Всі записи: Катерина Мельник

Автор: Катерина Мельник,  дата:21.09.2020 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

15-го вересня у Нетішині в тестовому режимі на базі бактеріологічної лабораторії КНП НМР “СМСЧ м.Нетішин” запрацювало відділення молекулярно-генетичних досліджень. Тестування пацієнтів із підозрами на коронавірусну інфекцію методом ПЛР здійснюватиметься безкоштовно, у решті випадків така послуга буде платною.

Автор: Катерина Мельник,  дата:17.09.2020 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

В кінці серпня матеріально-технічна база Нетішинської спеціалізованої медико-санітарної частини поповнилася апаратом штучної вентиляції легень моделі “VELA”. За інформацією порталу публічних закупівель “Prozorro” нова техніка обійшлася місту в 1 мільйон 169 тисяч гривень.

Автор: Катерина Мельник,  дата:17.09.2020 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

У зв’язку зі зростанням захворюваності на коронавірусну інфекцію у Нетішинській міській ОТГ, 10-го вересня на базі інфекційного відділення КНП НМР “СМСЧ м.Нетішин” було розгорнуто ковідний шпиталь. Детальніше про роботу якого у понеділок, 14-го вересня, розповіла медичний директор закладу Валентина Щукла.

Автор: Катерина Мельник,  дата:31.08.2020 Культура, Новини

27-го серпня у Нетішинській художній школі презентували виставку робіт учнів художньо-графічного відділення. Експозиція, зізналась директор, виконує роль не просто вітальної листівки з нагоди початку нового навчального року, а є своєрідним запрошенням для містян долучитися до творчої родини закладу.

Автор: Катерина Мельник,  дата:24.08.2020 Актуальні новини, Відео, Новини, Освіта

Цьогоріч в межах ремонтно-опоряджувальної кампанії заклади дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Нетішинської міської ОТГ освоїли понад 4 мільйони гривень. Чималий ресурс, а це більше 8-ми мільйонів гривень, передбачено на капітальні ремонтні роботи, замовлення і виконання яких за рішенням НМР… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:24.08.2020 Новини

Через небезпеку поширення коронавірусної інфекції оздоровча кампанія 2020 у садочках та школах була скасована. Лише в кінці липня поступово відновили роботу окремі групи у дошкільних навчальних закладах, проте це не вирішило питання зайнятості дітей у літній період. Із введенням адаптивного… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:20.08.2020 Новини, Освіта

Традиційно в середині серпня керівники шкіл, позашкільних та дошкільних закладів освіти звітують про готовність до нового навчального року. Робоча група, до складу якої увійшли представники управління освіти, фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій, Держпродспоживслужби, інших управлінь і вдомств, працювала 17-го… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:17.08.2020 Новини

Всесвітній день безпритульних тварин засновано на підтримку ініціатив волонтерських організацій із захисту чотирилапих, які залишилися без нагляду. Це не стільки свято, скільки привід звернутися до проблеми бездомних тварин, розповісти максимальній кількості людей про їхню трагічну долю. У всьому світі цього… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:17.08.2020 Новини, Спорт

Парк за адмінбудівлею міської ради – одне з найулюбленіших місць відпочинку нетішинців. На його будівництво виділено близько 6-ти мільйонів гривень. На часі профінансовано 3 мільйони 151 тисячу 800 гривень. Влаштовно понад дві тисячі квадратних метрів бруківки, більше тисячі погонних метрів… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:17.08.2020 Медицина, Новини

З квітня по 17-те серпня у Нетішинській міській ОТГ було підтверджено 90 випадків інфікування коронавірусом. З них – 79 пацієнтів одужали, 1 – летальний, двоє хворих перебувають на лікуванні у Хмельницькій інфекційній лікарні, восьмеро – лікуються амбулаторно під контролем фахівців… Детальніше »