Всі записи: Катерина Мельник

Автор: Катерина Мельник,  дата:23.04.2018 Новини, Правоохоронні органи

Черговий рейд минулого тижня провели рятувальники у всіх дошкільних та загальноосвітніх закладах міста. Працівники ДСНС вкотре застерегли дітей від недбалого поводження з вогнем не лише в побуті, а й під час відпочинку.

Автор: Катерина Мельник,  дата:19.04.2018 Новини, Освіта

17 квітня у Нетішині відбувся обласний семінар-практикум керівників гуртків вокального жанру. У ході зустрічі своїми напрацюваннями та досягненнями з колегами із 5 міст та 7 районів Хмельницької області ділились керівник та педагоги Будинку дитячої творчості.

Автор: Катерина Мельник,  дата:12.04.2018 Новини, Освіта

Звичною практикою для усіх загальноосвітніх закладів міста є організація Шкіл майбутнього першокласника. Традиційно заняття проводяться під кінець навчального року.

Автор: Катерина Мельник,  дата:10.04.2018 Актуальні новини, Новини

У світлий день Воскресіння Ісуса Христа у храмах міста проводяться святкові богослужіння, освячуються великодні кошики із пасками, крашанками та іншими продуктами. У скільки обійшовся такий нетішинцям цьогоріч – знають наші журналісти.

Автор: Катерина Мельник,  дата:29.03.2018 Культура, Новини

Вперше на Хмельниччині відбувся огляд-конкурс відродження народних традицій та декоративно-прикладного мистецтва «Доторкнися до душі свого народу…». З-поміж 20-ти колективів області нетішинський КЗ «ПК» визнали найкращим.

Автор: Катерина Мельник,  дата:29.03.2018 Культура, Новини

Молодий, проте доволі потужний і харизматичний колектив Isadora Dance Academy минулої суботи дав свій третій звітний концерт.

Автор: Катерина Мельник,  дата:26.03.2018 Новини, Освіта

У сучасному суспільстві велика роль надається організації правильного здорового харчування. Актуальним це питання є нині і у закладах освіти, зокрема, у школах. Нетішинські навчальні заклади теж намагаються відповідати вимогам сьогодення.

Автор: Катерина Мельник,  дата:26.03.2018 Новини, Правоохоронні органи

Традиційно напередодні великих релігійних свят рятувальник вирушають у рейди культовими спорудами міста. Аби попередити імовірність виникнення пожеж, працівники державної служби з надзвичайних ситуацій обстежили усі 6 храмів Нетішина.

Автор: Катерина Мельник,  дата:22.03.2018 Культура, Новини

Впродовж місяця своїм досвідом з колегами-викладачами ділилися нетішинські педагоги. Саме на базі Початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Нетішинська міська школа мистецтв» проходили майстер-класи найкращих вокалістів та інструменталістів закладу.

Автор: Катерина Мельник,  дата:22.03.2018 Актуальні новини, Новини

Щорічно у третю неділю березня в Україні відзначають професійне свято працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення. З цієї нагоди напередодні вітали і нетішинських комунальників.