Всі записи: Катерина Мельник

Автор: Катерина Мельник,  дата:17.10.2017 Новини, Освіта

Навчально-виховний комплекс – заклад, що всіляко сприяє розвитку обдарувань школярів не лише у старших класах, а й на першому етапі навчання. Переконалися ми у цьому, завітавши на захід, підготовлений талановитими четвертокласниками, учнями викладача початкових класів Любові Залізької.

Автор: Катерина Мельник,  дата:17.10.2017 Культура, Новини

Чергове засідання ветеранського клубу «Надвечір’я» відбулось у стінах Палацу культури 5 жовтня. Які теми цього разу турбували учасників заходу знають наші журналісти.

Автор: Катерина Мельник,  дата:12.10.2017 Новини, Правоохоронні органи

Неодноразово відрізок дороги від 220-го гуртожитку до 1-ої школи потрапляє у поле зору ЗМІ, адже на цьому місці нерідко страждають учасники дорожньогу руху. З початку жовтня там сталось уже 2 нещаних випадки.

Автор: Катерина Мельник,  дата:02.10.2017 Новини, Освіта

Від традиційних святкувань освітяни плавно перейшли до неординарних забав. Вперше педагогам Нетішина, з нагоди дня їхнього професійного свята, запропонували цікавий спортивно-інтелектуальний квест.

Автор: Катерина Мельник,  дата:02.10.2017 Актуальні новини, Новини

Вже вдруге в Нетішині оголошується набір на безкоштовні курси з основ програмування.

Автор: Катерина Мельник,  дата:02.10.2017 Вісті зі школи, Програми
Автор: Катерина Мельник,  дата:25.09.2017 Новини, Освіта

Фестиваль-конкурс “Вернісаж.Енергофест”

Автор: Катерина Мельник,  дата:18.09.2017 Новини, Освіта

Олімпійські уроки цього тижня були актуальними у всіх школах міста. Учні Нетішинської зош №2 стали свідками повноцінного святкового дійства, під час якого заглибились у олімпійську тематику.

Автор: Катерина Мельник,  дата:14.09.2017 Новини, Спорт

9 вересня відзначали День фізичної культури і спорту. Спортивну еліту міста віншували минулої п’ятниці під час урочистостей.

Автор: Катерина Мельник,  дата:11.09.2017 Відео, Новини, Спорт

Щорічно у другу суботу вересня Україна відзначає День фізичної культури і спорту. Свято – по праву наше. Адже Нетішин – місто молоде і напрочуд багате на спортивні таланти. Рік, що минув, став тріумфальним для жіночої збірної з волейболу «НАЕК-ХАЕС».