Всі записи: Катерина Мельник

Автор: Катерина Мельник,  дата:19.08.2019 Актуальні новини, Новини

З 12 до 25 серпня у «Палац культури міста Нетішина» діятиме виставка «Символ твоєї свободи: 100 років Державного герба України».

Автор: Катерина Мельник,  дата:12.08.2019 Актуальні новини, Новини

До основних завдань Державної служби зайнятості належить забезпечення вирішення питань, пов’язаних із професійною орієнтацією, працевлаштуванням, соціальною підтримкою тимчасово непрацюючих громадян.У Нетішині ці обов’язки покладено на міську філію служби. Яка, окрім бесід, профорієнтаційних тестувань та тренінгової роботи, проводить і різноманітні семінари.

Автор: Катерина Мельник,  дата:12.08.2019 Новини, Освіта

9 перших, 4 других та 3 третіх місця – такий результат першої закордонної поїздки народного театру пісні «Криниченька».

Автор: Катерина Мельник,  дата:08.08.2019 Культура, Новини

На початку серпня свої двері дітям різного віку гостинно відчинив християнський табір «Веселі канікули з Богом».

Автор: Катерина Мельник,  дата:05.08.2019 Актуальні новини, Новини

Наступного року Україну може накрити епідемія дифтерії. Такий прогноз дають фахівці. Постраждати від цієї недуги можуть десятки тисяч осіб. А ось лікувати хворих нічим – в українських лікарнях немає протидифтерійної сироватки. Така ж ситуація і в КНП НМР «Центр ПМСД»…. Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:05.08.2019 Актуальні новини, Новини

Минулого місяця у Нетішині домашній собака загриз червоного лиса, який, як виявило дослідження, був інфікований сказом. Фахівці вакцинували нещепленого пса та запровадили карантинні заходи на околицях міста. На визначених територіях наразі здійснюється подвірний обхід дворів господарств, з метою обліку всіх… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:01.08.2019 Новини, Правоохоронні органи

У кінці липня рятувальники провели традиційний рейд, відвідавши одиноко проживаючих громадян. Спільно із представниками соцзахисту та нашої телерадіокомпанії фахівці обстежили оселі нетішинців та роз’яснили алгоритм дії у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Автор: Катерина Мельник,  дата:01.08.2019 Актуальні новини, Новини

30 липня – Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. Цей злочин є третім за прибутковістю після торгівлі зброєю та наркотиками. На превеликий жаль, торгівля людьми не втрачає актуальності і в ХХІ столітті.

Автор: Катерина Мельник,  дата:01.08.2019 Актуальні новини, Новини

У передостанній день липня світова спільнота відзначала День дружби. Щороку популярність свята зростає і все більше людей долучаються до його святкування. Наша знімальна група також не оминула увагою цей день, та провела невелике соціологічне опитування серед містян на предмет того,… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:25.07.2019 Новини, Освіта

З 7-го по 12-те липня у Новояворівську відшумів 27-й Міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина». Нетішин представляло відразу три дуети, підопічні талановитого педагога Ольги Дьячиної