Всі записи: Світлана Тімченко

Автор: Світлана Тімченко,  дата:19.02.2018 Культура, Новини

Українці живуть у час переломних змін. Революція Гідності, війна на Сході – події, які знайдуть свою історичну оцінку згодом, дадуть її уже наші нащадки. Кожен же дотичний до подій у країні, переживає потрясіння по-своєму. Творчі люди: митці, поети, письменники, журналісти… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:12.02.2018 Здоровенькі були, Програми
Автор: Світлана Тімченко,  дата:08.02.2018 Актуальні новини, Новини

5 лютого у Нетішині розпорядженням міського голови оголошено карантин у зв’язку з різким підвищенням показників захворюваності на грип та ГРВІ. Така ж ситуація спостерігається загалом по області, у найбільшій зоні ризику – дошкільники та школярі. Хоча перевищення епідпорогу у нашому… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:08.02.2018 Новини, Освіта

Дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл-Джура» проводиться в Україні з 2007го року, нетішинці беруть у ній участь з 2009го, у тому числі представляють наше місто на обласному етапі змагань у Хмельницькому. Цьогоріч вирішили ґрунтовніше підготуватись до третього етапу і з початку навчального… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:05.02.2018 Актуальні новини, Новини

29 січня представники влади, дотичні до медичної галузі фахівці зібрались у хабі на координаційну раду з питань охорони здоров’я. Обговорювали нагальні питання та проблеми, що мають місце у міській медсанчастині, а також програму впровадження реформи системи охорони здоров’я у Нетішині…. Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:01.02.2018 Новини, Освіта

Одним із найпрестижніших всеукраїнських дитячо-юнацьких фестивалів естрадної пісні є «Різдвяна зіронька». Цієї зими вже традиційно до Мукачева приїхали юні вокалісти з усіх куточків України. Нетішин представляли вихованці Ольги Дьячиної. Це уже давно один з найулюбленіших конкурсів вернісажівців та їхнього керівника.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:25.01.2018 Новини, Самоврядування

Уже третій рік поспіль самодостатній бюджет Нетішина вдається до популярного методу наповнення місцевої казни. Тимчасово вільні кошти кладуть на депозит. 18 січня конкурсна комісія обирала цьогорічну фінансову установу – переможця.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:22.01.2018 Культура, Новини

19 січня відбулося освячення води у новозбудованій капличці собору.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:04.01.2018 Актуальні новини, Новини

У кінці грудня відбулось підсумкове засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми. Члени ради оцінювали результативність своєї роботи за рік та говорили про плани на майбутнє.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:04.01.2018 Новини, Правоохоронні органи

31 грудня страшна ДТП сталася за участю нетішинської родини.