Всі записи: Світлана Тімченко

Автор: Світлана Тімченко,  дата:23.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Новини регіону

19 листопада відбулось засідання робочої групи щодо здійснення контролю за виконанням та дотриманням протиепідемічних заходів.Представники міської влади узгоджували координацію спільних дій з правоохоронцями щодо карантину вихідного дня.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:23.11.2020 Актуальні новини, Відео, Культура, Новини

У зв’язку із карантином усі масові заходи до Дня Гідності і Свободи – під забороною. 21 листопада небайдужі містяни приносили квіти до пам’ятних знаків. Напередодні ж у закладах культури та освіти відбувались виховні уроки, зустрічі із учасниками Майдану. Вдалим експерементом… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:16.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

9-го листопада, у День української писемності та мови, нетішинці приєдналися до наймасовішого флешмобу осені – написання ювілейного ХХ Радіодиктанту національної єдності. Цього ж дня у закладах освіти стартував ХХІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:16.11.2020 Актуальні новини, Відео, Економіка, Новини, Новини регіону

Для покращення епідемічної ситуації в країні та запобігання колапсу медичної системи 11-го листопада на засіданні Кабінет Міністрів України погодив рішення про впровадження карантину “вихідного дня”. Відповідно до нього з опівночі суботи до півночі понеділка з 14-го до 30-го листопада працюватимуть… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:12.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

31-го жовтня у школах Нетішинської ОТГ відбувся міський етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Тараса Шевченка.

Автор: Світлана Тімченко,  дата:09.11.2020 Актуальні новини, Відео, Культура, Новини

10-го листопада Православна церква вшановує пам’ять святої Параскеви. Останню величають покровителькою домашнього вогнища, а також вишивки. У старі часи на Параскеву майстрині хвалилися одна перед одною вишитим за рік. Досягненнями та результатами своєї роботи ділились цього тижня з нашою знімальною… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:05.11.2020 Відео, Новини

Нетішин своєю красою та чистотою радує око жителів і гостей міста впродовж року, а все завдяки роботі комунальних служб. Листопад для працівників КП “Благоустрій” – це як жнива у аграріїв, тільки от врожаєм є листя. Прибирання міста – це лише… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:02.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини

Соціальні працівники у першу неділю листопада відзначають своє професійне свято. Уже майже 15 років цей день є особливим для спеціаліста з фізичної реабілітації Нетішинського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Ольги Башинської. Мрія присвятити життя медицині та роботі з… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:02.11.2020 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

Кількість хворих на коронавірусну інфекцію продовжує зростати. Сумну статистику чуємо щодня як в межах нашої ОТГ, так і країни загалом. Медики вимушені працювати у надскладних умовах, адже окрім хворих на Covid-19, пацієнтів з іншими захворюваннями не поменшало. З 10-го вересня… Детальніше »

Автор: Світлана Тімченко,  дата:22.10.2020 Відео, Новини

Напередодні місцевих виборів знімальна група ТРК поцікавилась думкою містян щодо прийдешнього голосування. За якими критеріями нетішинці будуть обирати майбутніх депутатів і міського голову, та які сподівання на них покладають – у сюжеті.