Всі записи: Наталія Чупилка

Автор: Наталія Чупилка,  дата:26.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини

Не секрет, що осіньо-зимовий період є благодатною порою для активізації вірусів та інфекцій різних етіологій. Найсприйнятливішими, очікувано, є діти. У пошуку захисту від сезонних захворювань дорослі штурмують аптеки і магазини медтехніки. Задля профілактики й, так би мовити, для зміцнення імунітету… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:23.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

Як правильно виховувати своїх чад? Як уникнути проблем та не нашкодити? Чому, здавалося б, добрі наміри батьків викликають спротив у нащадків? Універсальної відповіді на подібні запитання не існує. Важливо і важко постійно робити вибір, який часто супроводжується відчуттям неспокою й… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:19.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини

Вслід за протестом місцевих підприємців проти карантину “вихідного дня”, своє невдоволення щодо посилення обмежень та заборон висловили батьки вихованців Нетішинського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:12.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Самоврядування

Центральна виборча комісія почала оприлюднювати офіційні результати місцевих виборів в Україні. Відомий уже і попередній склад депутатів НМР VIII скликання.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:09.11.2020 Актуальні новини, Відео, Культура, Новини

4-го листопада у стінах Нетішинського міського краєзнавчого музею вузькому колу відвідувачів презентували історичну виставку – реконструкції військових строїв із приватних колекцій нетішинців Ігоря Землянухіна та Максима Хорєва. На власні очі побачити колекцію історичних костюмів можна завітавши у музей. Виставка в… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:05.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини

Здоров’я потрібно берегти змалечку, – переконаний Микола Колінько. Керівник Нетішинської школи бойового гопака “Сварог” дотримується здорового способу життя. Вже понад 5 років не вживає м’яса, риби, яєць. Їсть лише продукти рослинного походження та набіл. Такий раціон став нормою для усієї… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:05.11.2020 Відео, Реклама

Прагнете змін в помешканні й не знаєте з чого розпочати?! Спробуйте бодай щось оновити із предметів побутового вжитку. До прикладу, замініть меблеву одиницю. Інтернет-гіпермаркет меблів “Dybok.ua” – вам в поміч. Пропонує фабричну якість та сервісне обслуговування.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:26.10.2020 Актуальні новини, Відео, Новини

У місті давно назріла проблема з нестачею паркомісць у дворах. Та чи законне розміщення таких в місцях загального користування, і хто мав би та наразі опікується цим питанням, – розлогіше у сюжеті ТРК “Лотел – СКТБ”.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:26.10.2020 Відео, Новини, Спорт

З 13-го по 18-те жовтня в рамках 44-го турніру, присвяченого пам’яті Героя радянського союзу Миколи Яценка та звільненню міста від німецько-фашистських загарбників, у Запоріжжі відбувся Чемпіонат України з боксу серед юніорів. В числі учасників – троє нетішинських боксерів, вихованців тренера… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:26.10.2020 Відео, Медицина, Новини

За даними адміністрації Центру ПМСД, на жаль, кількість хворих на коронавірусну інфекцію на території Нетішинської міської ОТГ зростає. Щодень реєструють нові випадки. Лабораторні дослідження тривають. А лікарі вкотре закликають до самодисципліни та наголошують на необхідності дотримання базових правил карантину.