Всі записи: Ілона Пашко

Автор: Ілона Пашко,  дата:17.10.2019 Відео, Новини

Традиційно до відзначення Дня українського козацтва долучились вихованці гуртка «Козацько-лицарського ґарту» Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Організатори підготували дітям цікавий і захоплюючий квест.

Автор: Ілона Пашко,  дата:15.10.2019 Відео, Новини

Суспільство нині надзвичайно стурбоване фактами травмування і загибелі дітей внаслідок залишення їх без нагляду дорослих. Тому представники відповідальних служб вкотре звертаються до населення з проханням бути пильними та уважними до наймолодших громадян.

Автор: Ілона Пашко,  дата:10.10.2019 Відео, Новини, Освіта, Правоохоронні органи

1 жовтня у приміщенні місцевого хабу відбулася координаційна зустріч представників різних установ та організацій з питання протидії булінгу та домашньому насильству.

Автор: Ілона Пашко,  дата:07.10.2019 Відео, Новини, Спорт

Впродовж двох днів, 28 та 29 вересня, у нашому місті проходив Всеукраїнський турнір зі скелелазіння серед молоді, юніорів та юніорок. Нетішин на змаганнях представляли два спортивних клуби – «Вершина» та «Пульсар», якими опікуються працівники Хмельницької АЕС.

Автор: Ілона Пашко,  дата:03.10.2019 Відео, Новини, Освіта

День вихователя і дошкільного працівника в Україні відзначають в останню неділю вересня. На передодні свята у дискозалі Палацу культури віншували грамотами та подяками найкращих представників професії.

Автор: Ілона Пашко,  дата:03.10.2019 Актуальні новини, Відео, Новини

26 вересня в приміщенні зош №2 відбулося комплексне тактико-спеціальне навчання рятувальників із ліквідації умовної пожежі.

Автор: Ілона Пашко,  дата:30.09.2019 Надбання міста, Програми
Автор: Ілона Пашко,  дата:27.09.2019 Культура, Новини

Уже 4-й рік поспіль основною частиною програми святкування Дня міста є проведення міжнародного фестивалю-конкурсу молодих виконавців естрадної пісні «Вернісаж.Енергофест». 19 вересня, у великій залі Палацу культури відбулося урочисте відкриття музичного дійства.

Автор: Ілона Пашко,  дата:19.09.2019 Новини, Освіта

16 вересня відкрили свої двері для юних та допитливих дітлахів заклади позашкільної освіти: клуб “Юний технік” та “Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді”. Початок навчального року учням запам’ятається різноманітними майстер-класами, показовими виступами та цікавими зустрічами.

Автор: Ілона Пашко,  дата:19.09.2019 Новини, Правоохоронні органи

В осінній період зростає ймовірність виникнення пожеж у екосистемах, у більшості випадків – через спалювання сухого листя. З метою уникнення надзвичайних ситуацій працівники 3 ДПРЗ провели черговий профілактичний рейд.