Категорія:  Новини

Автор: Галина Місюк,  дата:21.03.2019 Актуальні новини, Новини

18 березня Президент України Петро Порошенко відвідав ВП «ХАЕС». Зустрівся Глава держави із керівниками області, ДП «НАЕК «Енергоатом», міста, представниками трудового колективу Хмельницької атомної електростанції.

Автор: Галина Місюк,  дата:21.03.2019 Новини, Самоврядування

3 березня громада села Кривин підтримала рішення, що передбачало приєднання села до нашого міста. 15 березня відбулося пленарне засідання Старокривинської сільської ради, на якому розглядалося питання добровільного приєднання до Нетішина. 8 із 13 депутатів сілької ради не підтримали результатів громадських… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:21.03.2019 Актуальні новини, Новини

15 березня у ПК відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території під будівництво сонячної електростанції з подальшим його затвердженням згідно з чинним законодавством.

Автор: Галина Місюк,  дата:21.03.2019 Новини, Правоохоронні органи

Рейд представників ДСНС, що передбачав перевірку готовності виборчих дільниць.

Автор: Катерина Мельник,  дата:18.03.2019 Культура, Новини

14 березня біля пам’ятного знаку Героям Вітчизни пройшов мітинг за участю членів добровольчих формувань, представників місцевої влади та громадськості міста.

Автор: Галина Місюк,  дата:18.03.2019 Актуальні новини, Новини

13 березня проведено конкурс на право оренди індивідуально визначеного майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста.

Автор: Галина Місюк,  дата:18.03.2019 Новини, Освіта

Колегіальний орган управління освіти провів робоче засідання у зош №4, на яке були запрошені керівники навчальних закладів, їхні заступники, методисти та громадськість міста. У рамках зустрічі присутні обговорювали важливі питання діяльності дошкільних та загальноосвітніх закладів міста.

Автор: Галина Місюк,  дата:18.03.2019 Культура, Новини

Перший тиждень Великого посту відзначається особливою суворістю, а богослужіння – особливою тривалістю. На великому повечір’ї читався зворушливий покаянний канон святого Андрія Критського. У четвер його читав преосвященніший владика Євсевій, єпископ Шепетівський і Славутський.

Автор: Галина Місюк,  дата:14.03.2019 Актуальні новини, Новини

Потужний вітер в Україні накоїв багато лиха. У деяких містах було оголошено високий рівень небезпеки. Через негоду падали дерева, що обірвали лінії електропередач, сталося щонайменше 850 ДТП. На жаль, не обійшлося без жертв, буревій забрав життя декількох українців.

Автор: Катерина Мельник,  дата:14.03.2019 Новини, Освіта

За кілька місяців 2019-го року вихованці народного театру пісні «Криниченька» (керівник Валентина Темна) здобули чимало нагород, серед них і найвищі. Вокалісти підкорили Київ, Вінницю, ба, навіть Голлівуд.