Всі записи: Ілона Пашко

Автор: Ілона Пашко,  дата:13.08.2020 Відео, Новини, Освіта

Цьогоріч загальоноосвітні навчальні заклади Нетішинської міської ОТГ налічують 216 випускників. Колишні школярі вже пройшли ЗНО, за результами якого найбільше балів набрав учень зош №2 Василь Поліщук. Тестування з англійської мови хлопець здав без жодної помилки, з української мови та історії… Детальніше »

Автор: Ілона Пашко,  дата:06.08.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Спорт

У неділю, 2-го серпня, у Нетішині відбулося урочисте відкриття багатофункціонального спортивного майданчика зі штучним покриттям у парку за 220-м гуртожитком. Найближчим часом, після вирішення певних технічних питань, обіцяють чиновники, поле буде доступне всім, хто хоче займатися мініфутболом, волейболом і баскетболом…. Детальніше »

Автор: Ілона Пашко,  дата:03.08.2020 Відео, Новини

Щоб попередити виникнення нещасних випадків на водних об’єктах, нетішинські рятувальники закликають краян бути особливо уважними і дотримуватися елементарних правил поведінки на відпочинку. У свою чергу представники 3-го державного пожежно-рятувального загону постійно відпрацьовують практичні навички на випадок надзвичайних ситуацій на воді.

Автор: Ілона Пашко,  дата:27.07.2020 Відео, Новини

17-го липня відбулася презентація книги “Величні сподвижниці України” авторства знаної у нашому місті мисткині – Світлани Мефодіївни Лелях-Бегутової.

Автор: Ілона Пашко,  дата:20.07.2020 Актуальні новини, Відео, Новини

Небайдужі жителі міста закликають усіх підтримати петицію до Президента України “Про безкоштовне забезпечення хворих на цукровий діабет”. Серед тих, кому важливий кожен ваш голос, і маленьний нетішинець – Лука Лукінов.

Автор: Ілона Пашко,  дата:16.07.2020 Відео, Новини

Нетішинка Ірина Жданова закликає жителів міської ОТГ підтримати петицію про закупівлю препарату “Хуміра” для дітей з важкою фармарезистентною формою ювенільного ідеопатичного та ювенільного ревматоїдного артритів, яка не чутлива до традиційної терапії. Проблема знайома жінці не з чуток, адже виховує двох… Детальніше »

Автор: Ілона Пашко,  дата:09.07.2020 Відео, Новини

8-го липня в Україні відзначається День родини. Свято присвячене в першу чергу любові, взаєморозумінню, гармонії та вірності. Напередодні журналісти телерадіокомпанії “Лотел – СКТБ” завітали до молодої та активної нетішинської сім’ї Касянчуків, аби дізнатися про секрети щасливого шлюбу, основні цінності та… Детальніше »

Автор: Ілона Пашко,  дата:09.07.2020 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

Днями лікарі-терапевти та сімейні лікарі КНП НМР “Центр первинної медико-санітарної допомоги” переїхали у приміщення колишнього фізіотерапевтичного відділення, яке розміщене на другому поверсі поліклініки. Детальніше – з перших вуст.

Автор: Ілона Пашко,  дата:02.07.2020 Культура, Новини

Пом’якшення карантинних обмежень дозволило повернутися до роботи працівникам міської бібліотеки, яка нещодавно відчинила свої двері для відвідувачів.

Автор: Ілона Пашко,  дата:25.06.2020 Новини

Традиційно у літній період працівники 3-го ДПРЗ здійснюють планові профілактичні рейди. Під час бесід рятувальники нагадують нетішинцям правила безпечного відпочинку поблизу водойм.