Всі записи: Ірина Філіпович

Автор: Ірина Філіпович,  дата:26.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини

Пішохідний міст, що з’єднує дві вулиці – Варшавську і Михайлова, використовується не лише за призначенням. Від початку спорудження конструкції тут дозволяють собі рух й транспортні засоби. Люди бідкаються, адже це загрожує їхній безпеці. Журналісти телерадіокомпанії “Лотел-СКТБ” з’ясували, хто ж має… Детальніше »

Автор: Ірина Філіпович,  дата:23.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

15 листопада відбувся міський етап ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Результати – далі.

Автор: Ірина Філіпович,  дата:23.11.2020 Відео, Новини

21 листопада українці відзначили День Гідності та Свободи. Якщо ще 7 років тому слова “Майдан”, “Небесна сотня” викликали сльози і трепет у більшості українців, то сьогодні не усі можуть згадати героїв, чия кров пролилась за нашу свободу та гідність. А… Детальніше »

Автор: Ірина Філіпович,  дата:19.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини

Тривають роботи з облаштування пішохідного мосту через річку Горинь, що поблизу стадіону.

Автор: Ірина Філіпович,  дата:13.11.2020 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

В Центрі ПМСД вкотре наголошують на важливості заключення декларацій з лікарями. Відтепер це можна зробити не тільки звернувшись у заклад, а й дистанційно. Ірина Гульман – молодий лікар-педіатр радить дотримуватися саме такого зручного та безпечного способу.

Автор: Ірина Філіпович,  дата:12.11.2020 Відео, Новини, Новини регіону

8 листопада Кривин відзначив день села, а 9 – традиційно віншують працівників культури із професійним святом. Організацією дозвілля кривинців займаються у Старокривинському будинку культури.

Автор: Ірина Філіпович,  дата:05.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Спорт

У жовтні завершились роботи з облаштування скейт-майданчика у міському парку по вулиці Шевченка. Нову локацію встигли оцінити юні нетішинці.

Автор: Ірина Філіпович,  дата:02.11.2020 Актуальні новини, Відео, Культура, Новини

Наприкінці жовтня учасниці колективу Палацу культури “Isadora Dance Academy” підкорювали місто Хмельницький запальними танцями. Вихованки Катерини Камінської повернулись із чемпіонату з вагомими здобутками та яскравими враженнями.

Автор: Ірина Філіпович,  дата:02.11.2020 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

З 15-го вересня в Нетішині в тестовому режимі запрацювало відділення молекулярно-генетичних досліджень. Лікарі лабораторії пройшли курси з тематичного вдосконалення ПЛР-діагностики вірусних захворювань в Тернополі та стажування в обласному лабораторному центрі з ПЛР-діагностики. Після відповідного випробування було проведено акредитацію лабораторії. Відтепер… Детальніше »

Автор: Ірина Філіпович,  дата:29.10.2020 Відео, Новини

Всесвітній день людей з вадами мовлення відзначають щорічно 22-го жовтня. На що звернути увагу і як покращити дикцію розповіла вчитель-логопед ІРЦ Олеся Зайцева.