Всі записи: Світлана Сущинська

Автор: Світлана Сущинська,  дата:24.06.2019 Новини, Освіта

12 червня в зош №1 відбулося засідання колегії управління освіти. Представники освітньої галузі міста обговорювали продуктивні зміни НУШ, культуру партнерства в Новій українській школі та перспективи розвитку освітньої програми.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:20.06.2019 Актуальні новини, Новини

У цьому році в Україні з’явилося нове державне свято – День Батька. Як і у всьому світі, його відзначають у третю неділю червня. Згідно з указом, цей день має на меті сприяти «розвитку сім’ї як основи суспільства і підвищенню статусу… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:18.06.2019 Програми, Цікаво знати
Автор: Світлана Сущинська,  дата:13.06.2019 Новини

У кабінеті міського голови було підписано контрактну угоду реконструкції системи вуличного освітлення міста Нетішина

Автор: Світлана Сущинська,  дата:13.06.2019 Новини

В одній зі спільнот у соцмережі «Facebook» волонтери повідомили про смерть собаки внаслідок отруєння. Впродовж наступних днів надходила інформація про нових постраждалих, як домашніх так і бездомних тварин. Загалом, за цей час ветлікарям довелось рятувати від загибелі 8 собак

Автор: Світлана Сущинська,  дата:06.06.2019 Актуальні новини, Новини

Щороку в перший день літа, в понад 30 країнах світу, відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято вважається одним з найстаріших. Вперше його відзначили в 1950 році. В Україні День захисту дітей святкують з 1998 року. Це не тільки галасливі… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:03.06.2019 Актуальні новини, Новини

Нарешті настало довгоочікуване літо, час, коли варто подбати про відпочинок та оздоровлення, у першу чергу – дітей. Острозький санаторно-оздоровчий комплекс вищої категорії «Країна мрій» (раніше відомий як «Корчагінець») дозволяє поєднати усі складові корисного й активного літнього відпочинку. Щорічно дитячий табір… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:30.05.2019 Культура, Новини

Травень – гаряча поря для творчих колективів, саме у цей час педагоги разом з учнями звітують перед глядачами, демонструють результати проробленої роботи. 21 травня у ПСМНЗ «Нетішинська ШМ» зібралися батьки вихованців одного з викладачів фортепіанного відділу на концерт «Час мрії».

Автор: Світлана Сущинська,  дата:27.05.2019 Надбання міста, Програми
Автор: Світлана Сущинська,  дата:27.05.2019 Новини, Освіта

Минулого тижня у Нетішин з’їхалися гості з різних куточків України на фінальний етап Всеукраїнського конкурсу учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Впродовж декількох днів хлопці та дівчата, серед яких і команда КЮТ, змагалися за звання найкращих.