Всі записи: Ілона Пашко

Автор: Ілона Пашко,  дата:01.06.2020 Новини

28-го травня 3-й Державний пожежно-рятувальний загін проводив тактико-спеціальні навчання по гасінню лісових пожеж поблизу Центру ділових зустрічей ХАЕС.

Автор: Ілона Пашко,  дата:28.05.2020 Культура, Новини

Щороку 1-го червня нетішинці весело та активно святкують День захисту дітей. Цьогоріч у зв’язку з карантином масові заходи скасовано, проте служба у справах дітей, представники позашкілля, закладів культури та освіти, громадських організацій та активісти нашого міста не оминули увагою одне… Детальніше »

Автор: Ілона Пашко,  дата:25.05.2020 Культура, Новини

Попри карантин, молоді таланти нашого міста не витрачають часу даремно та беруть участь у різноманітних дистанційних конкурсах. Свою майстерність випробовували у новому форматі й вихованці зразкової вокальної студії “Камелія”.

Автор: Ілона Пашко,  дата:18.05.2020 Культура, Новини

Міжнародний день музеїв — щорічне свято музейних працівників усього світу, яке відзначається 18-го травня. З нагоди урочистої дати знімальна група ТРК “Лотел” завітала до місцевого осередку культури, історія створення якого розпочалася ще у 1994-му році.

Автор: Ілона Пашко,  дата:11.05.2020 Новини

22-го квітня постановою Кабінету міністрів України було затверджено “Порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину”.

Автор: Ілона Пашко,  дата:07.05.2020 Відео

28 квітня у нашому місті було розпочато розчищеня обвідного каналу від намулу та сміття. Роботи виконуються земснарядом КП НМР “Комфорт” та його працівниками.

Автор: Ілона Пашко,  дата:27.04.2020 Новини

Дії служби у справах дітей ВК НМР наразі зосереджені на питаннях захисту прав дітей в умовах карантину. Адже саме зараз існують ризики загострення проблем, як-от невиконанння батьками своїх обов’язків, зловживання спиртними напоями, жорстоке поводження з дітьми тощо. Більш детально про… Детальніше »

Автор: Ілона Пашко,  дата:23.04.2020 Актуальні новини, Новини

9-го квітня розпочався поточний ремонт проїжджої частини проспекту Незалежності загальною площею понад 7 тис. кв. м. Поза тим, у планах комунальників – поновити дорожнє покриття й на інших вулицях Нетішинської міської ОТГ.

Автор: Ілона Пашко,  дата:23.03.2020 Медицина, Новини

Туберкульоз – це інфекційне захворювання, збудником якого є мікобактерія туберкульозу. Найчастіше цього збудника називають бацилою або паличкою Коха, на честь науковця, який відкрив її у 1882-му році. Напередодні Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом – 24-го березня, лікар-педіатр Лідія Риштун розповіла… Детальніше »

Автор: Ілона Пашко,  дата:16.03.2020 Програми, Цікаво знати