Всі записи: Світлана Тімченко

Автор: Світлана Тімченко,  дата:17.10.2017 Програми, Цікаво знати
Автор: Світлана Тімченко,  дата:17.10.2017 Новини, Спорт

Минулого тижня вихованці Анатолія та Максима Грушиних повернулись із Бердянська з чемпіонату України з боксу серед спортсменів вікової категорії до 13 років. 4-ро нетішинців достойно представили міську школу боксу і майже усі зайняли призові місця. Свої перемоги напередодні свята Дня… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:12.10.2017 Новини, Освіта

30 вересня до міста Хмельницького з’їхались найголосистіші діти нашого краю, аби позмагатись за перепустку на всеукраїнський рівень конкурсу «Яскраві діти України». Увійшли до когорти кращих тридцяти і нетішинці Єгор Горлов, Вікторія Остапчук та славутчанка, також вихованка Ольги Дьячиної, Божена Поліщук…. Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:09.10.2017 Новини, Самоврядування

Другий рік поспіль виконавчий комітет НМР оголошує конкурс проектів, реалізація яких, у разі підтримки містян, відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету . У 2017 році до голосування робоча група допустила 5 проектів. 3 жовтня уже підвели підсумки.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:05.10.2017 Культура, Новини

30 вересня у календарі – день працівників бібліотек. Про реалії книгозбірень сьогодні, перспективи на майбутнє говорили винуватці свята та гості напередодні у міській центральній бібліотеці.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:25.09.2017 Новини, Правоохоронні органи

17 вересня своє професійне свято відзначали рятівники. Урочиста нарада з нагоди свята за участю керівництва міста та Хмельницької АЕС відбулась 15 вересня.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:21.09.2017 Актуальні новини, Новини

Святкування Дня міста цьогоріч було тісно переплетено із заходами, що проводились у рамках фестивалю «Вернісаж-Енергофест». Розважати більше гостей взялись не лише організатори конкурсу, долучались і громадські організації.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:21.09.2017 Актуальні новини, Новини

Розважальна програма до Дня міста тривала три дні. Пік святкування припав на суботу. По обіді нетішинців та гостей міста на площу перед ПК заманювала не лише гучна музика, а і неймовірний аромат шашликів та всіляких смаколиків.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:18.09.2017 Новини, Освіта

Cвяткова лінійка з нагоди початку нового навчального року у позашкільних навчальних закладах БДТ та КЮТ відбулась 13 вересня.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:18.09.2017 Новини, Освіта

Надмірні навантаження на школярів у перший місяць навчання Міністерство освіти забороняє, а от розваги – чому б і ні. Позмагатись у спритності, витривалості та швидкості щороку випадає нагода учням дошкільних та загальноосвітніх закладів міста під час олімпійських уроків у рамках… Детальніше »