Всі записи: Світлана Сущинська

Автор: Світлана Сущинська,  дата:22.08.2019 Культура, Новини

19 серпня Другий або Яблучний Спас. В церковному календарі це свято має назву Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа. На початку тижня у всіх церквах України, в тому числі й нашого міста, освячували груші, яблука та інші фрукти.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:22.08.2019 Новини, Правоохоронні органи

Звіт представника ДСНС за липень-серпень 2019 року

Автор: Світлана Сущинська,  дата:15.08.2019 Актуальні новини, Новини

Головна мета діяльності Державної служби зайнятості – сприяння безробітним особам у пошуку роботи, а роботодавцям – укомплектування підприємств необхідними працівниками. В минулому році установа змінила свій підхід до обслуговування клієнтів та запровадила нові сервісні послуги, у 2019 продовжує змінюватися на… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:29.07.2019 Актуальні новини, Новини

Працівники комунального підприємства НМР «Комфорт» уже почали проведення відповідних робіт щодо облаштування берегової лінії з допомогою земснаряду.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:29.07.2019 Новини, Спорт

У черговий раз відзначилися нетішинські боксери. Нагадаємо, з 10 до 16 червня в Умані проходив Чемпіонат України з боксу. У підсумку, вихованці ДБК «Максим» піднялися на найвищу сходинку п’єдесталу у ваговій категорії 50 кг. Вагомі результати боксерів відзначили на рівні… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:25.07.2019 Актуальні новини, Новини

Яким політичним партіям та кому із мажоритарників віддали свої голоси виборці Нетішина та округу в цілому, розкажемо у відеоматеріалі випуску “Резонанс”.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:22.07.2019 Актуальні новини, Новини

Пошук фінансування сьогодні є одним із першочергових завдань, що стоять перед Об’єднанннями співласників багатоквартирних будинків. Нещодавно у нашому місті був створений, і вже запрацював, револьверний фонд для ОСББ: за певних умов надається поворотна фінансова допомога для проведення ремонтів у житлових… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:18.07.2019 Актуальні новини, Новини

12 липня у Залі пам’яті захисників України, що знаходиться на території Міністерства оборони, відбувся щоденний церемоніал вшанування військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули у цей день у різні роки та внаслідок російської збройної агресії на сході держави. Серед них –… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:15.07.2019 Актуальні новини, Новини

Півліта вже позаду, проте сезон відпусток у повному розпалі. Програма відпочинку залежить від смаків, обставин та фінансових можливостей. Високоякісний продукт від провідних туроператорів за оптимальними цінами містянам пропонує ТА мережі «Море турів», яке знаходиться у приміщенні офісно-торгового центру, поруч з… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:08.07.2019 Актуальні новини, Новини

2 липня у нашому місті відбулися громадські обговорення питання продовження строку експлуатації першого енергоблока Хмельницької АЕС. Слухання проводила Державна інспекція ядерного регулювання України (ДІЯРУ) за участі ДП «НАЕК «Енергоатом».