Всі записи: Катерина Мельник

Автор: Катерина Мельник,  дата:19.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини

Інфраструктура — ключовий момент у розвитку будь-якої галузі. Якщо говорити про електромобілі, то основною ланкою для їх швидкого розповсюдження повинні стати станції зарядки електромобілів. Працює така вже й у Нетішині.

Автор: Катерина Мельник,  дата:16.11.2020 Актуальні новини, Відео, Новини

Понад два десятиріччя об’єктивну, достовірну, а головне, оперативну інформацію про роботу містоутворюючого підприємства дізнаємось завдяки професійній і злагодженій роботі колективу телестудії ХАЕС. Глядач звик бачити готовий якісний продукт. Як же працює телевізійна кухня зсередини, – напередодні професійного свята розповіла головний… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:09.11.2020 Відео, Новини

З метою попередження пожеж в побуті під час опалювального сезону 4-го листопада фахівці 3-го державного пожежно-рятувального загону спільно із представниками місцевих ЗМІ провели профілактичний рейд садибною забудовою міста та дачними кооперативами.

Автор: Катерина Мельник,  дата:29.10.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Самоврядування

Кого нетішинці обрали міським головою та які політичні партії проходять до міської ради за попередньою інформацією територіальної виборчої комісії.

Автор: Катерина Мельник,  дата:26.10.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Самоврядування

20-го жовтня в онлайн режимі відбулась остання сесія Нетішинської міської ради VII скликання. У її роботі брали участь 19 депутатів та міський голова Олександр Супрунюк. Про рішення, прийняті на засіданні – далі з перших уст.

Автор: Катерина Мельник,  дата:22.10.2020 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

Днем боротьби із захворюванням на рак молочної залози у світі вважається 15-те жовтня, в Україні ж – 20-те. Заходи у ці дні покликані привернути увагу суспільства до серйозності ризиків онкохвороби, поінформувати про вирішальні чинники у запобіганні раку грудей, про профілактику,… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:17.10.2020 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини, Новини регіону

Рекордну кількість міст і районів на позачерговому засіданні внесла до “червоної” зони Держкомісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Від опівночі понеділка, 19-го жовтня, почне діяти нове епідемічне зонування. Так, до “червоної” зони віднесено і Нетішин.

Автор: Катерина Мельник,  дата:14.10.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

У зв’язку зі стрімким зростанням кількості хворих на коронавірус, МОН рекомендувало розпочати осінні канікули у школах з 15-го жовтня. Станом на 13-те число у Нетішині прийняли відповідне рішення, тож до 30-го жовтня школярі відпочиватимуть.

Автор: Катерина Мельник,  дата:12.10.2020 Актуальні новини, Відео, Новини

9-го жовтня до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що на території одного із домогосподарств по вул. Солов’ївська у м.Нетішин завалився погріб. На місці події працювали рятувальники та правоохоронці.

Автор: Катерина Мельник,  дата:08.10.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Самоврядування

Дві останні сесії НМР – 81-ша (позачергова) та 82-га чергова вже традиційно відбулися без журналістів. Одна – в онлайн-режимі, інша – у режимі “закритого засідання”. 5-го жовтня міський голова в рамках зустрічі із представниками місцевих ЗМІ торкнувся деяких прийнятих депутатами… Детальніше »