Всі записи: Ілона Пашко

Автор: Ілона Пашко,  дата:27.08.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Новини регіону

Кожен може зробити свій рідний дім кращим – достатньо бажання, дружнього плеча і віри в те, що все вдасться. У цьому пересвідчилася знімальна группа ТРК “Лотел – СКТБ”, завітавши до сусіднього Кривина, де жителі громади своїми власними силами роблять усе,… Детальніше »

Автор: Ілона Пашко,  дата:24.08.2020 Культура, Новини

У виставково-лекційній залі Нетішинського міського краєзнавчого музею відкрилася виставка талановитої місцевої майстрині Валентини Сірук. Експозиція “Є скарби, допоки їх шукають” приурочена до одного з найголовніших свят нашої держави – Дня Незалежності України.

Автор: Ілона Пашко,  дата:20.08.2020 Новини, Освіта

Через поширення захворюваності на коронавірус робота галузі освіти була призупинена з середини березня. Проте вже з осені учні знову сядуть за парти, а малюки зможуть повернутися у свої садочки. Про відновлення освітньо-виховного процесу в межах ОТГ детальніше розповів начальник профільного… Детальніше »

Автор: Ілона Пашко,  дата:17.08.2020 Культура, Новини

Наприкінці липня у Кропивницькому відбувся регіональний конкурс краси “Королева Центральної України 2020″. Представляли Хмельниччину нетішинки – Евеліна Овсійчук, Єлизавета Донгаш та Анастасія Малько.

Автор: Ілона Пашко,  дата:13.08.2020 Відео, Новини, Освіта

Цьогоріч загальоноосвітні навчальні заклади Нетішинської міської ОТГ налічують 216 випускників. Колишні школярі вже пройшли ЗНО, за результами якого найбільше балів набрав учень зош №2 Василь Поліщук. Тестування з англійської мови хлопець здав без жодної помилки, з української мови та історії… Детальніше »

Автор: Ілона Пашко,  дата:06.08.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Спорт

У неділю, 2-го серпня, у Нетішині відбулося урочисте відкриття багатофункціонального спортивного майданчика зі штучним покриттям у парку за 220-м гуртожитком. Найближчим часом, після вирішення певних технічних питань, обіцяють чиновники, поле буде доступне всім, хто хоче займатися мініфутболом, волейболом і баскетболом…. Детальніше »

Автор: Ілона Пашко,  дата:03.08.2020 Відео, Новини

Щоб попередити виникнення нещасних випадків на водних об’єктах, нетішинські рятувальники закликають краян бути особливо уважними і дотримуватися елементарних правил поведінки на відпочинку. У свою чергу представники 3-го державного пожежно-рятувального загону постійно відпрацьовують практичні навички на випадок надзвичайних ситуацій на воді.

Автор: Ілона Пашко,  дата:27.07.2020 Відео, Новини

17-го липня відбулася презентація книги “Величні сподвижниці України” авторства знаної у нашому місті мисткині – Світлани Мефодіївни Лелях-Бегутової.

Автор: Ілона Пашко,  дата:20.07.2020 Актуальні новини, Відео, Новини

Небайдужі жителі міста закликають усіх підтримати петицію до Президента України “Про безкоштовне забезпечення хворих на цукровий діабет”. Серед тих, кому важливий кожен ваш голос, і маленьний нетішинець – Лука Лукінов.

Автор: Ілона Пашко,  дата:16.07.2020 Відео, Новини

Нетішинка Ірина Жданова закликає жителів міської ОТГ підтримати петицію про закупівлю препарату “Хуміра” для дітей з важкою фармарезистентною формою ювенільного ідеопатичного та ювенільного ревматоїдного артритів, яка не чутлива до традиційної терапії. Проблема знайома жінці не з чуток, адже виховує двох… Детальніше »