Всі записи: Наталія Чупилка

Автор: Наталія Чупилка,  дата:01.06.2020 Медицина, Новини

Базовим закладом з прийому хворих на коронавірус у нашому регіоні є Хмельницька обласна інфекційна лікарня. До госпіталізації в медустанову, пацієнт контактує зі спеціалістами закладів охорони здоров’я в межах рідного міста. Почуватися в безпеці останнім вкрай важливо, як і потенційним хворим,… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:01.06.2020 Медицина, Новини

У боротьбі з пандемією коронавірусу об’єднано усі можливі сили та засоби. Позаяк, вірус новий, шляхи подолання недуги достеменно невідомі, а тому локалізувати поширення – це вже успіх. Надважливо й сьогодні забезепечити захист медичних працівників, адже важко прорахувати яких масштабів сягне… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:28.05.2020 Культура, Новини

Реформи – стиль життя українського суспільства упродовж останніх років. Триває й процес реформування початкової мистецької освіти. Зміни торкнулися нормативно-правової сфери закладів естетичного виховання, їх структури, коригуватимуться й навчальні плани. Анонсовані Міністерством культури, молоді та спорту України новації – попереду. А… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:25.05.2020 Новини, Освіта

Від тривалості карантину в державі залежать терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання.Ймовірно, освітній процес таки завершиться традиційно, в кінці травня. Тоді тестування проведуть до середини липня. Для тих, хто не потрапить на цю сесію, зокрема через хворобу, організують додаткову. В Міносвіті… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:14.05.2020 Медицина, Новини

Міністерством охорони здоров’я 2020-й рік в Україні оголошено Роком медсестринства. Відповідний наказ підписала міністр охорони здоров’я у грудні 2019-го. Таким чином держава підтримала ініціативу Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:11.05.2020 Відео

Знаменні дати травня мають символічні назви, сповідують важливі життєві істини та покликані об’єднувати суспільство. У другу неділю травня відзначається День матері, а 15-го числа – Міжнародний день сім’ї.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:07.05.2020 Медицина, Новини

Громадськість скандує про послаблення карантину, урядовці готують відповідні рішення, а медики залишаються на передовій та в повній бойовій готовності в усіх регіонах держави. Як і передбачалося, побоювання щодо сплеску захворюваності у післявеликодній період таки справдилися. Нетішин – в числі антирекордсменів… Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:04.05.2020 Новини

Нетішинці давно чекали на сучасний спортивний майданчик. В управлінні капітального будівництва кажуть – діють відповідно до плану. Будівельні роботи мають намір завершити до кінця червня.

Автор: Наталія Чупилка,  дата:27.04.2020 Новини

Мільйони гектарів забруднених радіацією земель, лісів та водойм, втрата здоров’я сотень тисяч осіб, численні людські жертви та зруйновані долі… 26-го квітня 1986-го року на Чорнобильській атомній електростанції стався вибух. Радіоактивна хмара накрила територію України, Білорусі, Росії та чимало європейських країн…. Детальніше »

Автор: Наталія Чупилка,  дата:23.04.2020 Актуальні новини, Новини, Освіта

Через карантин навчальний рік в українських школах для всіх, окрім випускних класів, завершиться не пізніше 1-го липня. Вступна кампанія відбудеться після складання зовнішнього незалежного оцінювання. Остаточно скасовано проведення державної підсумкової атестації для учнів 4-х та 9-х класів.