Всі записи: Світлана Тімченко

Автор: Світлана Тімченко,  дата:22.02.2021 Актуальні новини, Відео, Культура, Новини

16-го лютого вперше у стінах міської художньої школи відбулась експозиція витинанок. Оливкова зала вмістила більше 50-ти яскравих самобутніх робіт учнів закладу, а майстерні витинанки, виконані викладачами, прикрасили шибки.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:18.02.2021 Актуальні новини, Відео, Новини

Незважаючи на погодні умови, карантинні обмеження, свою роботу справно провадить Нетішинський територіальний центр соціального обслуговування. На останній сесії міської ради депутати підтримали зміни до положення про терцентр, тим самим створили новий структурний підрозділ – відділення соціальної роботи, а також затвердили… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:08.02.2021 Актуальні новини, Відео, Новини

У новий рік – зі старими здобутками. Нещодавно заклади позашкілля на обласному та всеукраїнському рівнях підвели підсумки своєї роботи за 2020 рік. Нетішину є ким і чим пишатися. Будинок дитячої творчості та Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді займають лідерські… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:04.02.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

З 1-го січня діє новий шкільний санітарний регламент. З-поміж іншого, документ передбачає деякі зміни у харчуванні дітей у закладах освіти.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:01.02.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

З 1-го січня для шкіл почав діяти новий санітарний регламент. Попередні державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, затверджені 2001-го року, втратили актуальність і не відповідають вимогам сучасності. Чи справді нововведення суттєво відрізняються… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:28.01.2021 Актуальні новини, Відео, Новини

21-го січня у СМСЧ м. Нетішин відбулися тактико-спеціальні навчання керівного та особового складу 3-го ДПРЗ ГУ ДСНС у Хмельницькій області.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:21.01.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Новини регіону

Відколи КП “ЖКО” було обране переможцем конкурсу з вивезення побутових відходів на території Нетішинської ТГ, мешканців старої частини міста закликають укласти договори з підприємством на виконання даної послуги. Це викликає супротив громадськості. Чому? Дивіться у сюжеті.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:14.01.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Спорт

У грудні 2020-го року відбувся фінал четвертих для України «Ігор Нескорених 2.0». Більше шістдесяти учасників з 15-ти областей України виборювали першість у шести видах спорту: плаванні, стрільбі з лука, легкій атлетиці, веслуванні на тренажері, велоспорті та пауерліфтингу. Серед призерів з… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:11.01.2021 Відео, Культура, Новини

Своєрідним підсумком роботи за перший семестр є традиційна виставка у стінах художньої школи “Кольорова і ясна йде до нас зима”. Колоритна, яскрава і по-дитячому безпосередня експозиція будь-кому додасть святкового настрою, а батькам юних митців ще й гордості.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:11.01.2021 Відео, Культура, Новини

Справжня казкова зима прийшла цього року до художньої школи у вигляді яскравих вітражів. Юні митці за підтримки керівництва школи відновили добре забуту традицію.