Категорія:  Новини

Автор: Наталія Чупилка,  дата:21.01.2021 Актуальні новини, Відео, Новини

Свято Богоявлення або Водохреще православні та греко-католики відзначали 19 січня. На Йордана духовенством звершуюється чин освячення води. Вважається, що та набуває цілющих властивостей. Віряни перконані, що занурившись у неї тричі людина вбереже себе від недуг на весь наступний рік. Що… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:21.01.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Новини регіону

Відколи КП “ЖКО” було обране переможцем конкурсу з вивезення побутових відходів на території Нетішинської ТГ, мешканців старої частини міста закликають укласти договори з підприємством на виконання даної послуги. Це викликає супротив громадськості. Чому? Дивіться у сюжеті.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:21.01.2021 Відео, Новини

Попри лютий мороз нетішинці та кривинці не знехтували нагодою пірнути у крижану воду. Традиційні купання на Водохреще відбувались під пильним наглядом рятувальників.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:18.01.2021 Актуальні новини, Відео, Економіка, Новини

Вже на старті нового року українців спіткали розчарування. Нокаутом називають місцеві підприємці січневий локдаун. Їм невтямки, чого чекати далі, адже нові впровадження та заборони поза здоровим глуздом. Куди апелювати, в які двері стукати й на кого сподіватися – не знають…. Детальніше »

Автор: Ірина Філіпович,  дата:18.01.2021 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

У другій половині грудня 2020-го року уряд за ініціативою МОЗ розділив виклики швидкої медичної допомоги на чотири категорії залежно від стану пацієнта. Чого чекати від таких нововведень журналістам ТРК “Лотел – СКТБ” розповів завідувач Нетішинської підстанції екстреної медичної допомоги Юрій… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:18.01.2021 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

Збігли два тижні нового календарного року. В Україні продовжують фіксувати нові випадки захворювання на COVID-19. 2021-й злощасний вірус не полишив. Серед добрих новин місцевого значення, попри 19 летальних випадків з початку введення карантину, на території Нетішинської міської тергромади, зі слів… Детальніше »

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:17.01.2021 Відео, Правоохоронні органи

Повідомлення Нетішинського ВнП Славутського ВП.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:14.01.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Спорт

У грудні 2020-го року відбувся фінал четвертих для України «Ігор Нескорених 2.0». Більше шістдесяти учасників з 15-ти областей України виборювали першість у шести видах спорту: плаванні, стрільбі з лука, легкій атлетиці, веслуванні на тренажері, велоспорті та пауерліфтингу. Серед призерів з… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:14.01.2021 Актуальні новини, Відео, Новини

З 8-го січня в Україні діє так званий локдаун, який в уряді назвали “зимовими канікулами”. Попередньо анонсовано, що триватиме він до 24-го січня включно. Про реалії, з якими зіткнулися пересічні нетішинці, – у сюжеті.

Автор: Лотел-СКТБ,  дата:14.01.2021 Актуальні новини, Відео, Новини

На п’ятій (позачерговій) сесії депутати підтримали звернення міської ради VІІІ скликання до Верховної Ради, Президента та Кабміну щодо необхідності повернення дії пільгового тарифу на електроенергію для споживачів, що знаходяться у 30-кілометровій зоні атомних електростанцій та внесення змін до Законів України… Детальніше »