Всі записи: Світлана Сущинська

Автор: Світлана Сущинська,  дата:23.04.2018 Новини, Освіта

18 квітня на базі НВК проходили змагання з військового триборства допризовної та призовної молоді. У спортивному заході взяли участь 11-класники усіх шкіл міста.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:19.04.2018 Новини, Освіта

17 квітня в ПК відбувся заключний концерт огляд-конкурс художньої самодіяльності закладів освіти міста.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:16.04.2018 Актуальні новини, Новини

12 квітня працівники Хм АЕС вийшли на попереджувальну акцію протесту всіх працівників атомно-енергетичного комплексу України. Захід пройшов одночасно в усіх містах-супутниках, його мета – змусити органи державної влади країни сісти за стіл переговорів з Атомпрофспілкою для обговорення шляхів виходу з… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:16.04.2018 Актуальні новини, Новини

Готуючись до Великодня українці наводять лад не лише у місті та у власних домівках, але й прибирають місця останнього спочинку рідних – кладовища. У нас їх два, і з облаштуванням нового пов’язано чимало проблем. Цвинтар діє з 2001 року, на… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:12.04.2018 Новини, Освіта

У грудні минулого року у нашому місті стартував проект «Схід-Захід разом. Діти». Спочатку школярі з Луганщини спілкуватись зі своїми однолітками – вихованцями нетішинського БДТ за допомогою скайп-зв’язку. Пізніше, у січні, в рамках 2го етапу проекту діти зі Старобільщини завітали до… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:12.04.2018 Новини, Спорт

З 30 березня до 1 квітня у нашому місті проходив заключний тур чемпіонату України з волейболу серед чоловіків вищої ліги. У змаганнях такого рівня уже 2й сезон бере участь нетішинська команда «ХАЕС-НАЕК».

Автор: Світлана Сущинська,  дата:10.04.2018 Культура, Новини

29 березня в Хмельницькому голова облдержадміністрації відзначив Орденом княгині Ольги відому нетішинку Світлану Лелях-Бегутову. Ця нагорода була вручена відповідно до Указу Президента України за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зразкове виконання службового обов’язку та багаторічну… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:29.03.2018 Культура, Новини

16 березня в столичному Палаці Україна відбувся масштабний національний фінал конкурсу дитячої творчості “Яскраві діти України”. На головній сцені держави змагались 26 учасників з усіх регіонів країни, включаючи Донецьку, Луганську області та Автономну Республіку Крим. Головний приз – поїздку на… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:29.03.2018 Культура, Новини

25 березня прихожани храму святого Івана Богослова УГКЦ долучились до одного із способів християнської молитви – молитви-роздумів.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:22.03.2018 Культура, Новини

20 березня у соборі св. Архістратига Михаїла та архангела Гавриїла зустрічали Високопреосвященнішого Антонія, Митрополита Хмельницького та Кам»янця-Подільського.