Всі записи: Наталія Чупилка

Автор: Наталія Чупилка,  дата:01.12.2017 Повідомлення

До уваги абонентів кабельної мережі! У зв’язку із суттєвим підняттям цін, що передбаченні у договорах із телеканалами за ретрансляцію, значним ростом витрат на утримання кабельної мережі та підвищенням мінімальної заробітної плати, з 1 січня 2019 року змінюється вартість послуг на… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:17.10.2016 Культура, Новини

У «Нетішинській МХШ» впродовж місяця діятимуть дві виставки учнівських робіт, приурочених до Дня художника. Обидві експозиції є жанровими, прототипами зображуваного – люди, актори, мультиплікаційні герої, міські та сільські краєвиди.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:06.10.2016 Актуальні новини, Новини

Ще влітку на сайті міськради з’явилася петиція під №27 щодо заборони випалювання деревного вугілля у Нетішині. Задля обговорення проблемного питання минулої середи було організовано зустріч. До діалогу запросили ПП з ведення вугільного бізнесу, представників прокуратури та Державної екологічної інспекції, фахівців… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:03.10.2016 Новини, Освіта

Щорічно в першу неділю осіннього місяця жовтня з професійним святом вітаємо усіх працівників освітньої галузі. За традицією символами Дня учителя є святкові букети айстр і хризантем, щасливі усмішки. Не обходиться без щирих побажань та слів вдячності. Цьогоріч на урочистості нетішинські… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:29.09.2016 Актуальні новини, Новини

Подвиг партизан-підпільників щорічно 22 вересня увічнюють у багатьох населених пунктах України. У четвер у КЗ «Нетішинський палац культури» відбулося урочисте зібрання, присвячене Дню партизанської слави «Фронт за лінією фронту».

Автор: Наталія Чупилка,  дата:26.09.2016 Надбання міста, Програми
Автор: Наталія Чупилка,  дата:12.09.2016 Культура, Новини

Нетішин активно готується до свого дня народження. Цьогоріч родзинкою свята стане фестиваль-конкурс молодих виконавців естрадної пісні «Вернісаж-ЕнергоФест», що триватиме 16-17 вересня.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:12.09.2016 Актуальні новини

В Україні активно обговорюються тарифи за компослуги. Потуги влади привести їх до економічно-обґрунтованих, ринкових в копійку виливаються для громадян. Суми в платіжках протягом року зросли в кілька разів, на часі- чергове здорожчання електроенергії.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:05.09.2016 Новини, Правоохоронні органи

З осені в Нетішині запрацює бюро правової допомоги. Відтак своїм конституційним правом на безоплатну правову допомогу містяни можуть скористатися безвиїздно. Структурний підрозділ Шепетівського місцевого центру з надання вторинної безоплатної правової допомоги розмістився у приміщенні, яке донедавна займало управління юстиції, по… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:01.09.2016 Новини, Спорт

Сьогодні ми розкажемо про шлях Вікторії Ткачук на Олімпійські ігри 2016. Наразі спортсменка тренується вдома, звідки й розпочала свою спортивну кар’єру.