Всі записи: Світлана Сущинська

Автор: Світлана Сущинська,  дата:15.02.2018 Культура, Новини

5 лютого на базі Нетішинського міського краєзнавчого музею відбувся Регіональний круглий стіл «Водно-болотні угіддя Малого Полісся для збалансованого розвитку населених пунктів», присвячений Міжнародному дню водно-болотних угідь.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:15.02.2018 Культура, Новини

Свято усіх закоханих прийшло до нас з-за кордону, і сьогодні навколо нього точаться суперечки: одні його категорично не сприймають, для інших цей день – привід проявити свої почуття.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:12.02.2018 Актуальні новини, Новини

У Нетішині відкрито іще один магазин.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:12.02.2018 Актуальні новини, Новини

У місті тривають карантинні заходи. Навчання у школах та позашкільних закладах призупинено, проте ті, кому пощастило вберегтися від недуги, уповні насолоджуються додатковим відпочинком.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:08.02.2018 Культура, Новини

В останній день січня у виставковій галереї «Арт-пласт» відкрилась експозиція робіт випускників 2017го року ПСМНЗ «Нетішинська ХШ». На виставці представлена різнопланова дитяча творчість, за якою стоїть натхненна праця талановитих педагогів.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:05.02.2018 Культура, Новини

Наприкінці зимово-новорічних свят у початковому спеціалізованому мистецькому закладі «Нетішинська ХШ» традиційно проходить виставка учнівських робіт, де представлена різнопланова дитяча творчість, на тему «Кольорова і ясна йде до нас зима».

Автор: Світлана Сущинська,  дата:05.02.2018 Новини, Освіта

З 10 по 12 січня у Львові проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули», який уже 26 років поспіль збирає талановитих дітей та молодь з різних куточків України в період новорічно-різдвяних свят. Постійними учасниками дійства є вихованці Лариси… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:05.02.2018 Новини, Спорт

Початок року для вихованців ДБК «Максим» позначився важливою подією – хлопці та дівчата гідно представили місцеву школу боксу на регіональних змаганнях і отримали право захищати честь Нетішина на Чемпіонаті України.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:25.01.2018 Актуальні новини, Новини

Наприкінці минулого року в рамках проекту «Схід-Захід разом. Діти» школярі з Луганщини мали змогу поспілкуватись зі своїми однолітками – вихованцями Нетішинського БДТ з допомогою скайп-зв’язку. А минулого тижня був реалізований 2й етап проекту. До нашого міста завітали діти зі сходу… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:18.01.2018 Культура, Новини

14го січня у Нетішині відбувся 2й різдвяний фестиваль мистецтв «Нетішинська коляда». Захід проходив за підтримки управління культури та ВК НМР, організатором виступив ПК.