської здобула перемогу у міжнародному конкурсі «ENEN +» у Будапешті.