Всі записи: Ілона Пашко

Автор: Ілона Пашко,  дата:14.08.2019 Актуальні новини, Новини

Віднедавна КП НМР “ЖКО” взяло на себе обов’язки управителя багатоквартирними будинками.

Автор: Ілона Пашко,  дата:08.08.2019 Актуальні новини, Новини

4 серпня у Старокривинській Свято-Дмитріївській церкві пройшла перша урочиста служба у складі Православної Помісної Церкви України.

Автор: Ілона Пашко,  дата:05.08.2019 Новини, Правоохоронні органи

Сектор ювенальної превенції Нетішинського відділення поліції турбується про безпеку дітей влітку. Аби відпочинок для школярів видався цікавим та безпечним, поліція проводить профілактичні заходи.

Автор: Ілона Пашко,  дата:05.08.2019 Актуальні новини, Новини

1 серпня відзначають День боротьби з лінню.

Автор: Ілона Пашко,  дата:25.07.2019 Актуальні новини, Новини

21 липня в Україні відбулись позачергові вибори народних депутатів до Верховної Ради України. Голосування пройшло за змішаною виборчою системою. Згідно з законом про вибори народних депутатів, 225 із них обираються за пропорційною системою у загальнодержавному окрузі за виборчими списками кандидатів… Детальніше »

Автор: Ілона Пашко,  дата:22.07.2019 Актуальні новини, Новини

16 липня у Нетішині відбулося урочисте відкриття Центру відновних практик для сімей учасників АТО, переселенців та тих, хто опинився у складних життєвих обставинах. Ініціаторками його відкриття стали громадські активістки з Нетішина та Славути. Перемога у конкурсі від Українського жіночого фонду… Детальніше »

Автор: Ілона Пашко,  дата:15.07.2019 Новини, Освіта

З 30 червня по 4 липня у місті Вінниця, проходив третій чемпіонат світу зі спортивної радіопеленгації серед юнаків. Брала участь у змаганнях і нетішинка – Єлєна Пертовська, яка у підсумку виборола перемогу та стала чемпіонкою світу. Наразі спортсменка відновлює свої… Детальніше »

Автор: Ілона Пашко,  дата:15.07.2019 Новини, Самоврядування

Спільними зусиллями влади та небайдужих жителів нашого міста почали з’являтися нові ігрові зони для найменших мешканців Нетішина

Автор: Ілона Пашко,  дата:11.07.2019 Новини, Правоохоронні органи

4 липня Нетішинське відділення поліції відсвяткувало 4 річницю своєї професійної діяльності разом з найменшими мешканцями нашого міста.

Автор: Ілона Пашко,  дата:04.07.2019 Культура, Новини

Незважаючи на свій ще зовсім маленький вік, вихованці ансамблю бального танцю “Шанс” повернулися із перемогою з Міжнародного фестивалю- конкурсу “Талановиті діти України”, що проходив у Києві.