Всі записи: Наталія Чупилка

Автор: Наталія Чупилка,  дата:13.08.2020 Актуальні новини, Відео, Новини

Сезон баштанних у розпалі. Ціни на ягоди відрізняються від минулорічних, проте дині й кавуни в раціоні чи не кожного у цю пору. Про доброякісність ринкової продукції дізнавалися у Нетішинській лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи.

Щорічно 30-го липня відзначається Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. За офіційними даними торгівля людьми відбувається повсюдно, кількість переміщених осіб за останні роки зросла. Жертвами грубого порушення прав людини є незахищені категорії населення. Активна робота щодо виявлення постраждалих та надання… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:10.08.2020 Відео, Новини

У другу неділю серпня в Україні віншують працівників ветеринарної медицини. Професійне свято цьогоріч припало на 9-те число. Напередодні наші журналісти мали нагоду поспілкуватися із людиною, котра левову частину своєї професійної діяльності присвятила саме цій галузі. Ніна Іванівна Дубінська, завідувач державної… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:03.08.2020 Відео, Медицина, Новини

Адаптивний карантин в державі продовжено до кінця літнього сезону. Пом’якшення в окремих областях, зокрема й на Хмельниччині, поки що також чекати не варто. На жаль, у липні зареєстровано нові випадки захворювання на COVID-19 в Нетішинській міській ОТГ, що ускладнює процес… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:30.07.2020 Відео, Новини, Спорт

Другий етап Кубку України з велотріалу фінішував у Нетішині минулої суботи. У зв’язку з карантинними заходами змагання пройшли без глядачів, а кількість райдерів не перевищувала дозволену в даний період. Спортсмени змагалися у чотирьох категоріях відповідно до рівня майстерності.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:27.07.2020 Відео, Новини, Освіта

З метою запобігання поширенню коронавірусного захворювання в 2019-2020 навчальному році Міністерством освіти пропонувалося не проводити масові заходи із залученням учасників освітнього процесу, в тому числі останні дзвоники та випускні вечори. Без випускних стрічок та парадної форми – це не про… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:23.07.2020 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

З 2005-го року щорічно 8-го липня в усьому світі відзначається Всесвітній день боротьби з алергією. З другого місяця літа стартував місячник боротьби із алергічними захворюваннями. Алергія не має вікових обмежень та в медичній практиці зустрічається дедалі частіше. Розпізнати подразник та… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:20.07.2020 Відео, Новини

З Божою поміччю та з власної ініціативи у садибній забудові міста швидкими темпами зводиться нова будівля. За попредньою інформацією – це має бути Центр допомоги одиноким жінкам, вдовам та сиротам. Будівництвом опікується протестантська церква “Добра новина”.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:20.07.2020 Відео, Новини, Спорт

Останнім часом у місті з’явилося чимало нових локацій для сімейного відпочинку. Триває облаштування території за 220-м гуртожитком. Проєктанти вірять, що заплановане вдасться реалізувати вчасно, а нетішинська громада в подальшому буде дбайливим господарем спільного майна.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:16.07.2020 Відео, Новини, Спорт

П’ять золотих, вісім срібних та одинадцять бронзових медалей здобули нетішинські лисолови в Сумах на Чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації на подовжених дистанціях серед юнаків, юніорів і дорослих. Карантин відтермінував проведення змагань, проте не вплинув на їх успішний перебіг.