Всі записи: Світлана Сущинська

Автор: Світлана Сущинська,  дата:12.10.2017 Культура, Новини

Щорічно 1 жовтня ми відзначаємо День музики. Це міжнародне свято здебільшого проходить у вигляді концертних програм, за участю солістів і художніх колективів. До цього дня вихованці та викладачі ПСМНЗ «ШМ» підготували своїм гостям чудовий подарунок.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:09.10.2017 Актуальні новини, Новини

4 жовтня відбулася зустріч представників ГС «Об’єднання громадських організацій «Громадська рада» з очільником ВП «ХАЕС». Присутні обговорювали питання, що так чи інакше стосуються діяльності містоутворюючого підприємства.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:02.10.2017 Новини, Освіта

Традиційно, у першу неділю жовтня ми вшановуємо освітян, які виконуючи свою важливу місію, формують майбутнє суспільство. Напередодні свята у ПК відбулись урочистості, в ході яких відзначалась важливість та необхідність професії, а також внесок кожного, хто працює в цій галузі.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:02.10.2017 Актуальні новини, Новини

Віднедавна у Нетішині з’явився іще один арт-об’єкт. У центрі міста мешканці новобудови по пр. Незалежності,14 А вирішили покращити краєвид із вікна.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:25.09.2017 Актуальні новини, Новини

У свій день народження Нетішин отримав чимало подарунків, про деякі з них ми розповідали у минулому випуску. Та допоки тривало святкування, життя не припинялось – 16 вересня у Нетішинському пологовому будинку народилося троє дітей, одна із них – нетішинка. Батьки… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:25.09.2017 Відео, Новини, Спорт

15 вересня з нагоди Дня народження Нетішина в нашому місті відбувся традиційний легкоатлетичний пробіг, у якому взяли участь працівники ХАЕС, а також учні Нетішинської КДЮСШ, Нетішинського професійного ліцею, спортивного комплексу «Енергетик» та інші бажаючі.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:21.09.2017 Актуальні новини, Новини

16 вересня впродовж дня було організовано чимало розважальних заходів, до участі в яких із задоволенням приєднувалися усі бажаючі. Зокрема, нетішинці оригінально привітали місто енергетиків з ДН, ставши свідками чи то взявши участь у яскравих флешмобах. Не обійшлось й без урочистої… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:18.09.2017 Актуальні новини, Новини

У рамках святкування Дня міста 14 вересня відбулось урочисте відкриття нової міської сцени, розташованої в парковій зоні за міськвиконкомом.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:14.09.2017 Новини, Спорт

У рамках заходів, приурочених Дню фізичної культури та спорту, окрім урочистостей та концертної програми було проведено чимало спортивних змагань. Зокрема, наша знімальна група зафіксувала хід чемпіонату міста з футболу ім. Андрія Піщевського, колишнього вихованця КДЮСШ.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:11.09.2017 Актуальні новини, Новини

Ще на початку липня був оголошений конкурс проектів «Успішні локальні громади», метою якого є отримання місцевими громадами міні-гранту в сумі близько 1000 доларів на реалізацію власної проектної пропозиції, яка спрямована на покращення життя в місті. Участь в конкурсі взяли й… Детальніше »