Всі записи: Світлана Сущинська

Автор: Світлана Сущинська,  дата:04.06.2020 Культура, Новини

Сьогодні до вашої уваги пропонуємо матеріал про дистанційну роботу та участь в онлайн-конкурсах вихованців Ольги Дьячиної. З-поміж іншого, незважаючи на карантин, хлопцям і дівчатам вдалося підкорити членів журі потужного вокального проєкту “Сонце за нас”.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:01.06.2020 Новини, Освіта

29-го травня завершився 2019-2020 навчальний рік, останній квартал якого учасники освітньо-виховного процесу працювали дистанційно. Детально про роботу під час карантину та підсумки діяльності загальноосвітніх шкіл та відкриття садочків, стан справ освітньої галузі та план заходів на канікулярний період розповів очільник… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:25.05.2020 Новини

З березня українці були змушені залишитися вдома, аби не наражатися на інфекцію. Тепер же ситуація змінюється – Кабінет міністрів схвалив рішення, яким запровадив адаптивний карантин до 22-го червня, водночас із 22-го травня розпочався другий етап пом’якшення обмежувальних заходів. Незважаючи на… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:21.05.2020 Медицина, Новини

Послаблення карантинних заходів сприяє тому, що чимало людей вибираються на природу. Втім, пікнік чи похід у ліс можуть бути небезпечними для здоров’я, адже в цей час активізуються кліщі. Вони переносять такі небезпечні хвороби, як кліщовий енцефаліт і бореліоз (хвороба Лайма)…. Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:21.05.2020 Актуальні новини, Новини, Самоврядування

14-го травня відбулася 72-га сесія Нетішинської міської ради. Вкотре засідання проходило в закритому режимі з дотриманням усіх протиепідемічних заходів. На початку тижня міський голова прокоментував нашим журналістам прийняті рішення позачергового зібрання.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:18.05.2020 Актуальні новини, Новини

З 11-го травня уряд України своїм рішенням послабив карантинні заходи в державі. Зокрема, за умови дотримання протиепідемічних заходів, відновлена робота частини закладів торговельного і побутового обслуговування населення. Як саме працюють такі у Нетішині – дізнавались журналісти ТРК “Лотел”.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:14.05.2020 Медицина, Новини

Попри те, що спалах коронавірусу розпочався у грудні минулого року, досі залишається багато невизначеностей щодо характеристик цієї інфекції. Тож, Всесвітня організація охорони здоров’я спростувала деякі міфи про COVID-19. Найпоширеніші з них озвучив лікар-терапевт КНП НМР “Центр ПМСД” Антон Равський.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:11.05.2020 Новини, Освіта

Підготовка до школи є відповідальним періодом в житті маленької особистості. Для дитини настає новий етап, дo якого їй доводиться пристосовуватися. Спеціалісти вважають, що перші місяці навчання – найскладніший час у житті багатьох учнів. Як допомогти дитині адаптуватись у нових умовах… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:07.05.2020 Новини

Весняний період для працівників дільниці по озелененню та прибиранню територій КП НМР “Благоустрій” – це час висаджування квітів на міських клумбах. Які ж зелені насадження будуть радувати нетішинців цього літа, ми дізналися, спілкуючись із керівником підрозділу.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:30.04.2020 Медицина, Новини

Попри пандемію коронавірусу, розпочався другий етап медреформи. Основа всієї трансформації системи охорони здоров’я – це зміна моделі фінансування та реалізація принципу “гроші йдуть за пацієнтом”. Договір з НСЗУ на надання послуг за Програмою медичних гарантій підписали і у КНП НМР… Детальніше »