Всі записи: Катерина Мельник

Автор: Катерина Мельник,  дата:13.12.2018 Актуальні новини, Новини

Конкурс краси у Нетішині подія не нова, але нечаста. Тому анонсований кастинг на “Міс Нетішин 2019″ наробив чимало галасу у соціальних мережах, адже є виключним шансом для красунь проявити себе й отримати почесний титул.

Автор: Катерина Мельник,  дата:13.12.2018 Новини, Спорт

Справжній боксерський марафон впродовж листопада-грудня чекав на вихованців тренерів Грушиних.

Автор: Катерина Мельник,  дата:10.12.2018 Новини, Самоврядування

7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування – професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців. Напередодні цього дня нетішинські школярі мали нагоду побути у ролі місцевих держслужбовців.

Автор: Катерина Мельник,  дата:10.12.2018 Новини, Освіта

Про нюанси проведення зовнішнього незалежного оцінювання-2019 майбутнім випускникам загальноосвітніх закладів нашого міста розповіла методист Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Наталія Білоус.

Автор: Катерина Мельник,  дата:03.12.2018 Культура, Новини

У Нетішині з’явився іще один творчий осередок, відбулося відкриття нової літературної студії. Ініціатором її створення стала місцева поетеса, Наталія Яковлева.

Автор: Катерина Мельник,  дата:29.11.2018 Актуальні новини, Новини

День пам’яті жертв голодомору — щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Цього дня громадяни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам’ятників жертвам голодомору.

Автор: Катерина Мельник,  дата:26.11.2018 Культура, Новини

У День Архистратига Божого Михаїла православні християни молилися про захист від усього нечистого. Просили про зцілення і подолання скорботи, благословення для країни та її захисників.

Автор: Катерина Мельник,  дата:26.11.2018 Новини, Освіта

Свою ерудицію 18-го листопада у стінах зош №4 демонстрували шанувальники природничої науки – біології.

Автор: Катерина Мельник,  дата:22.11.2018 Новини, Освіта

У неділю на базі зош №4 пройшов ІІ міський етап 19-го Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Автор: Катерина Мельник,  дата:19.11.2018 Новини, Освіта

Чергова зустріч у кабінеті міського голови з приводу надзвичайної ситуації у днз №6 відбулася за ініціативи працівників закладу. Нагадаємо, що перша була ініційована батьками. 30 жовтня збиралися батьки, діти яких захворіли у днз, а також представники органів місцевого самоврядування, управління… Детальніше »