Всі записи: Світлана Сущинська

Автор: Світлана Сущинська,  дата:16.01.2020 Новини, Правоохоронні органи
Автор: Світлана Сущинська,  дата:13.01.2020 Новини

Історії про те, як люди взимку рятують птахів, що з різних причин не змогли полетіти в теплі краї, в Україні непоодинокі. Траплялися вони і у Нетішині. Минулого тижня схожий випадок стався на міській водоймі «Озеро для купання». Щоправда, одразу зазначимо,… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:13.01.2020 Новини

Минулого року на одній із зустрічей міського голови з жителями Нетішина було прийняте рішення про облаштування у місті майданчика для вигулу домашніх тварин. Тоді ж було закуплено необхідне обладнання, волонтери приступили до роботи і встановили 12 металевих стовпів. Втім, у… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:09.01.2020 Медицина, Новини

Щороку в Україні реєструють близько 6 мільйонів інфекційних захворювань, 98 відсотків з яких припадає на грип та ГРВІ. За даними минулого епідсезону, в нашій країні було зафіксовано сім летальних випадків унаслідок грипу. Жоден із пацієнтів не був щеплений проти даного… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:09.01.2020 Культура, Новини

Новий рік – це свято, яке люблять усі. А останні дні грудня особливо хвилюючі для малечі, яка по-справжньому вірить в чудеса та щиро радіє солодощам під ялинкою. Аби виправдати сподівання дітлахів та зробити їх настрій дійсно святковим, колектив Палацу культури… Детальніше »

Автор: Світлана Сущинська,  дата:09.01.2020 Культура, Новини

Дарувати гарний настрій з нагоди новорічно-різдвяних свят можна по-різному, головне, робити це від щирого серця. Саме такий подарунок – тематичну виставу, підготував колектив народного молодіжного театру-студії «Маски» для містян на початку січня.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:02.01.2020 Культура, Новини

У грудні традиційними є численні заходи до Дня Святого Миколая. Готуються до них заздалегідь, як дітлахи, так і дорослі. Цьогоріч учнівсько-педагогічний колектив БДТ вкотре підготував нетішинцям яскраве музичне дійство.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:30.12.2019 Медицина, Новини

Чимало українців досі вірять, що вакцина може ослабити імунну систему, її не варто вводити дітям з хронічними захворюваннями тощо. Враховуючи рекомендації Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, нетішинські лікарі спростовують найпоширеніші міфи про вакцинацію.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:30.12.2019 Актуальні новини, Новини

У день Святого Миколая працівники виконавчого комітету об’єднали зусилля та вперше організували благодійну акцію «Відкрий серце для добра» на підтримку п’ятирічної нетішинки Маргарити Машук.

Автор: Світлана Сущинська,  дата:27.12.2019 Новини, Новини регіону

20-го грудня відбулося 29-те пленарне засідання Хмельницької обласної ради. Депутати розглянули понад півсотні питань, з-поміж іншого, затвердили обласний бюджет на 2020 рік.