Всі записи: Катерина Мельник

Автор: Катерина Мельник,  дата:09.12.2019 Новини, Самоврядування

2-го грудня у кабінеті міського голови відбулась чергова пресконференція за участю представників ЗМІ та очільників комунальних підприємств “СМСЧ м.Нетішин”, “Агенція місцевого розвитку” та “Комфорт”. На зустрічі присутні обговорювали питання, які піднімались напередодні, у ході 65ї сесії нетішинради.

Автор: Катерина Мельник,  дата:09.12.2019 Вісті зі школи, Програми
Автор: Катерина Мельник,  дата:05.12.2019 Медицина, Новини

З липня 2019 року за ініціативою Президента України Володимира Зеленського реалізується проект Фонду Ріната Ахметова “200 швидких для України”. До медичних закладів усіх областей держави вже передано понад сотню сучасних автомобілів швидкої допомоги, обладнаних висококласним устаткуванням, яке рятує життя людей…. Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:02.12.2019 Культура, Новини

Чергову виставку учнівських робіт презентували днями у стінах Нетішинської міської художньої школи.

Автор: Катерина Мельник,  дата:02.12.2019 Новини, Освіта

26-го листопада до нетішинських випускників завітала методист Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Ірина Ковальчук. Спеціаліст розповіла старшокласникам про нюанси вступної кампанії 2020-го року.

Автор: Катерина Мельник,  дата:28.11.2019 Новини

На календарі останні осінні дні, отже зима невдовзі повноцінно вступить у свої права. Нетішинські ж комунальники переконують, до похолодань і снігопадів – готові.

Автор: Катерина Мельник,  дата:28.11.2019 Новини

Впродовж двох днів у Нетішині з робочим візитом перебувала відомий психолог, Президент центру “Нарконон-Київ” Марина Грибанова.

Автор: Катерина Мельник,  дата:25.11.2019 Новини, Спорт

20-го листопада у кабінеті міського голови віншували місцевих самбістів. Ярославу Давидчуку та Геннадію Горохову урочисто вручили сертифікати на отримання грошової винагороди за високі досягнення на спортивному олімпі.

Автор: Катерина Мельник,  дата:21.11.2019 Новини, Самоврядування

15-го листопада під керівництвом т.в.о. голови Хмельницької ОДА Володимира Кальніченка відбулося засідання міжвідомчої обласної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів Хмельницької області. Однією з таких є намір приєднати до Нетішинської міської ОТГ низку сіл… Детальніше »

Автор: Катерина Мельник,  дата:21.11.2019 Новини

Впродовж кількох років свою діяльність на Хмельниччині здійснює Молодіжний патріотично-правовий рух «ХОМА». Віднедавна учасники осередку, окрім профілактичних заходів, беруть участь і у розважальних. Зокрема, у правовій лізі КВК. Один з етапів якої відбувся 15-го листопада у стінах Нетішинського ПК.