Всі записи: Катерина Мельник

Автор: Катерина Мельник,  дата:11.05.2021 Актуальні новини, Відео, Новини

Багатодітна матір Валентина Галєнт ніколи не задумувалась про велику родину, але нині, маючи її, ні на що б не проміняла. Про секрет сімейного щастя, вміння все встигати, залишатися активною та молодою – у сюжеті.

Автор: Катерина Мельник,  дата:06.05.2021 Актуальні новини, Відео, Новини, Спорт

Нетішинські кікбоксери – серед кращих. У квітні підопічні Марини Чужмарової та Наталії Самурай захищали честь міста та області на Чемпіонаті України серед юнаків та юніорів. Скарбничку нагород КДЮСШ поповнили двома бронзовими, срібною та золотою медалями.

Автор: Катерина Мельник,  дата:06.05.2021 Актуальні новини, Відео, Медицина, Новини

Минулий рік для лікарів, місцевих в тому числі, став справжнім випробуванням на фаховість, стресостійкість та готовність працювати в режимі нон-стоп. Пандемія змусила переглянути наявну матеріально-технічну базу у закладах охорони здоров’я країни. Спонукала до нових придбань і Нетішинську СМСЧ.

Автор: Катерина Мельник,  дата:02.05.2021 Актуальні новини, Відео, Новини

Другий рік поспіль Великдень випадає на час карантину. Святкувати розважливо напередодні закликали і владці, і священнослужителі. Обмежена кількість вірян у храмах, дотримання соціальної дистанції, масковий режим – такими є реалії сьогодення. Втім, нетішинці вже звикли, пристосувались. Пандемія не затьмарила великого… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:29.04.2021 Відео, Новини, Самоврядування

Минулого тижня було підписано меморандум про партнерство Нетішинської, Острозької міських територіальних громад та ВП “ХАЕС” ДП “НАЕК “Енергоатом”. Тристоронню угоду уклали Олександр Супрунюк, Юрій Ягодка та Андрій Козюра.

Автор: Катерина Мельник,  дата:26.04.2021 Програми, Цікаво знати
Автор: Катерина Мельник,  дата:25.04.2021 Актуальні новини, Відео, Новини

Вхід Господній у Єрусалим — велике християнське свято в останню неділю перед Великоднем. Його виникненню послужила біблійна історія в’їзду Ісуса до Єрусалиму. Люди, вітаючи, встеляли Спасителю шлях пальмовим гіллям. Про зміст цього великого свята, що відноситься до числа дванадесятих –… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:22.04.2021 Відео, Медицина, Новини

Половина областей Україні перебувають у червоній зоні епідемічної небезпеки. Третя хвиля пандемії стала поштовхом до впровадження локдауну на цих територіях. Посилили обмежувальні заходи й на Хмельниччині. Ситуація із захворюваності на ковід-19 у Нетішині з початку місяця значно погіршилася. Чи вдалося… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:22.04.2021 Актуальні новини, Відео, Новини

Якось так повелося, що квітень – місяць екологічних заходів. У цей час традиційно відбувається щорічна всеукраїнська акція “За чисте довкілля”, а ціла низка свят приурочена охороні навколишнього середовища. Проте більшість активістів, у тому числі й нетішинських, переконані, дбати про оточуючий… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:19.04.2021 Актуальні новини, Відео, Новини

Впродовж кількох тижнів у Нетішині триває ремонт дорожнього покриття та тротуарів. Роботи виконують дві підрядні організації та працівники КП НМР “Благоустрій”.