Всі записи: Світлана Тімченко

Автор: Світлана Тімченко,  дата:23.04.2018 Вісті зі школи, Програми
Автор: Світлана Тімченко,  дата:19.04.2018 Новини, Освіта

З метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти на 40 сесії Нетішинської міської ради 7 скликання було створено юридичну особу – «Інклюзивно-ресурсний центр».

Автор: Світлана Тімченко,  дата:12.04.2018 Актуальні новини, Новини

10 квітня у приміщенні хабу спеціалісти фіскальної служби провели семінар – нараду з представниками громади, платниками податків щодо роз’яснення норм податкового законодавства в частині нарахування та сплати податку на майно.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:12.04.2018 Культура, Новини

«Мить до мрії » – таку назву носила перша персональна виставка викладача Нетішинської художньої школи Віти Ляхно. Експонувалась вона безпосередньо у стінах закладу естетичного виховання у 2013 році. Час не стоїть на місті, пошук себе , свого стилю увесь цей… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:19.03.2018 Новини, Правоохоронні органи

6 лютого в Україні набув чинності закон, яким посилили захист прав дітей, вдосконаливши порядок примусового стягнення аліментів. Відтепер працівники державних виконавчих служб мають чимало засобів впливу на злісних боржників, які забули про свої обов’язки щодо забезпечення достойного рівня життя власних… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:15.03.2018 Культура, Новини

Хмельницька обласна філармонія долучилася до мистецького проекту «Дитяча філармонія», мета якого – дати юним обдаруванням Хмельниччини унікальну можливість виступити на одній сцені з професійним колективом, а подолянам – почути і побачити своє музичне «завтра». До творчої співпраці традиційно запрошуються музичні… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:12.03.2018 Культура, Новини

6 березня напередодні свята усіх жінок та Шевченківських днів у ПСМНЗ «Нетішинська художня школа» презентували дві виставки учнівських робіт.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:12.03.2018 Вісті зі школи, Програми
Автор: Світлана Тімченко,  дата:01.03.2018 Новини, Освіта

Наприкінці лютого у зош №2 зібрались поціновувачі шевченкового слова. Уже традиційним для нашого міста став фестиваль «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській!».

Автор: Світлана Тімченко,  дата:01.03.2018 Культура, Новини

Талант , помножений на працю, за сприятливих умов, швидко розвивається та міцніє. Здібні нетішинці не втомлюються демонструвати свої успіхи та творче зростання на численних конкурсах й фестивалях. На початку лютого чергові сходинки у своїх співочих кар’єрах підкорювали вихованці Нетішинської ШМ…. Детальніше »