Всі записи: Світлана Сущинська

Автор: Світлана Сущинська,  дата:15.10.2019 Відео, Новини

9 жовтня відбулась позачергова, 63 сесія НМР. З-поміж іншого, у ході засідання, одноголосним рішенням було прийнято звернення місцевих депутатів про засудження капітуляції перед російським ворогом.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:10.10.2019 Відео, Новини, Освіта

У першу неділю жовтня ми вшановуємо освітян, які виконуючи свою важливу місію, запалюють нові зірки на небосхилі нашого міста та держави. Про важливість та необхідність даної професії, внесок кожного, хто працює в цій галузі, говорили під час урочистої програми напередодні… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:07.10.2019 Відео, Новини

У Нетішині проживає декілька родин-опікунів. Одна з них – сім’я Валентини та Ярослава Якушевських.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:07.10.2019 Відео, Новини

Щороку 30 вересня Україна відзначає День усиновлення. Захистом прав дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування у нашому місті займається Служба у справах дітей виконавчого комітету НМР.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:03.10.2019 Актуальні новини, Відео, Новини, Самоврядування

27 вересня відбулася 62 сесія Нетішинської міської ради 7 скликання. У ході засідання депутатський корпус розглянув близько сотні питань, значна частина з яких – земельні.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:03.10.2019 Актуальні новини, Відео, Економіка, Новини

З 1 жовтня розпочався процес монетизації пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Відтак, паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:30.09.2019 Новини

25 вересня під керівництвом начальника управління з питань цивільного захисту населення Хмельницької ОДА у Нетішині проводилися командно-штабні навчання з органами управління силами та засобами цивільного захисту.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:27.09.2019 Культура, Новини

Традиційно середина вересня для мешканців нашого міста наповнюється приємними клопотами, які пов’язані зі святкуванням ДН Нетішина. Підприємства, установи та організації готують оригінальні подарунки у вигляді тематичних заходів та акцій. З-поміж іншого, колектив Нетішинської міської ЦБС відкрив декілька цікавих виставок приурочених… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:27.09.2019 Культура, Новини

Святкування Дня народження Нетішина відбулось у суботу. По обіді, незважаючи на прохолодну погоду, у міському парку було організовано чимало розважальних заходів до участі в яких приєдналися усі бажаючі.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:27.09.2019 Культура, Новини

Минулими вихідними нетішинці відзначали День міста. Розважальна програма тривала три дні. Починаючи з 19 вересня містяни стали свідками вокальних батлів учасників Міжнародного фестивалю-конкурсу «ВЕРНІСАЖ.Енергофест», відкриття творчого сезону Будинку дитячої творчості «На нашій вулиці сонце встає», концертної програми колективів, окремих виконавців… Детальніше »