Всі записи: Ірина Філіпович

Автор: Ірина Філіпович,  дата:15.03.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

Відомі результати міського етапу фестивалю читців-гумористів “Веселинка”. Діти від 9-ти до 17-ти років вражали членів журі індивідуальною подачею та артистичністю.

Автор: Ірина Філіпович,  дата:11.03.2021 Відео, Культура, Новини

У Нетішинській художній школі презентували тематичну виставку робіт учнів художньо-графічного і декоративно-ужиткового відділів.

Автор: Ірина Філіпович,  дата:08.03.2021 Актуальні новини, Відео, Культура, Новини

Минулого вівторка у Палаці культури відбулася презентація авторської виставки талановитої нетішинки, шанованого педагога, заступника директора міської художньої школи Клавдії Тарарук. Експозиція “У полоні ошатних скатертин” вмістила роботи рідкісної техніки “набивна вишивка”.

Автор: Ірина Філіпович,  дата:04.03.2021 Відео, Культура, Новини

“Мріяти так важливо” – під таким гаслом будинок дитячої творчості днями відзначив своє 35-річчя. І хоч цьогоріч, у зв’язку з карантином, виступи, конкурси та фестивалі вихованців відбувались в режимі онлайн, вони зуміли принести неабияку насолоду глядачам та завоювати чимало призових… Детальніше »

Автор: Ірина Філіпович,  дата:01.03.2021 Актуальні новини, Відео, Культура, Новини

Напередодні ювілейної річниці Лесі Українки нетішинці взяли участь у Всеукраїнському артчеленджі, флешмобі, а також онлайн-читанні творів письменниці. Особливою оригінальністю відзначились вихованці Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Діти зачитали реп-біографію видатної українки.

Автор: Ірина Філіпович,  дата:25.02.2021 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

Більше року у ЦПМСД працює контакт-центр. Це дозволяє пацієнтам дистанційно отримати необхідну інформацію та, за наявності електронного направлення від сімейного лікаря, здійснити попередній запис на прийом до вузького спеціаліста.

Автор: Ірина Філіпович,  дата:22.02.2021 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

З початку лютого в центрі ПМСД використовують нові експрес-тести на COVID-19, які не потребують лабораторного обладнання та високоспеціалізованих навичок. Тестування може здійснюватися сімейним лікарем або мобільною бригадою.

Автор: Ірина Філіпович,  дата:18.02.2021 Актуальні новини, Відео, Новини

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав. Саме з цієї нагоди у Нетішині біля пам’ятника воїнам, загиблим в Афганістані та локальних війнах, відбувся мітинг-реквієм присвячений людській мужності, сміливості та героїзму.

Автор: Ірина Філіпович,  дата:11.02.2021 Актуальні новини, Відео, Новини

З січня територію для тимчасового утримання безпритульних тварин передано на баланс КП НМР “Комфорт”. Раніше нею опікувався “Благоустрій”. Нові власники встигли оцінити стан майна, окреслити пріоритетні напрямки роботи, а також встановити нові правила відвідування та годування чотирилапих мешканців.

Автор: Ірина Філіпович,  дата:01.02.2021 Відео, Новини

Впродовж багатьох років долею людей, які опинилися в скрутних життєвих обставинах опікуються у стінах церкви “Добра новина”. Торік з ініціативи подружжя Воленків та силами учасників програми реабілітації було закладено фундамент нового центру допомоги жінкам та дітям. Аби забезпечити своїх підопічних… Детальніше »